Inzerce

Léčení jizev po akné

Dobrý den.Několik let jsem se léčil s akné a zůstaly mě po něm celkem velké jizvy na obličeji.Zkoušel jsem všelijaké masti za hodně peněz,kosmetiku atd.Můj problém vyřešil Laser z DVDRW mechaniky LG.Nová Mechanika stojí asi 600kč + stabilizovaná zdroj s ovbvodem 7805.Podrobnější schéma najdete na stránkách výrobce.Při pravidelném používání alespoň 2 krát denně dojde k uplnému vyhlazení pleti.

Inzerce
Odpovědi
stan1 poděkování

S tim laserem s DVDRW to opravdu funguje. Za 800Kč a trochou práce máte zařízení které jiní výrobci nabízejí uhledné zabalené do krabičky s displayem za 60 tisíc i víc.Akorát pozor na oči !!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. března 2009, 22:05:27

Jakub

Dobrý den, mám světlou pleť a jsou na ní dost viditelné jizvy po akné. Tento laser mě celkem zaujal, tak bych se chtěl zeptat kde najdu to schéma zapojení? Moc díky...

14. května 2009, 21:40:52

Rada

Dobrý den, tak toto by mě velice zajimalo, mohli byste sem prosím dát přímo odkaz na to zapojení? Popřípadě stručný popis jak zařízaní z mechaniky zhotovit? Byl bych moc vděčen. Předem děkuji za odpověď.

28. června 2009, 19:12:03

anton

hahaha tak to je výsměch a nejlepší je že tomu opravdu někdo věří

30. srpna 2009, 20:29:52

Pavel1 poděkování

Lazer možná funguje, přesto je tady riziko poranění zraku at už vašeho nebo někoho kdo bude sedět okolo, nehledě na poměrnou složitost celého řešení. Raději bych volil mast ok Gel, která vám dá kůži tím nešetrnějším způsobem do pořádku. Ps v lékárně ji budete hledat marně. A je to dobře, nebot diky tomu stojí 5x méně. Pavmo@email.cz

3. října 2009, 17:12:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 22:11:47

Ahoj Nika: dík za optání, starý člověk už nemá moc šancí, imunita je v háji, píšu to… Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 1. prosince 2016, 18:56:02

ta jo ok. Diskutovat

• Lubomilka (Zácpa) 29. listopadu 2016, 17:29:02

Doporučuji na střeva Vitapixlu  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.