Inzerce

Ekzém a alergie

Problémy s pokožkou vypovídají o špatné činnosti trávícího a dýchacího systému. Proto nestačí používání mastí a krémů. Po určité době se problémy vrátí.Mám dobré výsledky s používáním buněčné výživy. Současně musíme změnit stravovací návyky. Dítě z ekzému nevyroste, jen se změní reakce organismu a kůže přestane reagovat.Je otázkou času, kdy se toxické látky začnou z těla vylučovat a problém se ukáže na jiném místě. Pokud máte zájem, napište na hanasysalova@centrum.cz Poradím vám, jak na to. Ekzém u dětí je velký problém. Představte si, že vás něco svrbí dlouho, neustále.! To dělá ekzém.

Inzerce
Odpovědi
Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. dubna 2006, 10:20:48

markéta

Ahoj, mám velmi dobré zkušenosti s aloe verou, pracuji s výrobky, kde je koncentrace této zeleniny opravdu vysoká. Na vlastní oči jsem viděla už několik úspěšných léčení. Jestli si nevíte rady a máte problém, zkuste to! Stojí to za to. Nejsou to jen mastičky a spreje, ale také gel, který se pije a pročístí celý organismus. Jestli chcete vědět víc, ozvěte se mi na marketabusy@centrum.cz

1. srpna 2007, 18:39:46

Ceky

Chápu, že někdy ta chemie k odstranění viditelných důsledků je třeba ALE...... Ekzémy. Vzhled kůže vypovídá o stavu vnitřních orgánů a o množství toxických látek v těle. Říká se, že za to jak po třicítce vypadáme, můžeme sami. Při ekzémech je velmi důležité zlepšit činnost trávicího systému. Lidově řečeno vyčistit sliznice trávicího systému. Člověk, který má problémovou pleť, potřebuje svoje tělo nejen vyčistit, ale i změnit systém výživy. Zajímavé je, že lidé při užívání té správné výživy buněk sami konstatují, že se jim postupně změní chuť a nepotřebují jíst ta jídla, bez kterých si předtím neuměli svůj život představit. Čištěním organizmu se mění reakce v těle a skutečně dochází k mnohým prospěšným změnám. Vyčistí se pleť, dostaví se pružnost a budete doslova zářit. Věřte svému tělu, že dokáže udělat pořádek ve svých systémech, jestliže mu trochu pomůžete dobrou výživou a odstraněním toxických látek. Napište si o radu: dagmarcekanzavinacseznam.cz

24. února 2009, 23:21:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 06:03:53

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu.… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.