Inzerce

Dedičnost cukrovky

Dobrý den, mám přítele s cukrovkou typu 1., otce s typem 2. a jeho rodiče měli cukrovku typu 2. také. Chci se zeptat, pokud bychom někdy uvažovali o dětech, jaká je pravděpodobnost, že by i naše děti měly cukrovku? Nedávno jsem poprvé viděla u přítele hypoglikemický záchvat a byl to strašný zážitek, nedovedu si představit, že bych vychovávala dítě s cukrovkou. Děkuji předem za příspěvky.

Inzerce
Odpovědi
Profik

ta asi z omru no smola

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. února 2009, 13:02:26

Pet

Jak je možné, že ordinace.cz dopustí takovéto odpovědi na seriozní dotazy??? Ten, kdo na můj dotaz takhle hnusně reagoval, by si měl zažít, co to je mít cukrovku. Tohle jsem nečekala, místo pomoci výsměch. Styď se ty, kdo jsi ten příspěvek napsal a dej si pozor, aby jednou nedošlo i na tebe. I tebe může postihnout nějaká ošklivá nemoc a pak si třeba uvědomíš, jak jsi nelidský, zlý a sprostý...Tyto stránky mě momentálně hodně zklamaly..............

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. února 2009, 11:34:10

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 90 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. května 2017, 00:51:03

Děkuji Lindo, byla jste mi tu velkou oporou. Přeji vám, aby jste brzo našla zase životní… Diskutovat

• Martina (Lexaurin-pomooooc) 21. května 2017, 16:21:39

Lidi kliiid...lexaurin bere kde kdo...pokud je vám po něm dobře,máte chuť žít,tak co víc si… Diskutovat

• Ajka (Krevní tlak a jeho hodnoty) 23. května 2017, 20:03:29

preji hezky den, mam po nekolikate nameren tlak 114-119/98-105 pritom jsem leta trpela spise na… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.