Inzerce

ESPRITAL

Ahoj. Můj přítel trpěl depresí , bral nějaké léky a měl potíže s erekcí. Pak mu lékař předepsal ESPRITAL a vše je úplně v pohodě! Vřele doporučuji...

Inzerce
Odpovědi
eva

dobrý den, vracím se k Vašemu názoru ohledně použití Espritolu, byl mi předepsán na depresi, ale já po prvním užití Espritolu 30 měla tak obrovské sexuální choutky, že se to nedalo vůbec zvládnout- nevím, zda-li mám pokračovat v braní tohoto léku či nikoliv, kromě toho jsem měla ještě závratě, nevím, co mám teď dělat

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. března 2007, 14:51:10

czdmaso

Sexuální choutky se myslím dají zvládnout :) Daleko větší problém bych viděla v tom, že Esprital působí na krvetvorbu. pokud máte slabší imunitu, tak Vás spolehlivě dorazí !

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. října 2007, 11:27:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mária PŠ (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. července 2017, 15:16:22

Milá JiB, príjmite moju úprimnú sústrasť. Diskutovat

• Helena (Co znamená, když se objeví krev ve stolici) 21. července 2017, 12:37:00

Makribiotika je celkem vyvážená dieta, ale např je naperosto kontraindikovaná při Crohnově… Diskutovat

• marcel (Léčba chlamydií přírodní cestou) 15. července 2017, 14:23:35

zkuste biorezonanci ,je to dostupné ve všech krajských městech ovšem dražší ,držim palce… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.