Inzerce

Bércové vředy

Těší mě, že spousta lidí dokáží o této nepříjemné nemoci hovořit.Studie jasně prokazují,že neexistuje lék, který by pacienta trvale zbavil těchto obtíží.Mohu po mnohaletém vyzkoušení poradit a doporučit Aloe Vera.Pokud máte vážný zájem ozvěte se.Připište kde bydlíte, pro případ návštěvy nebo zaslání přírodního výrobku.

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 131 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 14. června 2018, 20:18:47

vydrž prďka já brala neurol dlouho a ze začátku až 2 mg denně a ted už ho nepotřebuju Diskutovat

• Milan (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 18. června 2018, 08:31:55

Ahoj, tak mám za sebou 5 dnů na Champixu. Kouřím pořád, ale mnohem méně. Jen ten pocit… Diskutovat

• Lucka Dvořáková (Oční klinika Horní Počernice ) 15. června 2018, 14:03:43

Týjo, těžko říct, někdo se po operaci ‘‘vzpamatovává‘‘dýl někdo je hnedka… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.