Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

NESPAVOST

Souhlasím, že užívání léků není ta nejideálnější forma, neboť si vytvoříte návyk a bez nich už pak člověk neusne vůbec. Mimo bylinek (super skvělá meduňka+máta) je vhodné užívat kvanta vitamínů skupiny B, protože působí přímo na nervový systém. V lékárně buďto B-komplex nebo Pangamin. Cenově zhruba nastejno, B-komplex je chemický, Pangamin přírodní a navíc s minerály. Tak si můžete vybrat. Já jsem přírodní typ, tak raději volím druhou variantu.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavlína Štibrová

Před spaním pár dřepů a je to. :)

Petra Ukuleová

Mě s nespavostí pomohlo vyšetření, které jsem podstoupila, kdy mi zjistili v krvi nějaké nedobroty, které by právě mohly být příčinnou (ráda bych vysvětlila, ale vůbec se v tom nevyznám), pomocí změny jídelníčku jsem během měsíce začala pociťovat rozdíl a po čtvrt roce spinkám jako miminko :)

bětka21

melatonin mučenka

Katka

Dobrý den, poradíte mi někdo prosím, jak co nejlépe řešit nespavost? manžel na to strašně trpí, často spí jen třeba hodinu v noci.

anonym

Divizna

Tom

Na nespavost mi velice pomohou zdravotnický laser, který už po týdnu používání měl své účinky. Používal jsem ho jen pár minut denně a opravdu se to vyplatilo.

Katka

Takže s tím máte osobní zkušenost? kde se to dá koupit? a kolik to tak zhruba stojí? kolik to je pár minut denně?

Dana

Do leku bych rozhodne nesla, casto byvaji navykove, to chce neco prirodniho, optat se v lekarne a snad poradi.

Paťa

A ty mas s necim prirodnim zkusenosti? Brala jsi? Budu rada za jakykoliv typ.

Jana

Nespavost se výborně řeší sexem s partnerem, přispívá k lepšímu zdraví.

Barbora

Na nespavost jsem mela kapsle, byly v tom čtyři bylinky a me to pomohlo!

Vikiina

Nebyly to nejaky od naturevia? ty delaji hodne prirodni veci co vim

Barbora

Ano bylo to od nich, sleepnox, taky jsem je brala hlavne proto ze jsou na prirodni bazi a nejsou navykove!

Vikina

Nejsou navykove, to je hodne velke plus, pri tom co jinak v lekarne sezenes, nic moc neni na priodni bazi.

Hanka

Mě na nespavost zabral až Melatonin forte. Klasických léků na spaní se bojím kvůli závislosti a Melatonin je super kompromis.

Lucka

Je Melatonin prosím na recept, nevíte? Nebo se dá koupit v lékárně bez receptu?

Sara

Mě pomohli tedy léky a také klid, hudba a krásná vůně, tyčinky nebo vonné svíčky.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce