Inzerce

onemocnění pankreasu

Tato onemocnění jsou velmi nepříjemná. Pokud máte zájem o pomoc nebo radu, napište na hanasysalova@centrum.cz

Inzerce
Odpovědi
Jana

Dobry den, pani Sysalova, mam zajem o Vase rady, jak postupovat u chron. pankreatitidy.Pred 10 lety me utekly 2 zlucove kamenky, po 3 ERCP byla lap, operace zlucniku. Od te doby nemohu skoro nic jist. Uz jsem mela 22 zachvatu, kdy sice amylazy jsou OK, avsak bricho boli a nelze jist. Denne pak hubnu 0,5 kg a nekdy ubydu i 14 kg, nez se to zase chyti. Pritom pricina zachvatu je treba jen 1 lzicka dietniho jidla navic, nebo par kapek oleje. Pokud je mi dobre, dietni strava + 3 Nutridrinky denne zajisti hodne energie, takze dost sportuji (kolo, lyze, turistika). Doktori dlouho nechteli uznat tuto diagnozu, spis se priklaneli k psychicke poruse. Ale kdyz me Kreon 25.000

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. listopadu 2007, 15:17:47

jméno a příjmení2 poděkování

zpráva

14. listopadu 2009, 21:16:38

Jana1 poděkování

. . . . . Ale kdyz me Kreon 25.000, ktery jsem dostala pred mesicem, pomohl v jedeni k pocitu, ze to neni " na hrane noze ", je to snad jasne. Denne jim stale to same, coz mi vubec nevadi, jen bych se chtela vyvarovat dalsich zachvatu a hubnuti. Prave ted zase jeden zachvat mam, nebot jsme s Dr. zkousely prechod z 3 x 25.000 Kreon na 6 x 10.000 Kreon a ja omylem pridala k jidlu 10 kapek oliv. oleje, coz pri 25.000 bylo OK. Bida, co ? Jsem zvedava na Vase zkusenosti a rady, zatim jsem na internetu na rady nenarazila. Zdravim Vas a doufam, ze Vase nabidka z roku2005 je stale platna. Jana Mat.

5. listopadu 2007, 15:28:16

Katka1 poděkování

Dobrý den, před 3 týdny u mě lékaři měli podezdření na akutní zánět slinivky, nepotvrdilo se, ale dostala jsem Kreon 25 000, beru je s každým větším jidlem jednu tabletu, asi 2-3tablety denně, je možné, že po těchto tabletách jde moje váha nahoru? Mockrát děkuji za odpověď

20. listopadu 2012, 02:13:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 143 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 26. února 2017, 00:18:35

Ahoj Nika, nevím o co Ti jde, tady se nedá psát, většinou se dají používat přírodní… Diskutovat

• M a m (malé bílé "pupínky" okolo žaludu) 26. února 2017, 17:55:48

Rad by sem to vedel taky Diskutovat

• Andrea (periorální dermatitida) 25. února 2017, 10:20:37

Ahoj,ja trpim PD uz rok zacalo to pred letem prvni jen par cervenych pupinku pod rtem.Jelikoz jsem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.