Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Streptokok agalactiae

Chtěl jsem se zeptat kde všude je možné se nakazit streptokokem agalactiae? Jak se přenáší ? Mám informace o tom, že někteří lidé v sobě mají streptokoka , ale nijak se neprojevuje a oni o tom ani nevědí, ale mohou ho na někoho přenést, takoví lidé se nazývají nosiči ? Je možné nakazit jiného člověka streptokokem když si jde zaplavat na bazén ? Byl mi totiž zjištěn streptokok v močové trubici a nemám tušení jakým způsobem jsem se nakazil. Vím na 100 procent že partnerkou to nebylo :-) Máte někdo představu jakým způsobem se lze nakazit touto nemocí?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Mária

Dnes mi tiež zistili Streptokok betahaemolyticus sk.C.Dnes mi plus brali krv na ASLO,uvidím,ako to dopadne.Návrh mojej lekárky-vybrať mandle.Keď som si prečítala všetky tieto názory,mám pocit,že zdravotníctvo uviazlo a my sme ako skúšobné králiky.Vyberú mandle,vráti sa to,nevyberú mandle,zhorší sa zdr.stav.Určite si dám poradiť aj od iného lekára.

Lucie
1x

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli člověk nakažený sterptokokem může přenes na psa. Předem děkuji za odpověd.

moni
1x

Zkuste homeopata,psychotroničku.Syn byl nemocný,měl laringitidu,dusil se,skončili jsme v nemocnici na přístrojích,řekli,že tato nemoc je chronická,že tam budeme dojíždět několikrát ročně na hospitalizaci.Je to sice jiná nemoc než o které píšete,čárám jsem nevěřila,ale ZKUSILA.Se synem tam docházím pravidelně,bylinky,homeopatik a,čáry té paní-už tři roky je malej fit.Dostává mě třeba,když mi není hej-pozná kde a pomůže.Je to Praha 1O-Esoterie Moskevská,paní Hricová,tel-732314161.

Pavel
2x

pokud sem mel sex s divkou s kondomem co ma streptokoka v moci....muzu ho mit taky? svedi me totiz uz asi 5 dni predkozka :-(

Lucie
11x

Zdravím, právě jsem přišla od gynekoložky, která mi oznámila, že mi z testů zjistili streptokoka v pochvě...Začínám mít zase divný pocit, proč všechno schytávám..nedávno mi řekli, že mám štítnou žlázu a že do konce života jsem odkázána na prášky, keré polikám každé ráno a teď najednou ještě tohle..Celkově mám dost oslabenou imunitu, bývám často nemocná a často mě provází silně bolesti hlavy. Když tu teď čtu, že léčba streptokoka je kolotoč, kdy člověk poliká antibiotika atd. mám docela strach. Antibiotik se bojím a vyhýbám se jim, jednou to zkusím a uvidím, ale pokud to budu muset zkoušet pořád dokola..nevím nevím. Doktorka mě docela pokárala, řekla, že neví, jak sem si to tam dostala, ale že bych se měla asi zamyslet nad svým sexuálním životem, načež jsem ji odpověděla, že mám rok a půl jednoho sexuálního partnera a povím vám tedy, že jsem si připadala, že semnou jednala jak s nějakou "lehkou děvou". Říkala, že to prý může být přeneseno orálním sexem a že streptokok v pochvě je poňekud vžácný a že se s tím mockrát nesetkala...Když jsem se ptala, zda se má popřípadě léčit i přítel, řekla mi, že ne, že to nepomůže...Přítel říká, že se mu nic neprojevuje. Je tedy možné, že streptokoka v krku má, nic mu není, ale přenesl to na mě. Poraďte prosím, jak máme oba postupovat, abych se toho zbavila a nevracelo se mi to od přítele znova. Děkuju

Pavlína
3x

Tak to by mě taky zajímalo,protože mě našli streptokoka v krku a mám takové obav,jestli se to právě orálním sexem nepřeneslo do pochvy.Děkuji za odpověď.Kdyžtak prosím o odpověď na icq 274-792-491,nebo na email [email protected]

Martina
2x

Zdravím, bylo mi doporučeno vysadit veškeré mléčné výrobky ze stravy a cukr- streptokok agalactiae prý sídlí v špatně pasterizovaném mléce atd.. 2krát denně si dělat výplachy pochvy difuzérem s půlirem převařené vody s rozmixovaným stroužkem česneku. Česnek i orálně, alespoň třikrát denně stroužek.

Jiri
2x

Prosim vas,jak poznam,ze jsem chytl krcniho streptokoka?Tak pred pul rokem jsem byl ve styku s holkou,co ho mela.Od tý doby me od vcera bolelo dvakrat (jen trochu) v krku.Ani jsem nemel napuchlý mandle.Mohlo by to být ono?

frenkyx-nelze se ho zbavit
1x

http://www.porodnice.cz/clanek/vyskyt-streptokoku-porodnich-cestach

petasss
1x

Ahoj, sám jsem s velkým zánětem v těle ( vysoké aslo ) a vysokým revmatickým faktorem dlouho zápasil. Trvalo mi celý rok než jsem se zbavil příznaků, jako zduřelé krční uzliny, po ránu zápach z úst a bílý povlak na jazyku, nepříjemný hlen v krku i nose, noční pocení ( lékař mi, ale teplotu nikdy nenaměřil ), suchost v ústech, nutnost častého spánku během dne, pálení očí ( jako bych v nich měl písek), zápach potu, pocit oslabení (jako bych byl před nemocí) a do toho se po čase přidali silné bolesti kloubů a šlach. Z absolutní lidské trosky jsem dnes opět dobrý sportovec, jako dříve. Kdokoliv bude mít zájem a napíše mi na můj email, tak mu zašlu svou zkušenost s touto fyzicky i psychicky vyčerpávající nemocí. ( [email protected] )

.
2x

máš chlamydie :-)

petra
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Frenky
1x

asi ho ma clovek na celi zivot :( ale rady beru na [email protected]

ELena Koltsov

Žil jsem s touto smrtelnou chorobou více než rok, můj manžel zjistil jsem, že jsme byli oba HIV +. Se snažíme ve všech ohledech žít naše životy i přes tuto věc v našem těle není až jsme narazili na této mocné bylinkář, který vylíčil, že měl cure.At první jsme byli více skeptičtí, ale můj manžel trval na tom, dávat to zkusit a jsme objednali pro některé ze svých bylinek a za pár týdnů poté, co po řádný proces tohoto bylinkář, šli jsme na zkoušku, jak nám řekl, moc jsme byli zahlceni štěstím, když jsem dostal výsledek na klinice.Míra virus v našem těle klesla a v několika dalších týdnů jsme byli totálně cured.We také zeptal, proč nepřišel do světa, který měl lék, a on říkal, že on dělal v roce 2011, ale byl odmítnut mezinárodní výzkumný tým.Nejdůležitější je, abyste se vyléčit Chcete-li vědět o této bylinkář mu zavolat na +234 706 542 4920 nebo e-mailem: [email protected]. Bůh vám žehnej.

Mar
1x

ahoj holky, ja si toho posledni dobou protrpela silene moc-mam crohnovku,problemy se zuby i pres extremni hygienu,chronicky zanety v krku a i zmineneho streptokoka v pochve,ktery byl x krat znovu lecen antibiotiky a to s vysledkem vseho vyse zmineneho. ty ATB i nastartovaly Crohnovku razne. No a zacala jsem brat Lichorerisnici od Nadeje (ta je fakt silna) a k tomu si v zahranici (radeji ne v CR,asivite proc) Manukovy med. Zazrak! Fakt doporucuju a udela se vam lip. Jen snizte prijem cukru. Cukr totiz vsechny bakterie milujou ;-)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce