Inzerce

Bílé skvrny

Dobry den, chci se zeptat jestli nekdo nema zkusenosti s bilyma skvrnama po tele,kdyz mel nejaky strup nebo podrene jestli mu tam zustala bila skvrna,kdyz byl na slunicku a co na to pouzil,aby se to zabarvilo? Dekuji moc

Inzerce
Odpovědi
Zdravim, mě netrápí bíle skvrny, ale nadměrně suchá pokožka, sice to mažu,, ale moc to nmezabírá už si nevím rady. Tak kdyby někdo měl nějaký tip, budu ráda za cokoli. Děkuji :)

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. března 2015, 13:56:18

Lenka

Pěkný nedělní den,chtěla jsem se zeptat čím to mažete,že Vám to nepomáhá a na kterých místa těla tu suchou pokožku máte.Když tak mi napište na email.lenka.vonekl@atlas.cz.Budu se těšit.

29. března 2015, 14:29:14

Gina

Ahoj :-), já hodně trpím na suchou pokožku na rukách, občas se k tomu přidá i ekzém. Nedávno jsem si objednávala, takový box, kde je asi pět přípravků a zatím to docela zabírá :-)

29. března 2015, 22:44:11

Eliška

Zdravíčko, já jsem tím to trpěla na podzim, dlouho jsem se nemohla zbavit suché kůže na rukách, ale už je to naštěstí pryč. používala jsem nějaká mléka a i doplnky stravy, to také dělá své :)

30. března 2015, 22:28:00

Eliška amůžu se zeptat, jaká mléka? Gina, a co je to za box? O tom slyším prvně :)

31. března 2015, 17:42:58

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

• Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.