Inzerce

hubnutí s epilepsií

Dobrý den jsem velmi vážně nemocná a beru mnoho léků. Jsem epileptička se 120 záchvaty za měsíc a nádorem na mozku. Měřím 170cm a nyní vážím 89kg. Než jsem onemocněla vážila jsem 73-75kg. Moje nemoc mě velmi omezuje v pohybu, protože stačí aby se mi prokrvil více mozek nebo jsem se zadýchala a okamžitě mám záchvat. Moje paní doktorkqa mi řekla že mám být v klidu a žádnou fyzickou ani psychickou zátěž. Což je sice pěkný snaží se mi pomoc přisnížení záchvatů,ale já díky tomu že nic nedělám už nemám žádné svaly ,ale jen tloustnu anemám ani sílu dělat něco namahavého. Chtěla bych zhubnout na původní váhu a to je 73kg. Každý den k snídani jím jogurt pak jablkok obědu 250g čerstvé zeleniny s nastrouhanym balkánským sýrem. potom odpoledne 2x kávu s mlékem nízkotučným a 1 jogurt. To je moje každodenní strava. Vypiju asi 1l vody denně.Myslím si že nejím moc,ale i přesto tloustnu.Nejím žádné pečivo ,knedlíky a ani uzeniny,sladké. Jen se bohužel vůbec nehýbu,protože mám strach ze záchvatů. Asi bych měla být ráda že žiju když jsem tak nemocná ale tlustá bych nechtěla být ještě víc. Moji neurologové si semnou už nevědí rady protože mám stále více záchvatů a přitom nádor na mozku neroste a dávají mi ty nejnovější léky a nejmodernější. Dokonce se musejí objednávat v cizině, nerada bych jim jejich úsilí mi pomoci uzdravit zkazila nějakýma neodbornýma dietama,tak mi prosím někdo pomozte.

Inzerce
Odpovědi
Míla

Produkty této české firmy nám pomohly se spousty zdravotních problémů, jako je astma, časté nachlazení, horečky, alergie, atopický ekzém, migrény, cukrovka, cholesterol, naváha a další. Rádi bychom pomohli touto cestou dalším liem, kteří mají také nějaké zdravotní problémy a hledají jiné alternativní řešení. Člověk je součástí přírody a tak mu může pomoci zase jen příroda. více na: okg-imchlo.webnode.cz/referenc e

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. listopadu 2008, 13:16:05

Bibi(Blanka83@email.cz)

Je jasné,že samo to nepůjde asi nikdy ,dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Jestli chcete poradit tak mi napište na maila.Budu se těšit.

31. března 2009, 00:11:28

Lukáš(lukaskourilek@seznam.cz

Dobrý den Možná by pomohlo zbavení se toho nádoru v mozku už to samo o sobě je velmi nebezpečné, je možné že to on vám způsobuje ty záchvaty,k odstranění může být použit bud tzv Gamanúž (je podobný magnetické rezonanci) mají ho na Homolce nebos svazek protononů v protonovém centru též v Praze.Můžete se o tom poradit se svou doktorkou

21. září 2014, 08:05:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • karina (Křivice - vitamín D) 29. listopadu 2016, 23:09:50

dávám vigantol taky, každý den kapičku do mléka a vše je fajn:) Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 23:20:26

doktoři chlamydie nepřiznají, neumí je léčit a vůbec to není jednoduché, nejsou to jenom… Diskutovat

• Jean (zoloft za neurol) 29. listopadu 2016, 10:16:30

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.