Inzerce

Co mám dělat s chlupatým podpažím ?

Jsem po celém těle strašně ochlupacen a děsně se potím hlavně v zimě ,kdy se mi lepí konbinéza k tělu.Nemá to něco společného s moji sexuální výkonností.Před rokem jsem se vyspal s mojí žákyní Lenkou Folvarskou,může to být tím ?

Inzerce
Odpovědi
Tomáš

když jsou mnohem pohodlnější prac. oděvy? Kup si prodyšné oděvy, dělej si bylinné koupele - máta+šalvěj, 14-21 dní pij 3x denně šalvějový čaj dle návodu. A budeš mít po pocení. Vynikající věc je nosit v teplých dnech kilty nebo pánské sukně naostro, které dokonale větrají.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. února 2008, 19:57:20

Jitka

To je výborné, chudák Lenka. Trošku úchylný příspěvek, nemyslíte? Autor se pro jistotu nepodepsal ani křestním. Zavání mi to aktem msty.

10. září 2008, 09:14:18

123

Jmenovat dívku se kterou jsem se vyspal celým jménem není slušné. Jen ubožák se k něčemu podobnému uchýlí. Možná, že se tím i chlubí. Je ochlupacen a spocený, tak to tedy není žádné terno :-)))

10. října 2008, 19:49:17

t

TAK SE OHOL NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

12. února 2009, 21:41:17

ehm

autor prispevku si z poticich a diskuzich na toto tema dela ocividne prdel...a tomasi, prodysnost odevu nekdy nestaci...

26. května 2009, 17:07:36

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Broňa (Pocení rukou a nohou) 20. července 2017, 13:29:52

Pocení rukou mě dost omezovala a brzdila v mé profesi. pak jsem se zmínila při jedné kontrole… Diskutovat

• marcel (Léčba chlamydií přírodní cestou) 15. července 2017, 14:23:35

zkuste biorezonanci ,je to dostupné ve všech krajských městech ovšem dražší ,držim palce… Diskutovat

• JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 19. července 2017, 09:28:26

Drahá Bibo,...celou dobu manželovi nemoci mně bolelo na levé straně břicha. Určitě tě je… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.