Inzerce

lehký otřes mozku

uhodila sem se do hlavy,je to pár hodin...pořád to hrozně bolí a je mi špatně...můžu mít lehký otřes mozku?

Inzerce
Odpovědi
Lukáš63 poděkování

Dobrý den včera jsem spadl na kluzišti a uhodil sem se do hlavy .V bezvedomi jsem nebyl,ale bylo mi na zvraceni a bolela me hlava ale muze to byt otres mozku???

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. prosince 2007, 17:55:25

Veronika15 poděkování

Dobrý den, předevčírem jsem jako každé ráno vstala a šla do kuchyně, ale zamotala se mi hlava a omdlela jsem... probrala jsem se na zemi s bolestí hlavy a s boublou na zadní straně hlavy. Potom jsem se chtěla vrátit do pokoje, ale pořád se mi motala hlava,klepala jsem a i když jsem lezla po kolenou, pořád jsem musela sedat. Namočila jsem si obličej studenou vodou a konečně si lehla na postel a zvedla nohy. Trvalo pár minut, než jsem mohla opět pomalu stát. Nevíte, co to mohlo být?? Stalo se mi to poprvé, je mi 16 let

29. dubna 2008, 17:46:49

Anička38 poděkování

Dobrý den, 2.3. jsem na tělocviku dostala ránu do hlavy basketbalovým míčem. Neomdlela jsem, ale bolela a motala se mi hlava. Bolesti hlavy převažují do teď. Myslíte, že je vše v pořádku? Nemohlo jít o lehký otřes mozku i přesto, že jsem nebyla v bezvědomí?

4. března 2009, 17:24:41

linda novakova17 poděkování

dobry den chtela bych poprosit o radu.dnes me kamaradka ze srandy uhodila do hlay a ja ji to reflexem vratila dala jsem ji pesti..pote ji bolela hlava kdyz prijela domu zracela a mela tteplotu jela k lekari a ten ji rekl ze me lehci otres mozku dal ji leky na bolest hlay a na tlak....mam o ni strach a chtela bych se zeptat zda nemuuze byt neakem ohrozeni a nebo zda nemuze mit neake nasledky.??.predem dekuji za odpoed.

15. února 2011, 21:15:19

Linda2 poděkování

Dobrý den, potřebovala bych moc dneska jsem měli tělesnou výchovu a hráli fobal jenže kámoš střílel do brány a trefil se mě do hlavy a do nosu.. bohužel mě od té doby třeští hlava... je možné že mám otřs mozku?

30. září 2014, 17:58:07

Zdena1 poděkování

dobrý den, v pondělí večer jsem se uhodila do hlavy. Bylo mi na zvracení a hodně to bolelo. Hlava mě bolí do dnes. Mohl by to být lehký otřes mozku?

8. října 2014, 20:05:00

lumir4 poděkování

Dneska ve fotbalovem utkani jsem se celne srazil se souperem v hlavickovem souboji...od te doby me boli hlava a nemuzu se soustredit? Mohl by to byt lehky otres mozku?

2. listopadu 2014, 18:28:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (tralgit) 1. prosince 2016, 19:45:37

To nemám,můžu se ale něco zeptat? Nevíte,co se stane,když si člověk vezme asi 3 roky… Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 23:20:26

doktoři chlamydie nepřiznají, neumí je léčit a vůbec to není jednoduché, nejsou to jenom… Diskutovat

• Pacos 33 let (Operace hemoroidů) 28. listopadu 2016, 08:14:30

jojo a po každým jídle jsem si dal pol. lžíci jak mi řekli doktoři a bylo to ok. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.