Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Pomoc při cukrovce

Zvýšení hladiny cukru v krvi už ani nepovažujeme za chybu. 6ivotní styl má za následek, že přetěžujeme trávící systém a dochází k rozvoji cukrovky. Už změnou stravování dosáhneme zlepšení. Přidejte zlepšení výživy, detoxikaci a dejme tělu šanci postupně se cítit lépe. Pokud potřebujete poradit, napište na [email protected].

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
DS
1x

Pro snížení krevního cukru je tu Emulips-potravinový doplněk stravy.Nejen na hubnutí-pomáhá těluspracovat tuky v potravě-odlehčuje žlučníku a slinivce.Maminka po půl roce užívání hodnoty cukru o 6 nižsí a cholesterol v normě. www.webpark.cz/ddss

stem

Na diskusi v Praze hledáme pacienty s cukrovkou léčené tabletami nebo inzulínem či obojím. Diskuse se bude konat ve Stemmarku na Palmovce 1.12. od 17 hod. Odměna je 600kč.Pro potvrzení pošlete na e-mail vaše jméno+vaše telefonní číslo.Bude vám zavoláno O domluvě na diskusi! [email protected] Stem/Mark

Blanka
3x

Prosím poradte jaké potraviny snižují cukr v krvi? děkuji

Dobrý den.Taky bych se chtěla pokusit poradit jak snížit hodnoty krevního cukru,a cukru v moči.Pokud máte zájem o více informací napište mi na mail.Přeji krásný den.Jde to i bez chemie!

Marta

Blani mi pomohl na snížení a regulování cukru v krvi Gurmar, snižuje i chuť na sladké, takže může pomoct i ke snížení váhy.

pavlusa

Zdravim,zrovna jsem si Gumar objednala a chtela jsem zjistit reference.Uz 5 let mam hyperglykemii na lacno bez lecby jako nasledek tehotenskeho diabetu na inzulinu.Takze dekuji I za dalsi reakce co se tykaji uzivani pripravku Gumar.

Petra

co zkusit nejaké vitaminy?

aja

Já cukrovkář jsem, ne těžky, ale musím se hodne hlídat. Vitaminy z lekarny beru- Clara . Myslím, že u cukrovkářu je tezsí pohlídat dostatek vitaminu.

Anonym

Já užívám taky vitamíny, dodržuji dietu, ale i tak se mi občas přitíží. Nevíte o něčem, co by mi rychle pomohlo, Ne vždy mám u sebe něco sladkého. Děkuji

Pepa

Dobrý večer, já při náhlých potížích užívám sprej Tri Hypo. Vždycky mi rychle zabere.

Anonym

A kde tento sprej kupujete? V lékárně nebo na internetu?

Pepa

Kupuji ho v lékárně a nebo na internetu. Stačí název zadat do vyhledávače a ono vás to už odkáže, kde koupit výhodně.

Anonym

Děkuji, už jsem se na něj díval, vypadá zajímavě. Zeptám se na něj v lékárně.

Inka

Taky tento sprej mám, doporučili mi ho v lékárně. Nemůžu si ho vynachválit, vždycky mi rychle zabere.

Karkulín

Dobrý večer, sprej používám už dlouho a nemám proti němu žádné výhrady. Malý skladný, rychle pomůže, když je potřeba.

Anonym

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc.

Jindra

Taky mám tento sprej. Už ho používám dlouho a mohu ho jen doporučit. Vždycky rychle zabere.

Saša

Pěkný večer, chtěla bych se zeptat, nedávno jsem objevila nějaké vitamíny pro lidi s cukrovkou, myslím, že se jmenovali Clara. Slyšel jste o nich někdo, jsou dobré? Díky

Julča

Zdravím, já tyto vitamíny už nějakou dobu užívám. Byly mi doporučeny lékařem. My diabetici máme nedostatek vitamínů a tímto způsobem jich do našeho těla dostaneme dostatek.

Anonym

Já tyto vitamíny užívám pravidelně. Koupil jsem si je na doporučení lékaře.

Olda

Vitamíny Clara užívám pravidelně, mám je na doporuční lékaře jako doplněk. Chybí mi nějaké vitamíny a minerály a tímto způsobem si je doplňuji.

Anonym

Zdravím, myslíte správně. Jsou to vitamíny a minerály určené pro lidi s cukrovkou. Užívá se jedna tableta denně. Užívám je už nějakou dobu a jsem s nimi spokojen.

Saša

A dají se sehnat i v lékárně? Odkud je máte vy?

Inka

Vitamíny se dají sehnat v lékárně, já je tam kupuji pravidelně a nebo zkuste zadat tyto vitaminy do vyhledávače a ono vás už někam nasměruje.

Majda

Tyto vitamíny se dají sehnat opravdu všude. Já si je kupuji v kamenných lékárnách, ale i v eshopech lékáren.

Monika

Jak píší holky, dnes se tyto vitamíny dají sehnat opravdu všude a skoro za stejnou cenu. Já si je nedávno koupila v lékárně za lepší cenu než na internetu. Super.

Jarka

Já osobně si je objednávám z internetu z internetových lékáren, ale vím, že se dají koupit i v kamenných lékárnách. Je to pro mě praktičtější, nemusím kvůli jednomu přípavku do lékárny, dovezou mi to až domů.

Jean

cukrovku způsobuje chlamydie :-o

Naďa

Chci se zeptat, na dobrý ověřený eshop, kde se dají vitamíny koupit za doboru cenu. Nějaký shop jsem našla, ale nějak se mi nezdá, nerada bych někomu naletěla. A v lékárně se mi zdají trošku drahé. Díky

anonym

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem. Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit. Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.

Sandra

Dá se zdravým hubnutím předejít cukrovce?

Adél

Dobrý den, má někdo zkušenosti s léčbou diabetu pomocí 3D pulzní terapie?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce