Inzerce

Co mám dělat s chlupatým podpažím ?

Jsem po celém těle strašně ochlupacen a děsně se potím hlavně v zimě ,kdy se mi lepí konbinéza k tělu.Nemá to něco společného s moji sexuální výkonností.Před rokem jsem se vyspal s mojí žákyní Lenkou Folvarskou,může to být tím ?

Inzerce
Odpovědi
Tomáš

když jsou mnohem pohodlnější prac. oděvy? Kup si prodyšné oděvy, dělej si bylinné koupele - máta+šalvěj, 14-21 dní pij 3x denně šalvějový čaj dle návodu. A budeš mít po pocení. Vynikající věc je nosit v teplých dnech kilty nebo pánské sukně naostro, které dokonale větrají.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. února 2008, 19:57:20

Jitka

To je výborné, chudák Lenka. Trošku úchylný příspěvek, nemyslíte? Autor se pro jistotu nepodepsal ani křestním. Zavání mi to aktem msty.

10. září 2008, 09:14:18

123

Jmenovat dívku se kterou jsem se vyspal celým jménem není slušné. Jen ubožák se k něčemu podobnému uchýlí. Možná, že se tím i chlubí. Je ochlupacen a spocený, tak to tedy není žádné terno :-)))

10. října 2008, 19:49:17

t

TAK SE OHOL NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

12. února 2009, 21:41:17

ehm

autor prispevku si z poticich a diskuzich na toto tema dela ocividne prdel...a tomasi, prodysnost odevu nekdy nestaci...

26. května 2009, 17:07:36

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

• Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.