Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Streptokok agalactiae

Chtěl jsem se zeptat kde všude je možné se nakazit streptokokem agalactiae? Jak se přenáší ? Mám informace o tom, že někteří lidé v sobě mají streptokoka , ale nijak se neprojevuje a oni o tom ani nevědí, ale mohou ho na někoho přenést, takoví lidé se nazývají nosiči ? Je možné nakazit jiného člověka streptokokem když si jde zaplavat na bazén ? Byl mi totiž zjištěn streptokok v močové trubici a nemám tušení jakým způsobem jsem se nakazil. Vím na 100 procent že partnerkou to nebylo :-) Máte někdo představu jakým způsobem se lze nakazit touto nemocí?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
JR
43x

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jakým způsobem se lze nakazit Streptokokem agalactiae ? Můžu to chytnout na bazéně ? Může nakažený člověk jít na podobné veřejné místo jako je bazén ? Byl mě totiž zjištěn tento streptokok v močové strubici a nemám ponětí kde jsem se nakazil.Má streptokok po vyléčení nějaké následky na organismus ? Jaká je nejúčinější léčba tohoto typu streptokoka ?

Ajulinda
9x

Ahojky Honzíku, Tveho stavu je mi lito, ale sama uz od Vanoc stridam kandidózu za streptokoka, uz mam pocit, ze si to s pritelem prehazujem, jen on nema takove priznaky jako ja. Nakazit se clovek muze snad uplne vsude, tak hlavu vzhuru a nevzdavat to.

dana
12x

mam taky toho streptokoka v nalezu z pochvy a rada bych se dovedela o nem vic pomuze nekdo ? pusobi nejak na plodnost ? dekuji

monika
7x

ja som ho mal tiez nedavno v kultivacii, predpisali mi Cefaclen antibiotika a macmiror do posvy. Teraz je uz vsetko ok. moze sa takyto druh streptokoka nachadzat aj v hrdle?

lmar
8x

Na streptokoka jaksi antibiotika nezabírají... Sama jsem prodělala dvě těžké angíny, při první jsem dostala ATB a do dvou měsíců jsem ji dostala znovu a zase ATB. Ty jsem však nebrala a místo toho jsem začala užívat Colostrum. Angínu jsem tím vyléčila a streptokok je též negativní. Ráda napíšu podrobné informace. [email protected]

sorbonos
14x

Tak já taky měla streptokoka ,antibiotika nepomohly a tak jsem si řekla ,že to zkusím jinak.Pátrala jsem a na netu našla odkaz na koloidní stříbro.a světe div se,je pryč a nejen to,zbavila jsem se i zánětu ,se kterým jsem bojovala velmi dlouho.Ted stříbro užívá i má dcera jako prevenci a maminka na cukrovku.A pomáhá.Vřele doporučuji.Obzvlášt na kvasinky a podobné neřády.

Lolita
8x

Dotaz na Sorbonos: Ahojky, mám také streptokoka v pochvě, už 2 roky se léčím s nějakýma zánětama a jsem už oprvdu zoufalá. Poslední dobou je to horší a doktoři mi nijak nepomáhají. Začala jsem brát lichořešnici (ještě to teda není ani měísc) ale výsledky zatím nejsou bohužel. Jsem navíc chudokrevná, takže do toho beru Actiferin, taky laktobacily a teď mi gynekolog naordinoval Femivaxinum Neo. Chtěla bych se tě proto zeptat nebo kohokoliv, kdo má s tímto zkušenosti, tedy s lichořešnicí či koloidním stříbrem, zda vám pomohlo a hlavně za jak dlouho? Protože to je pro mě teď důležitý. Není nic horšího než když víte, že vám dokor nepomůže. Mými příznaky je neustálý bílý či čirý výtok a následné svědění. Do toho mám občas takový zvláštní pocit, či nutkání močit. Je to hrozný, ale s močovým měchýřem to nejspíš nesouvisí, protože je to jen někdy. Prosím napište své příspěvky, jsem zoufalá a taky bych chtěla mít brzy děti. Jsem mladá na to, abych se smířila s tím, že to nejde vyléčit. Mockrát děkuji.

sorbonos
10x

Mě osobně se stříbro moc osvědčilo. Nevím tedy, zda u mne zafungovalo jako placebo, či víra tvá tě uzdravila, každopádně... je mi lépe a problémy zmizely. Já jsem si to našla na net a řekla jsem si, že nemám co ztratit. Mrkni jako já na tohle a uvidíš.http://www.agh2o.cz/kontakt.html

Denisa
2x

Ahoj, vím o čem mluvíš.Také mám neustále nějaké záněty,plísně,bílý hrudkovitý útvar na kalhotkách.Doktorka mi zjistila ze stěru streptokoka a naordinovala mi fungicidin mast a macromiror 500 a po léčbě začít s probiotiky-koupila jsem si gynocaps tak jsem zvědavá na jak dlouho mi to zase pomůže :-(

kata
2x

me na chronickyho streptokoka v pochve pomohla vakcina id imunologa bronchovaxon atb absolutne nezabirali .

Františka
1x

pomohlo vám nakonec něco?

Jana Goláňová
4x

Dobrý den, čtla jsem váš příspěvek v diskuzním fóru, kde zmiňujete koloidní stříbro. Dřív jsem ho taky užívala, ale bylo ztaženo z trhu. Můžete mi prosím říct zdroj, odkud stříbro máte?Děkuji.

sorbonos
5x

http://www.agh2o.cz/kontakt.html Tady jsem to koupila, byla jsem spokojená.Přišlo to obratem ruky,

Monika
1x

Pro SORBONOS.Prosím Vás opravdu to pomohlo? Chci si to objednat. Prosím jak se to užívá? Děkuji moc.

Gabriela

Prosim vas, to koloidni stribro ..jak se to uziva? To se pije? A kolik toho? Dekuji predem za odpoved

Dalibor z Kozojed
6x

Radim vsem, at radsi zajdou na odborne vysetreni k urologovi, lecba koloidnim stribrem muze byt dost nebezpecna a myslim, ze je uz i zakazna, viz. dopady ucinku koloidniho stribra: http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Argyria_2.jpg

Dita

Dobrý den. Prosím a to to stříbro pijete? Děkuji.

Jitula
5x

Já se léčím už od listopadu2006,ve steru z pochvy mi vyšla kandida,brala jsem různé poševní tablety,ale potíže mám pořád-pálení a otok genitálu-stydkých pysků . Jenže dva po měsíci následující kontrolní stěry byly negativní,takže gynekoložka mě tak trochu odbyla,že tam nic nemám,jenže já trpím jak blázen.Byla jsem na kožním a tam ve stěru vyšel str. agalakcie. Tak se ptám sama sebe jak je to možný.Doufám,že to přeléčím,už se toho chci zbavit taky prot,že plánujeme druhé miminko.

Pavla
1x

Uz od detstvi bojuju ze streptokokem,pred 3roky mi vytrhli krcni mandle.2 roky byl klid,ted je to tu zas hnisa mi okolni tkan kde byla mandle samozrejme ve vyterech opet streptokok,pomaha mi penbene antibiotika,ale zaludek uz z nich mam dodelany.chytam krece do litek rychle mi busi srdce a pri zhnisani se nenajim protoze me je na zvraceni je to bludny zacarovany kruh a doktori?ti si s tim hlavu nedelaji.To je nase zdravotnictvi asi budu muset vyzkouset alter.med,Kdo s tim mate skusenosti poradte!!!!!!!!!!!!!

terri
2x

s alternativní medicínou jsou dobré výsledky u urinoterapie a hladovky. Přednášky na toto téma dělá MUDr. Vilma Partyková, 1x za měsíc v Praze, vždy v sobotu - když jí zadáš do vyhledavače, najdeš jí. Můj chlapeček má taky streptokoka, zřejmě se nakazil už v porodnici, má ho v nosánku, takže dáváme kapky z uriny (vlastní) do nosu a trochu i pod jazyk a jsem zvědavá, jak dopadnou kontrolní výtěry. Jinak antibiotika nic neřeší, jsou lidi, kte¨ří měli i 15 různých po sobě jdoucích anitibiotik a nepomohly a pak to vyléčili urinou. Oni jsou ti neřádi vůči antibiotikům odolní, ty si tím zničíš mikroflóru ve střevě, to ti oslabí imunitu a je to začarovaný kruh. Jestli bys chtěla nějaké další informace, můžeš i písnout na [email protected], ani nevím, jak starý je tvůj příspěvek...držím palce...

radoslav
2x

poradte mi mam strepkokoka v močovej trubici, bral som antibiotika a nepomahaju

Adina

ahoj, je mi 27 let a dva roky mi není dobře. Bývala jsem jako dítě hodně nemocná, samá angína a antibitoika, vždy to zabralo na chvíli a vrátilo se to. Pak se přidaliy bolesti kloubů, uzliny v krku, keré už mám stále, nemizí.Strašná únava...každý den chodím po práci hned spát a nejhorší je bolest na hrudníku, svíravý tlak a silné bušení srdce s pocením, se kterým se i budím a usínám. Mám i revmatickou horečku pořád tak 37.2 až 37.5.Na kompletních testech se pokázal streptokok jehož hodnoty překračují normu 200, Já mám hodnoty 296. Brala sem od ledna 2009 troje antibiotika a nezabraly mi ani jedny. Už nevim, co mám dělat. Nedokážu normálně fungovat, natož založit rodinu, což bych už moc ráda. Máte někdo radu, jak na ty prevíty, abych se jich zbavila jednou provždy?

Renata

KUpte Lichořeřišnicové kapičky. seženeteli tak homeopatický či v bylince alespoň v lihu. 3x denně pod jazyk kapky (u homeo bývá 15 kapek) á 14 dní. Plus k tomu doporučuji reflexní zónovou terapii. zdr. Renata [email protected]

Eva
6x

Dobrý den, už dlouhou dobu (cca 4 měsíce) mám v krku hodně velkých žlutých čepů a často mě taky bolí v krku, momentálně mám asi nějakou virózu. Už asi před šesti lety mi našli v krku streptokoka, léčili ho a už to vypadalo celkem dobře, ale pak mi ho zase našli v pochvě, rovněž ho léčili a teď, asi po dvou letech, mám to bolení v krku a spoustu čepů. Myslíte, že je to streptokok a že bych měla jít na vyndání krčních mandlí, abych už konečně měla pokoj?

Simona Gorylová
6x

Dobrý den,chtěla sem se zeptat,jak se můžu nakazit streptokokem agalactiae?

Ivca
4x

Ahoj Všem.Snažím se také najít něco více o této problematice.Mám streptokoka už 20 let a nějak jsem se s tím naučila žít, ikdyž to je někdy dost těžké.Stále to svědí a pálí.Jak je vidět, tak to má velká spousta lidí, ale lékaři se s tím moc nezabývají.Když přijdu na kožní, tak mi lékařka prostě řekne, že na to neexistuje žádný účinný lék. Já používám Elocom krém a LInoladion N krém.Pomáhá mi to v těch nejhorších dnech, když už z toho málem šílím. Vynalézají se léky na AIDS a rakovinu, tak proč se někdo nevěnuje této problematice, když je tak hodně rozšířená a špatně léčitelná.Jasně neumírá se na to, ale žít zbytek života se Streptokokem agalactiae je hodně těžké.

iva
7x

všechgny stejně "postižené"zdravím a zrovna jako vy hledám odpověď na otázku streptokoka agalactiae kde jsem ho chytila,k¨jak se dá co nejúčiněji léčit a zda se dá vůbec vyléčit.Když se k tomu přidá mykóza Candida a jiné lísně, je to celkem dost nepříjemný život.Mám strach aby se ode mne nějakým způsobem nenakazily mé dcery.Díky všem za pomoc.

Míša
4x

Ahojky i já s tím bojovala tak 10let,nakonec jsem změnila gyn.a ten mi sdělil,že mám zánět ledvin,dělohy,močáku,hormony rozházené no prostě katastrofa.Zjištěna candida+streptococcua agalactiae.Po tolika letech jsem byla totálně vyčerpaná a to mám 2 syny.Pan doktor si mě vzal do párady dochazím gyn světla+močový měchýř,ale pořád se to doma točí do kola.Nyní bereme všichni ATB+máme vyrobené autovakcíny,tak snad se blýská na lepší časy,ale rozhodně si to můžete předávat dokola taky.Přeji hlavně trpělivost je to dlouhá cesta.Míša

Sára
12x

Ahoj všem, jako vy všichni i já jsem zjistila, že mám toho ošklivýho streptokoka, jsem z toho úplně vyřízená! Vůbec netušim, kde jsem k tomu přišla! Jen jsem se chtěla zeptat, ještě před tím, než jsem to zjistila jsme si s přítelem naplno užívali všeho...bez ochrany, jelikož beru antikoncepci. Je možné, že se nějak nakazil orálním sexem nebo pohlavním stykem??? Mám strašnej strach!!! PROSÍM POMOZTE MI! Hledala jsem to všude na internetu, ale nezjistila jsem to... kdyžtak pište [email protected] nebo icq 304-888-751 !!!!!!!!PROSÍM!

Gabriela

Dobry den, ano lze se nakazit pohlav. stykem. Pri tehotenstvi vam na to udelaji test a davaji tesne pred porodem antibiotika..aby to nedostalo dite. Ale clovek s tim muze zit cely zivot (se streptokokem galaxy v pochve) a je v pohode… ale jakmile se rozmnozu napr pri nastydnuti dole… tak je potreba to resit a nakazite i partnera takze davaji antibiotika oboum. Kazdopadne kdyb nebral partner antib. ttak i presto ze se mu to nijak projevit nemusi v mocove trubici ale zustava a pak vam to zase preda. Ale zda atb opravdu zafunguji… to ted teprve zjistime samy…

jana
1x

dobrý den, mám 2 letou dceru u ketré dneska našli streptokoka v krku, ale vůbec nechápu z čeho to chytla. Prosím, jestli nekdo ví z čeho se to dostane a jak je to přenosný a vůbec nejaký informace tak me prosím moc napište na email [email protected] byla bych moc ráda kdyby jsem se tom dozvedela vice, dekuji

chudák
3x

Dobrý den. Čtu si tady Vaše příspěvky a v některých případech vidím samu sebe. Už přes rok trpím Streptokokem Agalactiae. Začalo mi to tak, že jsem měla výtok (bílý a nepříjemný zápach). 2 měsíce jsem to ale bohužel nechala být. Pak jsem šla na gynekologii a tam to začalo ... streptokok, antibiotika, candica, a kolotoč. Teď po roce, po čtyřech antibioticích na Streptokoka to vypadá následovně. Streptokoka mám i v krku. Do toho mám Uraplazmu, candidu .... beru MYCOmax. Antibiotika mi už nechtějí dát, protože nemám téměř žádnou imunitu. Jsem totálně zničená. Vystřídala jsem už 3 gynekologie a nikdo mi není schopný pomoct. Je mi 23 let a tato nemoc mě strašně omezuje. Už se i bojím toho, jestli vůbec můžu být těhotná. Nemáte někdo nějakou dobrou radu nebo kontakt na nějakého dobrého gynekologa ??? Moc děkuji všem.

sabina

ahoj"chudaku" Zkus pani doktorku Rezacovou v podolske klinice as.rep., je strasne sikovna, chytra a mila. Neprijima sice nove pacienty, ale kdyz na ni hned spustis, urcite se ji zzela. Je mi te fakt lito a moc ti drzim palce.

jarmilana
1x

na candidu pomaha autovakcina ktera mi pomohla po dvaceti letech,a to jsem si teda užila,to byly haldy čipku atd.vakcinu vam musi vyrobit na doporučeni doktorky z gynekologie,ale zdravotnictvi na to nema penize ,tak to nenabizi bežně.

kata

dr.Slapnickova v Praze bere nove pacienty najdete ji na znamym lekari a najit imunologa gyn chronicky zanety moc lecit neumi imunolog je lepsi v tomhle

Hanisek
2x

cauky chela jsem se zeptat moje dobra kamaradka ma streptokoka nebo co a ted o tom vbec nic nevim a hledam na internetu vse mozne o tom ale nenasl jsem skoro nic tak jsem se chtela zeptat jestly by jse mi o tom neco nemohly rici dekuji kdyztak piste na emalik [email protected] moc jsem se nedostanu diky moooooooooooooooooooooc

martina
3x

Dobrý den, já bych se chtěla zeptat jestli když mam sterptokoka mam vyhrazeé jídlo nebo jestli musim jíst něčo omezeného pište na [email protected] dik mocccccc

Petra
3x

Zdravím, i já bojuju se streptokokem!Již po druhé mi našli streptokoka v pochvě!Poprvé jsem byla léčena antibiotiky Amoksiklav a tabletami Macmiror, další výtěry vyšly negativní, ale i přesto jsem se výtoku nezbavila!Teď to mám prý znovu, ale antibiotika už mi paní doktorka nenapsala! Chci se zeptat, jedu na za 14 dní na dovolenou, můžu si beztarostně užívat vodní hrátky a nebo se mám něčemu vyhýbat???Děkuji moc za odopovědi! Kdyžtak mi písněte na mail [email protected] Už bych se toho moc ráda zbavila, dosti mi to znepříjemňuje život!

radka
4x

Taky mam tento problém mam ho teprv 2 mněsíce a jsem z nervama na pokraji lekařka mi dala antibiotikum už asi zhruba osmé a nepomáhá nic sama bych potřebovala poradit jak na to stale mam pálení jako bych seděla v kopřivách ma li nekdo skušenost a je s toho venku tak prosím at poradí pište na [email protected]

Franta

Právě dnes jsem byl u lékařky na kontrole(dutiny).Podle některých informací co jsem měl,tak punkce je přinejmenším nepříjemná,ale i bolestivá.Když mi lékařka řekla,že je ji potřeba udělat i,tak mě dost zamrazilo. I když mám prodělané zdravotní problémy daleko většího rázu,tak se mi do toho moc nechtělo,ale byl jsem přesvědčován,že je to nutné.Tak jsem se nechal přesvědčit a zásah jsem podstoupil, teď mohu klidně prohlásit,že obava byla zbytečná,ne jen že to nebolí,ale není to ani z daleka tak nepříjemné,jak jsem si to sám představoval.Příště už se toho,pokud to bude nutné,nebudu určitě bát.

Sadgost
3x

AHOJKY LIDIČKOVÉ, JAK VIDÍM TÍMHLE PROBLÉMEM TRPÍ HODNĚ LIDI BOHUŽEL MI HO TED TAKY NAŠLI.JE JEDNO ŘEŠENÍ...A TO UDĚLALI KAMARADCE ŘIKA SE TOMU VYPÁLENÍ DĚLOŽNÍHO ČIPKU ŘÍKA,ŽE VYTOKY PŘESTALY A ŽE JE KONEČNE V KLIDU. tAK JSEM SNAD PMOHLA.hODNE ŠTĚSTÍ

Ája
1x

také má mnohaleté zkušenosti se streptokoky. zrovna mě zase dost hodně bolí v krku, už ani nemluvím. Streptokoci se přenášejí kapénkovou infekcí, teda vzduchem a můžete je chytit kdekoli. Myslím že je má kdekdo, soudím tak podle specificky páchnoucího dechu. Pracuju mezi lidma tak si říkám nejsme sami... Páchne nám z pusy kvůli hnisavým čepům, který jsou na mandlích anebo různě v krku. A vtěch jsou ti prevíti, a když nemáte čepy třeba po ATB tak jou tam stejně schovaný a číhaj na příležitost, prochladnutí a tak... A ve výtěrech nejsou většinou vidět:-( Podle mě když je máte v krku tak se vám pak krevní, mízní cestou dostanou všude do těla anebo čistě mechanicky, spolknete je atd. Tím si vysvětluji proč mi bývá při atacích špatně, je mi na zvracení a mám průjem. Nález v pochvě je taky dost jednoduchý, když je máte v puse... ATB určitě nepomáhají, možná chviličku a užijete si pak kvasinky a pořád dokola. taky si to dost prohazují lidi doma mezi sebou. Já jsem nakazila přítele a tedˇsi to vzájemně vracíme. Dobré je si po vyléčení vyměnit zubní kartáčky, vyprat ručníky záclony. Ale to jde už dost těžko když to má celá rodina a každý jindy:-( Jinak mě se osvědčila alternativní léčba po xxxx ATB a chronické kvasince. Určitě jsou dobrý laktobacili, posilovat imunitu upravit jídelníček, spát, sportovat. Bez toho to asi nezdoláme. Já jsem měla rok pokoj po bylinkových kapkách od jednoho léčitele v Praze. Vůbec jsem tomu nevěřila, ale v zoufalství jsem si 3krát denně kapala 8kapek celou lahvičku a 1,5roku jsem nebyla u doktora . Poslední dobou mě to začalo zase trápit, asi hlavně díky příteli který se neúspěšně léčí pouze ATB a má také nález na srdci po mnoha infekcích. Teď je mi bídně tak hned v pondělí jdu volat jestli by mi zase nepomohl. Neříkám, že to funguje na každého, ani to nevím ale díky že nejsou jen pouze lékaři, protože ti mi teda nepomohli... Ikdyž by se tím měli vážně zabývat, streptokokový infekce mají dost hrozný následky:-(( Ája

D.
7x

Ahoj, už půl roku mám gynekologické potíže, nikdy dřív mi nebylo vůůůbec nic. Doktor mi půl roku tvrdí, že jsem z jeho pohledu zdravá a že asi alergie, co jiného, že? Kožní dokorka však po prvních slovech stanovila diagnózu streptokok - testy mě čekají, ale když čtu různé diskuse,nemám pochyb - najednou vše zapadá ... potíže z ničeho nic, neutuchající pálení, zarudlost, po neléčení už i kopřivka, únava ... jojo, nechápu, že to nenapdlo gynekologa!!! Mám ale strach nejen o sebe - když čtu, jaká je to mrcha, ale i o přítele - není na tom s imunitou nejlépe (trpí chronickou chorobou) a nevím, co vše mu hrozí, jaká by musel podstoupit vyšetření - nadšený nebude. No, hlavně mě zajímá, zda se dá streptokok odhalit z krve - nejen z výtěrů??? Předpokládám, že ano?!?!

ivana
5x

Dobrý den, právě mi bylo zjištěno v krku laboratorními cestami toto onemocnění. Ráda bych věděla co mě čeká. Manžel je po transplantaci a co to pro něj čeká. Děkuji za odpověd.

klarusa
1x

Ivano, čekají tě antibiotika, pokud nezaberou budou další, další...atd. Dokud nenajdou ty nejúčinnější. Já sama jsem v průběhu 4 měsíců brala 3 různá antibiotika a poslední zabraly. Pak nastane období, kdy budeš mít klid. Může to být třeba rok, ale i méně a zase se nasadí léčba antibiotiky, na které si ale tvůj organismus začíná dělat rezistenci... Můžeš vyzkoušet kapky z Lichořeřišnice větší. Já sama tyto kapky užívám a myslím, že je to lepší. Jde o rostlinu, která podporuje imunitní systém a působí na onemocnění streptokoky, stafylokoky atp. nejvíce v oblasti močocého měchýře, vaječníků...atd. Pomáhá i na krk..!! Aspoň jako prevence. Na vytrhnutí mandlí myslím nemá smysl chodit, protože se buď streptokok usadí jinde nebo se objeví znovu v krku....

venuše
2x

Ahojky je to s těmi potvůrkami těžké a kolotoč s antibiotiky.Určitě doporučuji přeléčit antibiotiky.Mě ani 6 nezabralo.tak jsem vyzkoušela od firmy energy RENOL(na moč.cesty) a DRASKIMUN(na viry).zlepšila se mi činnost štítné žlázy,nebolí klouby,zuby mě nebolí..Ale zánět byl v pochvě ,v moč.cestách je,ale bez bolesti.Nyní můžu dokonce i cvičit,protože neberu antibiotika a nemám bolesti.cítím se lépe.Využívám tatvické hodiny(mění se z místem a dobou východu slunce) na cvičení a na léčení.V době PRITHIVI si dělám reiki a beru léky.Začala jsem používat lichořeřišnici v tinktuře(3xdenně 7kapek),tablety aloe verv od FY Medphama(gely obsahují kyselinu citronovou).Na podporu imunity je dobrý čaj z lapacha a rakytníkový sirup od Ecoplanetu(vyzkoušela jsem ještě 2 rakyt. sirupy ale obsahovaly cukr, proto nezabíraly).Důležitá je změna výživy jíst hodně syrové zeleniny,skoro nesolit,vysadit bílé pečivo,tzn. jíst natural rýži a celozrnné(peču si chléb sama) a nekořenit.K tomu doporučuji přečíst knížku od L.L.Hay "Miluj svůj život" a začít s pozitivním myšlením.Prosím nezapomínejte se radit s lékařem.I oni mají zájem na tom, abych byli zdraví.sice to berou jako doplněk léčení :-) Důležité je uzdravit se.

lulu
3x

také jsem se právě vrátila z gyn a byl mi zjisten streptokok a candida. zacnu lecbu antibiotiky,co mi napsala doktorka,ale z toho co se tu docitam, nevidim to nijak růzove. procetla jsem tu ruzne nazory a texty ... vsech lidi co tim musi trpet,je mi lito...ja osobne nechapu, jak se to mohlo stat me. ziju zdravou vyzivou, obcas uzivam lactobacil, doma mam i caj lapacho, ktery obcas piju, znam sirup z rakytnika,jim celozrne potraviny, jim hodne certsve zeleniny, denne aspon 2 jogurty, intimni hygienu dvakrat denne Lactacydem s obsahem kyseliny mlecne...nerozumim tomu, ze i presto se s tou nemoci musim potykat.. faktem je ze denně pracuji s lidmi a ze uz rok prozivam dosti stresujici rodinne problemy.. takze asi vzkaz pro všechny, i když si budete o sebe pečovat, zdravě jíst a starat se o sebe-o svou telesnou stranku, muze to potkat i vas a ma v tom velkou roli stres..ten cloveka ubiji a oslabuje ho...takze jen o telo se starat nema smysl, musi to byt komplexni..telo i duse..a preju pevne nervy a nenechte si nikym a nicim kazit zivot

Jindřich

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

patrysek
2x

Ahoj, ja mam dost strasnou zkusenost s timhle hajzlem. Zjistili mi hp až před císařským řezem a i když měl malý přes dve kila, tak za dva dny umřel. Kdo má s timhle hajzlem zkušenost a chce otehotnet, snazte se te potvory zbavit, ja ted zacinam, tak snad se mi to povede, i kdyz je to beh na dlouhou trat, moc doufám, že se to podaří.

Ondra
3x

Cau, od 16 let trpim na strep. sk. C v krku chronicky, doporučujou mi vyndat krcni mandle, jenže ja nechci, bojim a znam cloveka, který je má vyndané a a stejne na anginy trpi. zkusil jsem homeopatii ale marne, pak bolesti odezněly ale dle výtěru jsem strep. mel porad. pak mi lekař doporučil Doxybene,- taky nic(je fakt že jsem si na to dal nejaky to pivecko a cigarko ale az v zaveru lecby) ted mi naordinoval Penbene (Penicilin) a to by mohlo zabrat jenze 14dni je dlouho!!! Musim taky nekdy do prace ale na druhou stranu uz ho mam v krku 2 mesice a uz me boda na srdci-takye je to skveli, dnes je mi 22 a neverim nicemu, myslel jsem ze lekari prehanej a ze se s tim da zit, jednoduse vypotit a ne bojovat atb. ale ma fyzicka vykonnost při ignorovani nemoci klesla a bojim o srdce, takze mi nezbývá, než se poddat zapadni medicine asi nebo co, dik

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce