Inzerce

Pomoc při cukrovce

Zvýšení hladiny cukru v krvi už ani nepovažujeme za chybu. 6ivotní styl má za následek, že přetěžujeme trávící systém a dochází k rozvoji cukrovky. Už změnou stravování dosáhneme zlepšení. Přidejte zlepšení výživy, detoxikaci a dejme tělu šanci postupně se cítit lépe. Pokud potřebujete poradit, napište na hanasysalova@centrum.cz.

Inzerce
Odpovědi
DS

Pro snížení krevního cukru je tu Emulips-potravinový doplněk stravy.Nejen na hubnutí-pomáhá těluspracovat tuky v potravě-odlehčuje žlučníku a slinivce.Maminka po půl roce užívání hodnoty cukru o 6 nižsí a cholesterol v normě. www.webpark.cz/ddss

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. června 2005, 13:16:15

stem

Na diskusi v Praze hledáme pacienty s cukrovkou léčené tabletami nebo inzulínem či obojím. Diskuse se bude konat ve Stemmarku na Palmovce 1.12. od 17 hod. Odměna je 600kč.Pro potvrzení pošlete na e-mail vaše jméno+vaše telefonní číslo.Bude vám zavoláno O domluvě na diskusi! stemMark@seznam.cz Stem/Mark

20. listopadu 2005, 18:32:11

Blanka2 poděkování

Prosím poradte jaké potraviny snižují cukr v krvi? děkuji

23. srpna 2007, 17:42:56

Bibi(Blanka83@email.cz)2 poděkování

Dobrý den.Taky bych se chtěla pokusit poradit jak snížit hodnoty krevního cukru,a cukru v moči.Pokud máte zájem o více informací napište mi na mail.Přeji krásný den.Jde to i bez chemie!

31. března 2009, 17:23:54

Marta

Blani mi pomohl na snížení a regulování cukru v krvi Gurmar, snižuje i chuť na sladké, takže může pomoct i ke snížení váhy.

23. ledna 2017, 08:22:53

pavlusa

Zdravim,zrovna jsem si Gumar objednala a chtela jsem zjistit reference.Uz 5 let mam hyperglykemii na lacno bez lecby jako nasledek tehotenskeho diabetu na inzulinu.Takze dekuji I za dalsi reakce co se tykaji uzivani pripravku Gumar.

15. února 2017, 12:41:55

Petra

co zkusit nejaké vitaminy?

5. září 2016, 16:01:12

aja

Já cukrovkář jsem, ne těžky, ale musím se hodne hlídat. Vitaminy z lekarny beru- Clara . Myslím, že u cukrovkářu je tezsí pohlídat dostatek vitaminu.

12. září 2016, 12:58:32

Anonym

Já užívám taky vitamíny, dodržuji dietu, ale i tak se mi občas přitíží. Nevíte o něčem, co by mi rychle pomohlo, Ne vždy mám u sebe něco sladkého. Děkuji

26. října 2016, 21:31:20

Pepa

Dobrý večer, já při náhlých potížích užívám sprej Tri Hypo. Vždycky mi rychle zabere.

27. října 2016, 21:59:34

Anonym

A kde tento sprej kupujete? V lékárně nebo na internetu?

4. listopadu 2016, 14:07:29

Pepa

Kupuji ho v lékárně a nebo na internetu. Stačí název zadat do vyhledávače a ono vás to už odkáže, kde koupit výhodně.

7. listopadu 2016, 13:37:54

Anonym

Děkuji, už jsem se na něj díval, vypadá zajímavě. Zeptám se na něj v lékárně.

14. listopadu 2016, 13:05:13

Inka

Taky tento sprej mám, doporučili mi ho v lékárně. Nemůžu si ho vynachválit, vždycky mi rychle zabere.

13. ledna 2017, 14:20:05

Karkulín

Dobrý večer, sprej používám už dlouho a nemám proti němu žádné výhrady. Malý skladný, rychle pomůže, když je potřeba.

16. ledna 2017, 21:36:25

Anonym

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc.

3. prosince 2016, 13:28:49

Jindra

Taky mám tento sprej. Už ho používám dlouho a mohu ho jen doporučit. Vždycky rychle zabere.

9. ledna 2017, 22:07:50

Saša

Pěkný večer, chtěla bych se zeptat, nedávno jsem objevila nějaké vitamíny pro lidi s cukrovkou, myslím, že se jmenovali Clara. Slyšel jste o nich někdo, jsou dobré? Díky

11. prosince 2016, 21:00:29

Julča

Zdravím, já tyto vitamíny už nějakou dobu užívám. Byly mi doporučeny lékařem. My diabetici máme nedostatek vitamínů a tímto způsobem jich do našeho těla dostaneme dostatek.

9. ledna 2017, 14:10:26

Anonym

Já tyto vitamíny užívám pravidelně. Koupil jsem si je na doporučení lékaře.

11. ledna 2017, 14:12:19

Olda

Vitamíny Clara užívám pravidelně, mám je na doporuční lékaře jako doplněk. Chybí mi nějaké vitamíny a minerály a tímto způsobem si je doplňuji.

18. ledna 2017, 21:19:58

Anonym

Zdravím, myslíte správně. Jsou to vitamíny a minerály určené pro lidi s cukrovkou. Užívá se jedna tableta denně. Užívám je už nějakou dobu a jsem s nimi spokojen.

13. prosince 2016, 21:13:02

Saša

A dají se sehnat i v lékárně? Odkud je máte vy?

14. prosince 2016, 21:03:34

Inka

Vitamíny se dají sehnat v lékárně, já je tam kupuji pravidelně a nebo zkuste zadat tyto vitaminy do vyhledávače a ono vás už někam nasměruje.

28. prosince 2016, 13:43:13

Majda

Tyto vitamíny se dají sehnat opravdu všude. Já si je kupuji v kamenných lékárnách, ale i v eshopech lékáren.

9. února 2017, 13:12:37

Monika

Jak píší holky, dnes se tyto vitamíny dají sehnat opravdu všude a skoro za stejnou cenu. Já si je nedávno koupila v lékárně za lepší cenu než na internetu. Super.

18. února 2017, 13:23:38

Jarka

Já osobně si je objednávám z internetu z internetových lékáren, ale vím, že se dají koupit i v kamenných lékárnách. Je to pro mě praktičtější, nemusím kvůli jednomu přípavku do lékárny, dovezou mi to až domů.

20. února 2017, 14:07:49

Jean

cukrovku způsobuje chlamydie :-o

16. prosince 2016, 14:28:40

Naďa

Chci se zeptat, na dobrý ověřený eshop, kde se dají vitamíny koupit za doboru cenu. Nějaký shop jsem našla, ale nějak se mi nezdá, nerada bych někomu naletěla. A v lékárně se mi zdají trošku drahé. Díky

21. prosince 2016, 13:11:58

anonym

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem. Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit. Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.

21. prosince 2016, 21:29:34

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 149 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 27. února 2017, 10:23:35

Ještě jdu zítra na akupunkturu tak uvidim co to se mnou udělá me to začalo uz v srpnu začali… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 26. února 2017, 20:03:14

Ahoj Nika, já vím svoje, asi dva roky jsem měl zablokovaný přístup, mě už to taky nebaví,… Diskutovat

• Charon (Obava z epilepsie) 25. února 2017, 15:35:47

Nejhorší je na epilepsii ,že rozbije celý společenský,rodinný ,pracovní život. Stačí… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.