Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Pocení celého těla

je mi 16 a potím se strasne moc. Nevim co s tim mam delat. Nejhorsi to je kdyz si jdu sednout s kamaradama nekam do hospudky nebo nekam a uz se potim. Potim se i ve skole, pri vyucovani, kde jenom sedim na zidli. A v telocviku prebehnu jednou telocvicnu a uz ze me tece. A po telocviku, jakmile si sednu do lavice a zacne hodina, tak ze me zacne tect poradne:o( Vsichni se pak na me divne divaji. No neni to vubec prijemne:o( A v lete je to tedka nejhorsi:o( Bojim se vubec chodit ven, kdyz je venku okolo 30 stupnu:o( Zabira neco?? Neco co mi aspon trochu pomuze?? Jsem z toho fakt nestastna:o(

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ady
1x

Ja bych ti doporucila, jakop vsichni tady -driclor

petr
1x

mam uplne stejny problem,vek zhruba stejny,kdyz nekdo na ckoli prijde tak pls pomozteeee...je to des..jezdit na kole nemuzu,vlastne nemuzu vubec nic...navic se mi poti desne i zadek,coz je 5 x neprijemnejsi nez nejaky podpazi...

Zuzka
3x

Ahoj, jseš na tom úplně stejně jako já. Je mi 17 a potím se strašně. Jsem ráda, že jsou prázdniny a nemusím chodit do školy. Když někam jdu, tak mám hned kruhy v podpaží a k tomu mokrá záda. Teď v létě ze mi teče pot i z obličeje. Vypadá to fakt strašně. Omezuju chození ven. Jenom sebou plácnu na zahradu a to je všechno. Prosím tě, kdybys přišla na něco jak se toho zbavit, napiš mi to. Byla bych ti moc vděčná. Vyzkoušela jsem Driclor, ale už mi nezabírá. Kožařka mi doporučila ještě něco jiného (to bylo na nic). Byla jsi u nějaký doktorky? Ahoj Zuzka

David
1x

Ahojky,je mi 28let a asi tak pet let mne trápí ten samý problem,na podpaží je opravdu skvělej Driclor ale na zbytek těla nevím a to se potím opravdu všude.Raději si ani nehledam přítelkyni.Ted zkouším nějaký čaj ,tak napíšu jak zabral.Všem vám držím palce a dělte se se svými zkušenostmi a nebojte se,nejste v tom sami :-)Ahoj David

Martina
1x

mně je 16 a mám úplně stejné problémy, vyhýbám se všemu, jen aby mě nikdo neviděl a ještě k tomu se stydím jít do lékárny a ten diclor si koupit

ANONYM

POTÍ SE MI NESKUTEČNĚ RUCE!I NOHY POMOOOC

Peta

Ahoj všem tak ja mam podobnej problem jako vy tady je mi 17 a uz radu let me trapí nadmerne poceni v podpazi.At v zime nebo v lete at sem doma nebo ve skole at mam volny tricko nebo na telo vzdy je to stejne.Nicemu se nevyhybam ziju normalne i kdyz jdu do posilovny treba a sem mokra jako bych vysla ze sprchy nejni to prijemne ale co se da delat.Ve skole jsou jiz vsichni zvykly takze to mam bez problemu ale stejne mi to vadi a je to neprijemn.Deodoranty nezabiraji.Stale doufam ze je to ovlivneno pubertou ale jiz prestavam doufat ze to prejde.Sice se bojim ale zitra jdu pro Driclor tak doufam ze mi to nic neudela.Pa

David
1x

Kazdy clovek se poti jinak intenzivne. Ja se potim nejvic pri sportu, je mi 22 roku. Za 10 minut na bezeckem trenazeru mi tece pot po celem tele a po pulhodine musim prevlect tricko, zato kamos, ktery cvici se mnou stejnou zatez ma trochu orosene celo. Muslim, ze je to vrozene, jak se kdo poti. Neni to prijemne, ale na druhou stranu se vyplavi skodliviny, hlavne je treba myslet na doplnovani tekutin a mineralu. Pa David

Evík

Zdravíčko, mám podobný problém jako vy. Je mi 21 let a potím se opravdu, ale opravdu hodně a to úplně na celém těle nezávisle na okolní teplotě či činnosti. Stačí pomalá chůze nebo dusno v autobuse a už ze mě leje :-(. Nevíte někdo, jak to alespoň trochu omezit?

Tomáš
1x

Ahoj, mě proti pocení v podpaží pomohl neuvěřitelně Driclor. Je to taková vodička, kterou aplikujete, viz popis v příbalovém letáku. A to nejduležitěkší dá se koupit ve skoro každé lékarně.

Martina

Ahoj, co teda ten driclor? Četla jsem že může mít vedlejší účinky.. nejenom pálení ale i to, že se začnete potit hodně někde jinde...(záda, atd..) Máte s tím někdo zkušenosti? Chtěla bych ho vyzkoušet ale některé komentáře mě vyděsily...díky Marťa

Monika
1x

Ahoj, mám stejný problém. Je mi 18 a od svých 15 jsem se začala neuvěřitelně potit (v podpaží, záda, břicho). Myslela jsem si, že je to pubertou nebo možná antikoncepcí, ale není. Nevím jestli proti tomu vůbec něco pomůže, co když je to vrozené. I když z rodiny se nikdo takhle nepotí... Prosím o radu. Děkuji

zuzu

kolik korun stojí ten Driclor,prosím

Dědek
1x

pokud jsou i jiné potíže, tak by to mohla být chlamydie, Moniko i ostatní

Pavlína
1x

Ahoj, hrozne se potim po celym tele, hlavne na zadech a v podpazi. Dneska vyvrcholilo vse , kdyz mi kamaradka, co sedi vedle mne sahla mezi nohy a ja byla hned mokra.. Prosim potrebuju pomoc, jeste alespon dve takovehle kamaradky a budu vylecena.

Jana

Čau, stejný problém... pocení celého těla a opravdu často, nejradši jsem sama doma... smutné. Člověk by rád dělal takových věcí, ale nemůže žít naplno. Řešení? zatím žádné... jediné co na mě zabralo bylo, ale člověk nemůže bejt každej den zhulenej... :D pak mě doktor poslal za psychiatrem a ten mi napsal prášky na stejném principu jako oblbuje travka... No jsem v počáteční fázi užívání, ale opravdový test příjde až budu chodit do školy...

Tereza

Ahoj, jak to dopadlo s předepsanými prášky a chozením do školy?

HM

Pocení má souvislost s játry, ale může to být signál i jiných nemocí. Je potřeba to začít řešit s doktorkou, nechat si udělat krevní testy (játra, štítná žláza, hormony). Pokud bude vše v pořádku, můžete zkusit ještě homeopatickou léčbu. Žádná mastička či vodička nepomůže - pokud se nadměrně potíte kvůli nějakému zdravotnímu problému, tak když zamezíte pocení pod pažemi, vyrazí se pot jinde. Jinak na pocení je skvělá také čínská medicína - můžete také zkusit. Přeji hodně zdaru a pokud někdo vypátrá svoji příčinu, dejte vědět.

Luboš Kratochvíl
3x

Vážení, dovolte,abych vám popsal můj obrovský problém s pocením celých 20 let,kdy jsem se hodně trápil,hledal různé nesmyslné prostředky proti pocení,měl problém jít k holiči,k zubaři,mezi lidi se bavit,nebot ze mě vyloženě tekly proudy potu.Pak jsem na netu našel článek,že za vším může stát psychyka! Nevěříl jsem tomu,ale byl už jsem zoufalej,přicházely další problémy,nic nezabíralo,rozhodl jsem se navštívit psychoterapeuta,náhodně jsem na netu dle recenzí vybral jednoho a vyrazil v určité nervozitě.Chodil jsem jednou týdně na terapie,zpočátku se zdálo,že se nic neděje,měl jsem i myšlenky to vzdát,ale najednou přišly malé pokroky,vše bylo zabaleno v nízké sebehodnotě,v emocích atp.,najednou jsem začal zažívat nové radostné chvíle,kdy pocení ustupovalo,sebevědomí stoupalo,je to spojená nádoba.Neváhejte,nekupujte nesmyslné prostředky,platil jsem 500kč za jednu terapii,ale nelituji,zažívám to,v co jsem již nikdy nevěřil,ne,že bych se už nepotil,potím se normálně při sportu,atp,ale v normálních situacích už ne,po 20 letech jsem si zašel k holiči,poprvé s troškou nervozity,ale už bez pocení,začal jse chodit mezi lidi,návštěvy,různé akce,změnil se mi život neuvěřitelně k lepšímu.U psychologa jsem nechal 14000kč,ano je to drahé,ale vzhledem k tomu co mi to odbouralo,neřešim.Přeji hodně štěstí!

Panča

Někde na jiné diskuzi jsem narazil na podobnou zkušenost, kde holčina psala kladné reference na psychologa/žku. A kam jsi konkrétně chodil? Myslím, že by to zajímalo víc lidí. Díky Pavel.

Lukáš Krejčí

nedoporučil by jste toho psychologa prosim?

Pavel

Poprosil bych též více informací, nějaký konkrétní psycholog. Prosím o informaci.

Karolína Lovosická
1x

driclor je dobrý.

tobia

Ahoj , já používám Perspi Guard a funguje spolehlivě. NAstříká se večer a pak má člověk trochu klid . Aplikuje se 1-2x týdně. Naprostá spokojenost..Dá se koupit i v lékárně když nechceš přes internet což mi vyhovuje :)

Sarka

a mohla bych poprosit adresu ? že bych to omrkla na jejich stránkách. Je ale dobrý že se to dá koupit v lékárně jak říkáte . Dá se to použít i na obličej ?

zuzana
1x

vase nemoc se nazyva hyperhydroza-nadnerne poceni existuje na to pristroj elektroantiperspirant me pomohl a zmenil zivot:-)

Janka

Strašně se mně potí podpaží, koupila jsem si krystalický deodorant a nic moc, jaké máte zkušenosti vy? Ještě ke všemu se mně tvoří plíseň, když mám zpocené nohy

Jitka

já se strašně potím mezi prsama a to mám velikost č.3. Když jdu ven mám je zpocený, že jsou vidět i bradavky. Poradí mi někdo co se s tím dá dělat? Děkuji za každou radu.

Nora

Dobrý den, já mám takový problém, že se stydím při intimních věcech s přítelem a sex si neužívám, existuje nějaký přípravek?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce