Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Tříselná kýla

Nahmatání bulky na pravé straně třísel.Zatím nebolestivé.Prosím o radu zda je operace hned nutná.Může se kýla sama vstřebat?Předem děkuji.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Kateřina Kolářová
10x

na pravé straně se mi objevila bulka ve velikosti vlašského oříšku,při chůzi i v sedě mám mírné bolesti, jinak teplotu nemám.Poradte mi prosím! Děkuji Kolářová

Martinka
5x

Ahoj Katko.Nemusis se bat,mam uplne to stejne co ty a zitra jdu na operaci do Brna na laparoskopii.Ale zajdi radsi k doktorovi

kantor

Jdi na operaci

Zajíčková
16x

dobrý den.přítel si asi týden stěžuje na bolest při chůzi a na dotek v levém třísle.zpočátku byl bez teplot,ale teď už je má.tříslo je takové napuchlé a bolestivé.Je možné,že by měl kýlu?Děkuji za odpověď

nezlobte se anonymní
34x

kdy doporučujete mužům po operaci tříselné kýly většího rozsahu, cca 5 cm, zase začít vést sexuální život

kenevil
6x

Dobrý den, v listopadu 2006 mi byla provedena operace třís.kýly, řešená siťkou z klasického přístupu. Po dvou měsících se mi na jizvě utvořila hnisavá rána a v průbehu měsíce další. Od nového roku chodím 2x denně na průplach(laváž), prve Dermacynem, nyní Prontosanem. Jaká je pravděpodobnost,že se rána(kapsa) zahojí a nebudu muset podstoupit operaci,odstranění síťky?Děkuji

YWQ?EK
9x

Ahoy vseci mam takovy problem vedle penisu na prave strane(lepe receno nad nim)mam takovy maly vybezek je mozne je to triselna kila diky za odpoved

Jurka
3x

Může mi někdo popsat co je to spermatocoela a jak vzniká? Předem Vám velice děkuji za odpověď.

vorlos 91
11x

nevim jestli jeto kila ale mam kousek nad varletem bulku assi 2 cm a jestli to je kila musim jit stim na operaci nebo mi ti nebude vadit v mem zivote dekuji predem za informace

Žaneta

chtěla bych se zeptat holka je po operaci třiselni kily a jestli se ji muže oběvit na ty same strane co ji operovali dekuji

vašek
1x

Jak vzniká nevím ale po operaci tříselné kýly mě po roce začalo bolet varle musel jsem na operaci a dělali mi operaci která se nazývá spermatokéla je to vlastně rozříznutí a vyčištění nebo odstranění něčeho z varlete co způsobuje bolest.Bohužel po dalších asi 5 letech opět bolesti takže asi znovu operace,stojí to vše za......V televizi neustále ukazují unikatní operace všeho možného a blbou kýlu neumí což si myslím že je malichernost proti operaci třeba mozku.1operace laparoskopicky-2 klasická asi si to uříznu a bude klid už nevím kde mám jít aby mi pomohli a měl jsem klid.držím palce...

Karel
10x

mám velkou bolest u pravého třísla,někdy i píchlavá...a měl jsem klíště na stehně pravé nohy, které jsem si onehdá vytáhnul...ale bolest neustupuje....nevíte s čeho by to mohlo bejt???jsem steho zoufalý....doktor mi řekl že když nemám horečku tak to prý nic akutniho neni....a mělo by to přejít...:(:( poradte někdo prosím vás předem moc děkuji

ml
9x

Půl roku mám bolesti pravého podbřišku. Minulý týden přišel můj obvodní lékař s tím, že by se mohlo jednat o tříselnou kýlu a odeslal mne na chirurgickou ambulanci. Chirurg diagnostikoval pravostrannou tříselnou kýlu a poslal mne ještě na sono. Lékař na sonu kýlu nepotvrdil. Vrátil jsem se zpátky na chirurgii, tak mi řekli, že je to jasná kýla a je potřebné jí odoperovat. Proto mne můj obvodní lékař poslal do nemocnice. Dnes jsem byl v nemocnici na chirurgii. Lékař po vyšetření potvrdil pravostrannou tříselnou kýlu a začal se mnou probírat operaci. Mezitím mne ještě poslal na sono, tam lékařka řekla, že kýlu potvrdit nemůže. Vrátil jsem se zpátky, chirurg mne znova vyšetřil, řekl, že kýla tam je ale vzhledem k negativnímu nálezu na sonu operaci zatím ruší. Mám přijít za 6 týdnů na kontrolu a kdyby se to mezitím zhoršilo, tak okamžitě volat záchranku. Jsem z toho všeho zmatený a nevím co si o tom všem mám myslet. Dva chirurgové nezávisle na sobě kýlu potvrzují. Dva lékaři ze sona jí vylučují. Mezitím bolesti přetrvávají, mám čekat a doufat, že nenastanou komplikace. Dá se tady ještě něco podniknout? Děkuji za vaše názory.

martin
1x

mam takovy problem na leve strane třisel ,5cm boulička nekdy to boli.nejde to vylečit v domacim prostředí?nemam totiš zdravotní pojišteni.dekuji za radu.martin

Sabina

Dobrý den je mi 13 let. Asi od devíti let mám na prravé straně tříslí bulku. Mamka říká že je to kílá. Žádné bolesti necítím. Není vidét pořád, objevuje se při běhání na tělocviku, jindy skoro ne. Na operaci se bojím jít obvzlášť když je na takovém intimním místě. Myslíte že dokáže zmizet sama? Poraďte prosím na email- [email protected]

Pepa
1x

S největší pravdepodobnosti to bude kyla. Pokud ano, tak ta sama nezmizi. Ale neboj, dnesni operace kyl jsou velice nenarocne, z nemocnice muzes i druhy den a za tyden uz jses uplne fit.

Sabina

Já se velice bojim ze ani na zachod nebudu moct nebo ze budu mit straane bolesti a uz jen to z nekomu budete ukazovat svoje intimnosti... a ktomu operace brrr bojim se

vašek
1x

Pepo máš pravdu, ano dnešní operace kýly jsou nenaročné,to jsem si naivně také myslel ale bohužel za rok jsi zpátky-po roce operace spermatokély což je bolest varlete po operaci tříselné kýly a po dalších asi 5 letech znovu bolesti a jediná možnost zbavit se bolesti další operace takže tak nějak.V televizi pořád ukazují unikatní operace kdy pomalu naučí šimpanze mluvit ale realita je jiná,možná proto že nejsem Havel či jiný posraný politik...

Honza

Mate pravdu, je to hnus. Me operovali levostrannou triselnou kylu. Je to 15 mesicu a furt bolesti, bud varlete, stehna, podbrisku. Je to HRUZA. Taky uz nevim, co delat :-( a to mam kylu i na prave strane. Sportoval jsem, jezdil na kole, fyzicky pracoval. Ted su rad, ze chodim. :-((

XXX

Dobrý den, chci zeptat po výkonu mě začína bolet tříslo a bolest jde až skoro do břicha kde se mi objeví boule když břicho zatnu jinak ne. Co s tím mám dělat? Měl bych zajít k lékaři??? Děkuju za odpověd.

anet
1x

Dobrý den, chci se zeptat, 20.7. mam jet na tabor s kurzem aj, uz nekolik let mam pravd. triselnou kylu, jde o to, ze se venuji zavodne aerobiku a zavody mam 14.-15.6. Tento tyden chci navstivit lekare a domluvit si operaci. Chtěla bych vedet, pokud absolvuji operaci v tydnu po závodech, zda budu do 20.7. fyzicky schopna, t.j. zúčastnit se, kurz fyzicky nejak zvlast namahavy neni, klasické taborove hry, samozřejme vím, že velke fyzicke namahy nebudu schopna. Děkuji za odpověď.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce