Inzerce

Bercové vředy

Obracím se na vás,kteří jste tím trpěli a úspšně vylečili bercové vředy.Nikdy jsem tím netrpěla,ale ted poslední dobou (asi 3roky) padám bez závrati a nějakého upozornění. Prošla jsem vyšetřeními a nelze zjistit proč. V září jsem zase upadla v pokoji na koberec na ozdravném pobytu a od té doby se mi projevil bercův vřed. Užila jsem jednu dávku antibiotika co 12 hodin a nepomohlo to. Otevřela se mi dosti velká rána,kterou mi v ambulanci zasypávají práškem ,ale nevidím výsledek. Má sousedka (starší paní) mne navštívila loni a já ji to několikrát osvítila biotronovou lampou a pěkně se ji to zacelilo. Mi to v ordinaci jenom převazuji a tak k tomu nemám přístup.Mohla bych se léčit,tak jak jsem to prováděla sousedce a pomohlo to? Prosila bych o vyjádření lékaře,kteří mají stejné zkušenosti.Děkuji email.:anna.hedvika@seznam.cz.

Inzerce
Odpovědi
Hana

Rozhodně bych vám doporučila wobenzym na bércové vředy. Poraďte se ale s doktorem určitě.

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. srpna 2009, 12:21:28

Pavel

Dobry den, myslim ze pokud je to vaše noha máte k tomu přístup. Použití lampy, naši ji mají také, asi to funguje, rozhodně ji můžeme použít. Pro rychleší uzdravení ovsem doporučuji OK Gel. pavmo@email.cz

3. října 2009, 17:01:15

pema medical

Dobrý den, doporučuji navštívit odkaz www.pema-medical.cz, kde se dozvíte hodně informací o léčbě bércových vředů.

21. října 2010, 21:58:57

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 22:19:12

je potřeba čistit tělo a léčit CNS, pupalka, B12 pozor na chlamydie a jiné bakterie :-) Diskutovat

• Lubomilka (krev v moči) 29. listopadu 2016, 17:06:42

Určitě doporučuji Vitapixlu močový měchýř, od té doby jsem neměla žádné ant. Diskutovat

• Jean (cipralex) 2. prosince 2016, 19:13:51

antidepresiva nic neléčí, jsi naivní :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.