Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Ekzém a alergie

Problémy s pokožkou vypovídají o špatné činnosti trávícího a dýchacího systému. Proto nestačí používání mastí a krémů. Po určité době se problémy vrátí.Mám dobré výsledky s používáním buněčné výživy. Současně musíme změnit stravovací návyky. Dítě z ekzému nevyroste, jen se změní reakce organismu a kůže přestane reagovat.Je otázkou času, kdy se toxické látky začnou z těla vylučovat a problém se ukáže na jiném místě. Pokud máte zájem, napište na hanasysalova@centrum.cz Poradím vám, jak na to. Ekzém u dětí je velký problém. Představte si, že vás něco svrbí dlouho, neustále.! To dělá ekzém.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

markéta

Ahoj, mám velmi dobré zkušenosti s aloe verou, pracuji s výrobky, kde je koncentrace této zeleniny opravdu vysoká. Na vlastní oči jsem viděla už několik úspěšných léčení. Jestli si nevíte rady a máte problém, zkuste to! Stojí to za to. Nejsou to jen mastičky a spreje, ale také gel, který se pije a pročístí celý organismus. Jestli chcete vědět víc, ozvěte se mi na marketabusy@centrum.cz

Ceky

Chápu, že někdy ta chemie k odstranění viditelných důsledků je třeba ALE...... Ekzémy. Vzhled kůže vypovídá o stavu vnitřních orgánů a o množství toxických látek v těle. Říká se, že za to jak po třicítce vypadáme, můžeme sami. Při ekzémech je velmi důležité zlepšit činnost trávicího systému. Lidově řečeno vyčistit sliznice trávicího systému. Člověk, který má problémovou pleť, potřebuje svoje tělo nejen vyčistit, ale i změnit systém výživy. Zajímavé je, že lidé při užívání té správné výživy buněk sami konstatují, že se jim postupně změní chuť a nepotřebují jíst ta jídla, bez kterých si předtím neuměli svůj život představit. Čištěním organizmu se mění reakce v těle a skutečně dochází k mnohým prospěšným změnám. Vyčistí se pleť, dostaví se pružnost a budete doslova zářit. Věřte svému tělu, že dokáže udělat pořádek ve svých systémech, jestliže mu trochu pomůžete dobrou výživou a odstraněním toxických látek. Napište si o radu: dagmarcekanzavinacseznam.cz

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 58 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce