Inzerce

NESPAVOST

Souhlasím, že užívání léků není ta nejideálnější forma, neboť si vytvoříte návyk a bez nich už pak člověk neusne vůbec. Mimo bylinek (super skvělá meduňka+máta) je vhodné užívat kvanta vitamínů skupiny B, protože působí přímo na nervový systém. V lékárně buďto B-komplex nebo Pangamin. Cenově zhruba nastejno, B-komplex je chemický, Pangamin přírodní a navíc s minerály. Tak si můžete vybrat. Já jsem přírodní typ, tak raději volím druhou variantu.

Inzerce
Odpovědi
Pavlína Štibrová

Před spaním pár dřepů a je to. :)

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. dubna 2015, 16:04:58

Petra Ukuleová

Mě s nespavostí pomohlo vyšetření, které jsem podstoupila, kdy mi zjistili v krvi nějaké nedobroty, které by právě mohly být příčinnou (ráda bych vysvětlila, ale vůbec se v tom nevyznám), pomocí změny jídelníčku jsem během měsíce začala pociťovat rozdíl a po čtvrt roce spinkám jako miminko :)

22. dubna 2015, 14:26:39

bětka21

melatonin mučenka

17. července 2016, 19:42:22

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavlína (Po trhání osmiček) 2. prosince 2016, 16:56:57

Dnes jsem byla na stoma-chirurgii na vyříznutí a vytažení pravé dolní osmičky..sedim v… Diskutovat

• Lia (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:42:29

Ahoj Leni, zkus to brát ráno a pak kolem oběda.Já tohle občas měla taky co ty.Sice né až v… Diskutovat

• Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.