Inzerce

nejlepší přípravek proti pocení

Me je 26 let a potim se opravdu uz od zakladni skoly. Vyzkousela jsem opravdu vsechno mozne, od deodorantu az po bylinky. Byla jsem z toho opravdu nestastna. Porad jsem hledala na internetu nejake vyrobky, nejake rady, ale nic. Az jednoho dne jsem nasla v nejakem textu napsane o pripravku Driclor. Moc jsem tomu neverila, ale koupila jsem si ho. Uzivam ho pul roku, vecer se osprchuju, pockam hodinu a pak se namazu. Rano si podpazi zase oplachnu studenou vodou a opravdu to zabira. Vubec se nepotim. Muzu to vsem doporucit. Nekdo tady pise, ze to nezabira. Urcite to na kazdeho zabere, pokud bude spravne dodrzovat postup. V zadnem pripade se nesmi zamazat hned po umyti v podpazi. Pak to hrozne boli a svedi. Musite to delat kazdy den. Jsem s tim maximalne spokojena. Drzim palce.

Inzerce
Odpovědi
Zdena

Taky trpím nadměrným pocením, odborně hyperhidroza. Denně si musím několikrát převlíkat třička jak jsou propocená. I když nemám fyzickou aktivitu mám orosené čelo. Řešila jsem to s kožním lékařem, který to pokládál za banalitu, ale já za problém tak jsem si našla jinou lékařku a ta mi doporučila sweatstop antiperspirant - kosmetiku. Ani jsem nevěřila, že by mi mohlo něco pomoct ale opravdu funguje. Používám jej pár měsíců a už nemám žádné propocené kruhy v podpaží, ani mi neteče čůrek potu po zádech. Je to sice dražší investice, ale já jsem ráda, že fakt mi něco konečně zabralo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. května 2016, 14:50:28

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 143 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • sara (Melatonin pomáhá nespavcům) 23. února 2017, 14:57:42

Nesmysl na entou, vůbec nefunguje , vyhozené peníze, na předním obalu uvedeno forte 5mg, ale… Diskutovat

• moni (Operace hemoroidů) 22. února 2017, 11:17:40

dobrý den, rozhodla jsem se také přispět na tuto stránku mé zkušenosti s operací… Diskutovat

• Beáta1 (Křivice - vitamín D) 26. února 2017, 23:45:19

Když jsme trpěli na prdíky tak jsem zkoušela různě vigantol vysadit ale nebylo to určitě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.