Inzerce

Vysoký krevní tlak

Víte, jaký je váš krevní tlak? Normální je 120/80 a je jedno, kolik je nám let. První hodnota -systolický tlak- vypovídá o stavu našich ledvin, druhá hodnota -diastolický tlak- vypovídá o tlaku v cévách a o jejich pružnosti. Pokud máte víc, je potřeba s tím něco dělat. Ráda vám poradím na hanasysalova@centrum.cz¨Vysoký tlak je považovaný za civilizační nemoc a spousta lidí ho ani za nemoc nepovažuje. Ale pokud žijete s vysokým tlakem, vystavujete se riziku infarktu, mozkové mrtvice nebo embolii.Nelitujte se, ale něco udělejte. Máte právo žít dobrý život, tak pro to něco dělejte. Hana

Inzerce
Odpovědi
Marcela

Dobrý den.Mám také vysoký tlak,je mi teprve 19 let a mývám tlak 150-160/100. Mám také cukrovku a chtěla bych se zeptat, co mám dělat, aby se vše zlepšilo.Také vůbec nevím, co mám jíst za stravu atd.Děkuji.

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. března 2006, 12:10:22

@xavier1 poděkování

zkus mrknout na http://nemoci.doktorka.cz/v ysoky-krevni-tlak/ tam mas vse napsano.

3. dubna 2006, 13:52:22

MarsyA

OK Omega+ Přispívá k ochraně organismu před nádorovým bujením a výrazně také ke snížení rizika vzniku chorob srdce a cév – pomůže upravit hladinu cholestreolu a krevní tlak. Napomůže celkovému zvýšení obranyschopnosti organismu a jeho odolnosti vůči následkům stresu. Příznivě ovlivní regulaci látkové výměny a pomůže povzbudit odbourávání tuků v těle. Výrazně přispěje ke zlepšení kvality nehtů a vlasů a příznivě ovlivní nejrůznější kožní potíže. Pomůže zmírnit předmenstruační bolesti, křeče, napětí a také potíže v období přechodu. S dotazy se obracejte na mail: poradceokg@seznam.cz

17. března 2009, 20:18:18

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jste také dárcem krevní plazmy?
Zatím hlasovalo 67 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (Rivotril) 19. srpna 2017, 13:59:15

Ahoj Petře, mně nejvíc obtěžuje svalové napětí, vysazuju půl roku z dávky dvakrát denně… Diskutovat

• stastna a vdecna (Zubní kaz) 20. srpna 2017, 21:09:46

Ja si zase zuby cistim obcas jen jednou denne a nekdy i den vynecham, vodicky ani nite nepouzivam,… Diskutovat

• Milkyway (Průjem) 21. srpna 2017, 09:31:34

taky jsme ho měli a proběhlo vše bez problémů dokonce i pětiletá dcera pomstu nechytla Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.