Inzerce

nejlepší přípravek proti pocení

Me je 26 let a potim se opravdu uz od zakladni skoly. Vyzkousela jsem opravdu vsechno mozne, od deodorantu az po bylinky. Byla jsem z toho opravdu nestastna. Porad jsem hledala na internetu nejake vyrobky, nejake rady, ale nic. Az jednoho dne jsem nasla v nejakem textu napsane o pripravku Driclor. Moc jsem tomu neverila, ale koupila jsem si ho. Uzivam ho pul roku, vecer se osprchuju, pockam hodinu a pak se namazu. Rano si podpazi zase oplachnu studenou vodou a opravdu to zabira. Vubec se nepotim. Muzu to vsem doporucit. Nekdo tady pise, ze to nezabira. Urcite to na kazdeho zabere, pokud bude spravne dodrzovat postup. V zadnem pripade se nesmi zamazat hned po umyti v podpazi. Pak to hrozne boli a svedi. Musite to delat kazdy den. Jsem s tim maximalne spokojena. Drzim palce.

Inzerce
Odpovědi
Zdena

Taky trpím nadměrným pocením, odborně hyperhidroza. Denně si musím několikrát převlíkat třička jak jsou propocená. I když nemám fyzickou aktivitu mám orosené čelo. Řešila jsem to s kožním lékařem, který to pokládál za banalitu, ale já za problém tak jsem si našla jinou lékařku a ta mi doporučila sweatstop antiperspirant - kosmetiku. Ani jsem nevěřila, že by mi mohlo něco pomoct ale opravdu funguje. Používám jej pár měsíců a už nemám žádné propocené kruhy v podpaží, ani mi neteče čůrek potu po zádech. Je to sice dražší investice, ale já jsem ráda, že fakt mi něco konečně zabralo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. května 2016, 14:50:28

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Kamila (vyhřezlá plotýnka) 8. prosince 2016, 15:19:06

Dobrý den, pro "navrácení" plotýnky zpět doporučuji - z vlastní zkušenosti !!!! cvičení… Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.