Inzerce

Pomoc při cukrovce

Zvýšení hladiny cukru v krvi už ani nepovažujeme za chybu. 6ivotní styl má za následek, že přetěžujeme trávící systém a dochází k rozvoji cukrovky. Už změnou stravování dosáhneme zlepšení. Přidejte zlepšení výživy, detoxikaci a dejme tělu šanci postupně se cítit lépe. Pokud potřebujete poradit, napište na hanasysalova@centrum.cz.

Inzerce
Odpovědi
DS

Pro snížení krevního cukru je tu Emulips-potravinový doplněk stravy.Nejen na hubnutí-pomáhá těluspracovat tuky v potravě-odlehčuje žlučníku a slinivce.Maminka po půl roce užívání hodnoty cukru o 6 nižsí a cholesterol v normě. www.webpark.cz/ddss

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. června 2005, 13:16:15

stem

Na diskusi v Praze hledáme pacienty s cukrovkou léčené tabletami nebo inzulínem či obojím. Diskuse se bude konat ve Stemmarku na Palmovce 1.12. od 17 hod. Odměna je 600kč.Pro potvrzení pošlete na e-mail vaše jméno+vaše telefonní číslo.Bude vám zavoláno O domluvě na diskusi! stemMark@seznam.cz Stem/Mark

20. listopadu 2005, 18:32:11

Blanka2 poděkování

Prosím poradte jaké potraviny snižují cukr v krvi? děkuji

23. srpna 2007, 17:42:56

Bibi(Blanka83@email.cz)2 poděkování

Dobrý den.Taky bych se chtěla pokusit poradit jak snížit hodnoty krevního cukru,a cukru v moči.Pokud máte zájem o více informací napište mi na mail.Přeji krásný den.Jde to i bez chemie!

31. března 2009, 17:23:54

Petra

co zkusit nejaké vitaminy?

5. září 2016, 16:01:12

aja

Já cukrovkář jsem, ne těžky, ale musím se hodne hlídat. Vitaminy z lekarny beru- Clara . Myslím, že u cukrovkářu je tezsí pohlídat dostatek vitaminu.

12. září 2016, 12:58:32

Anonym

Já užívám taky vitamíny, dodržuji dietu, ale i tak se mi občas přitíží. Nevíte o něčem, co by mi rychle pomohlo, Ne vždy mám u sebe něco sladkého. Děkuji

26. října 2016, 21:31:20

Pepa

Dobrý večer, já při náhlých potížích užívám sprej Tri Hypo. Vždycky mi rychle zabere.

27. října 2016, 21:59:34

Anonym

A kde tento sprej kupujete? V lékárně nebo na internetu?

4. listopadu 2016, 14:07:29

Pepa

Kupuji ho v lékárně a nebo na internetu. Stačí název zadat do vyhledávače a ono vás to už odkáže, kde koupit výhodně.

7. listopadu 2016, 13:37:54

Anonym

Děkuji, už jsem se na něj díval, vypadá zajímavě. Zeptám se na něj v lékárně.

14. listopadu 2016, 13:05:13

Anonym

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc.

3. prosince 2016, 13:28:49

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • langenau (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 6. prosince 2016, 23:55:44

Ahojte uživatelé,beru citalec již 4 měsíce ato jeden ráno a jeden večer po 20mg.Deprese a… Diskutovat

• Ryan Honza (Roztroušená skleróza – boj na celý život) 9. prosince 2016, 00:38:53

O nemoci jsme se dozvěděl ve 14ti letech ,a dost pochybuju ,že mi to způsobily deprese :) Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.