Inzerce

pásový opar v těhotenství a afty v dutině ústní.

Jsem ve 14. týdnu těhotenství, prodělala jsem afty v dutině ústní. Může být plod ohrožen? Setkala jsem se s člověk, kterému vypukl pásový opar, pokud by se na mě přenesl, jak závažný by to byl problém pro nenarozené dítě? Děkuji za příspěvky. Marková Email: kata.bobrik@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Lenka Rosenbaumová9 poděkování

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat,jak dlouho trvá léčba pásového oparu v těhotenství?Dodržuji i rady tipu...nejíst ořechy,želatinu či čokoládu a naopak jím česnek,papriku a syrové ovoce...děkuji již předem za odpověď můj e-mail L.Rosenbaumova@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. června 2009, 12:52:18

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

• Sláva (Afty – léčba) 9. prosince 2016, 12:41:00

Na afty přikládám pastilky Larypront a za den dva mám pokoj.  Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.