Inzerce

ODSTRANENIE POTENIA!!!!!!!!

Ahoje, mam taky isty problem ako vy, nadmerne potenie. trpim nim vyse dvoch rokov, do vtedy do bolo v norme.Bola som na vselijakych vysetreniach a nic,brala som aj vselijake tabletky akoze na ukludnenie,ale tie ma len oblbovali a nepomohli.Niekedy to je zo psychiky ale nie vzdy. A ked ide o nadmerne potenie, ide o problem somaticky a az nasledne psychicky. Takze zacala som sa riadit radami z knihy PSYCHOLOGICKA PORADNA od VICANOVEJ, su to dva diely a mozno to dostat aj u Vas. Ide o kombinaciu vitaminov, bylinkovych cajov, mineralnych latok a stravy.Neverila som tomu,ale co som mala robit,ked nic nepomahalo.Pri takejto liecbe ucinok nastane az za nejaky mesiac,aj sa tak stalo ucinok nastal za mesiac a pol a este stale je....liecba je polrocna...potila som sa leto zima...potila som sa vsade,uplne vsade,strasny des, teraz sa sice este trochu potim ked je 30stupnov von( to aj preto ze som slaba pretoze som prekonala tazke choroby,ked osm v klude nepotim sa ani pri 30tkach) ale ako je uz okolo 20-23 potenie prestava uplne. Verim ze ked budete dodrziavat vsetky postupy podla knihy,oplati sa to ( inac poviem uprimne,ja vsetko nedodrziavam a efekt tu je :-)) a hlavne ide o trvaly efekt!!!!!!!!!

Inzerce
Odpovědi
Zuzka

Ahoj, prosím tě jestli ještě někdy zabloudíš na tyto stránky, napiš mi více informací o té knize a zda je normálně k sehnání. Nedaří se mi o ní nic zjistit. Diky moc

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. prosince 2005, 16:43:51

Eva

Ahoj, nasla jsem tu knížku na slovenským serveru, v čechách jsem se po ní ještě nekoukala, ale mrknu se v Praze do Luxoru :-) knížka se jmenuje "Psychotronická poradňa I. a autorka je Viera Vičanová, tak ti to snad pomůže:-) hodně štěstí, já se taky potím a nebaví mě to ;-))

20. března 2006, 19:52:29

salam

ta kniha se jmenuje Psychotronická poradna, http://www.martinus.sk/?uItem=9804

21. června 2006, 10:56:57

Martin

ahoj, četl jsem o tvé knize. Jedná se o první nebo jiný díl knihy kde píší o nadměrném pocení? Mám stejný problém.moc děkuji Martin

22. června 2006, 13:07:23

lucia1 poděkování

Prosim vas o kntakt na pani Vieru Vičanovu na meil lulien22@azet.sk DAKUJEM

5. září 2008, 20:23:44

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lenka (Olwexya (Venlafaxinum)) 3. prosince 2016, 17:22:42

Moc vás tu zdravím a zeptám se"podařilo se vám někomu se Venlafaxinu nadobro zbavit?Po… Diskutovat

• Jean (zoloft za neurol) 29. listopadu 2016, 10:16:30

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 22:01:29

AD prečo ich vysadzovať? No asi preto, že niekomu škodia a po dlhšej dobe užívania už… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.