Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

lehký otřes mozku

uhodila sem se do hlavy,je to pár hodin...pořád to hrozně bolí a je mi špatně...můžu mít lehký otřes mozku?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lukáš
71x

Dobrý den včera jsem spadl na kluzišti a uhodil sem se do hlavy .V bezvedomi jsem nebyl,ale bylo mi na zvraceni a bolela me hlava ale muze to byt otres mozku???

Jan

Dobrý den před 14 dny jsem omdlel a uhodil jsem se na pravou zadní hlavu kde jsem byl od krve jsem pořád unavený a ospalý i malátný co to znamená

Veronika
18x

Dobrý den, předevčírem jsem jako každé ráno vstala a šla do kuchyně, ale zamotala se mi hlava a omdlela jsem... probrala jsem se na zemi s bolestí hlavy a s boublou na zadní straně hlavy. Potom jsem se chtěla vrátit do pokoje, ale pořád se mi motala hlava,klepala jsem a i když jsem lezla po kolenou, pořád jsem musela sedat. Namočila jsem si obličej studenou vodou a konečně si lehla na postel a zvedla nohy. Trvalo pár minut, než jsem mohla opět pomalu stát. Nevíte, co to mohlo být?? Stalo se mi to poprvé, je mi 16 let

Anička
47x

Dobrý den, 2.3. jsem na tělocviku dostala ránu do hlavy basketbalovým míčem. Neomdlela jsem, ale bolela a motala se mi hlava. Bolesti hlavy převažují do teď. Myslíte, že je vše v pořádku? Nemohlo jít o lehký otřes mozku i přesto, že jsem nebyla v bezvědomí?

linda novakova
19x

dobry den chtela bych poprosit o radu.dnes me kamaradka ze srandy uhodila do hlay a ja ji to reflexem vratila dala jsem ji pesti..pote ji bolela hlava kdyz prijela domu zracela a mela tteplotu jela k lekari a ten ji rekl ze me lehci otres mozku dal ji leky na bolest hlay a na tlak....mam o ni strach a chtela bych se zeptat zda nemuuze byt neakem ohrozeni a nebo zda nemuze mit neake nasledky.??.predem dekuji za odpoed.

Lucie

Dobrý den dnes me v praci kopl byk do cela bezvedomi jsem nebyla, alw zvracenim a boleli me hlava muze to byt otres mozku???

Linda
3x

Dobrý den, potřebovala bych moc dneska jsem měli tělesnou výchovu a hráli fobal jenže kámoš střílel do brány a trefil se mě do hlavy a do nosu.. bohužel mě od té doby třeští hlava... je možné že mám otřs mozku?

Zdena
4x

dobrý den, v pondělí večer jsem se uhodila do hlavy. Bylo mi na zvracení a hodně to bolelo. Hlava mě bolí do dnes. Mohl by to být lehký otřes mozku?

lumir
7x

Dneska ve fotbalovem utkani jsem se celne srazil se souperem v hlavickovem souboji...od te doby me boli hlava a nemuzu se soustredit? Mohl by to byt lehky otres mozku?

Jana

Může když spadl mít stojí horečku

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce