Inzerce

Třetí zuby

Mám oboje náhrady, ale se spodní mám potíže. Když je v klidu nic se neděje vše je vinikající. Ale běda, (síla bolesti je různá - bezbolestný, malá nebo neunosná)když potřebuji ukousnout rohlík, kurku u chleba nebo na spodní náhradu prsty vyvinu tlak. Samotné dásně jsou bolestivé za a./přejíždění kartáčkem za b./chtít ručníkem vysušit dásně za c./pokusit se masírovat dásně je také bolestivé.

Inzerce
Odpovědi
Martin Čala

Slyšel jsem, že vědci v nějáké zemi, tuším že v Anglii, vymysleli injekci, díky které člověku naroste po vpichnutí úplně nový zub. No a já se vás chci zeptat, co si o tom myslíte a jestli je to pravda. Tato injekce prý stojí v přepočtu 7 500 Kč

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. února 2006, 19:32:02

Soňa Hromátková,DiS.

Pokud náhrada někde "tlačí", lze ji jednoduše upravit. Musíte však přijít. Nevím, zda je to ještě aktuální vzhledem k datu příspěvku, ale i pro jiné: tel. 728510188. Martinu Čalovi: Je to otázka daleké budoucnosti, vše je zatím ve stadiu výzkumu..

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. května 2007, 11:27:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • olina (frontin) 28. listopadu 2016, 12:56:43

Tady musim uplne souhlasit z pani janou mam neco podobneho Diskutovat

• Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 2. prosince 2016, 21:52:53

Lucie, nevím co napsat. Prožíváte hroznou dobu, jen čas to trošku obrousí. Děkuji vám moc… Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. listopadu 2016, 22:39:00

AD neléčí příčinu nemoci, je jasné, že po čase se zdravotní stav zhorší, AD se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.