Inzerce

NESPAVOST

Souhlasím, že užívání léků není ta nejideálnější forma, neboť si vytvoříte návyk a bez nich už pak člověk neusne vůbec. Mimo bylinek (super skvělá meduňka+máta) je vhodné užívat kvanta vitamínů skupiny B, protože působí přímo na nervový systém. V lékárně buďto B-komplex nebo Pangamin. Cenově zhruba nastejno, B-komplex je chemický, Pangamin přírodní a navíc s minerály. Tak si můžete vybrat. Já jsem přírodní typ, tak raději volím druhou variantu.

Inzerce
Odpovědi
Pavlína Štibrová

Před spaním pár dřepů a je to. :)

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. dubna 2015, 16:04:58

Petra Ukuleová

Mě s nespavostí pomohlo vyšetření, které jsem podstoupila, kdy mi zjistili v krvi nějaké nedobroty, které by právě mohly být příčinnou (ráda bych vysvětlila, ale vůbec se v tom nevyznám), pomocí změny jídelníčku jsem během měsíce začala pociťovat rozdíl a po čtvrt roce spinkám jako miminko :)

22. dubna 2015, 14:26:39

bětka21

melatonin mučenka

17. července 2016, 19:42:22

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Valerie (Alergická rýma: nemusíte trpět, začněte ji léčit) 24. července 2017, 21:20:57

Je dobré nos čistit preventivně, pro malé mám mořskou vodu - konkrétně hygienu nosu pro… Diskutovat

• markéta (První návštěva u gynekologa) 22. července 2017, 22:58:34

ahoj. je mi 16 a jeste jsem nemela sex ale pristi tyden jdu na první prohlídku a mam z toho… Diskutovat

• Marky (Projímadle) 23. července 2017, 19:28:46

Hodně dobré je třeba zařadit i projímadlo dietlax... To právě zajistí bezproblémový… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.