Inzerce

pálení

Mám problém,svědí mě tam dole a při čůrání to i pálí a navíc mám pocit že mi možná i maličko teče krev.jen se chci zeptat jestli ste někdo měl něco podobného a co to bylo.Na gynekologie se mi teda zase nechce tak před 2 měsícema jsem měla prasklou cystu na vaječníku a tak před měsícem sem dostal první dávku očkování proti rakovině děložního čípku tak jestli to nemůže být nějaká reakce?Jen doufám že to nebude nějak zánět..:(

Inzerce
Odpovědi
honza..

to bude zanet mocovych cest...

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. listopadu 2008, 16:07:56

RadkaG.

souhlasím s Honzou.Cystitida

7. září 2009, 10:47:37

Kateřina Spíchalová

Ano zánět močáku.

7. dubna 2015, 12:29:54

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• milena (Ostruha patní kosti ) 7. prosince 2016, 11:24:01

...dost často pomůže Homeopaticum Hekla lava 9 , je třeba vyzkoušet.Milena Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 4. prosince 2016, 05:58:38

Prosíííím, kdo daruje ledvinu? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.