Inzerce

Svědění konečníku, opruzeniny

Dobrý den. Jsem muž a je mi 40 let. Mám problém s opruzeninami a svěděním na a kolem konečníku. Někdy jsou problémy tak velké že se mi objeví i prasklinky které krvácejí. Tyto problémy mám už asi dva roky. Chodím na kožní a paní doktorka mi už napsala spousut mastiček a vodiček, ale všechno zabere jen na dva tři měsíce. Nejhorší je to po sportování a také v zaměstnání jezdím často autem. Zkoušel jsem také přípravky GREPOSEPT,na pročištění celého těla UNILKT, protože jsem si myslel že je to zanesením organismu a také jsem změnil stravu, dál jsem používal i ubrousky INTIM COMFORT¨, ale jak už jsem napsal tak to zabralo jen na chvíli. Proto prosím o radu co s tím. Děkuji za Vaše odpovědi

Inzerce
Odpovědi
Renata1 poděkování

Dobrý den, tyto potíže dobře znám, má je manžel. Nechte se poslat od kožní na alergologii a imunologii, pravděpodobně máte kvasinky - candida albicans. zjistí se výtěrem z konečníku, raději ale odběrem kousku stolice - to je spolehlivější a odběrem krve na protilátky. po přeléčení je pak po problému, ale nejspíš vás čeká dieta, aby se kvasinky znovu nevrátily - žádné bílé pečivo, cukrovinky, alkohol a cukr. a jíst hodně kysaného zelí a jogurtů. a taky úprava střevní rovnováhy - užívejte laktobacily a příp. MUTAFLOR-je na předpis od obvoďáka. Přeji ať vám pomůžou. Renata

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. července 2009, 13:35:30

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 80 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel (ProctoClinic a zkušenosti s ní) 18. září 2018, 07:58:17

čípky se jmenují FAKTU, je i mast pro okamžité odstranění bolesti po stolici. Diskutovat

• Jana K. (Oční klinika Horní Počernice ) 11. září 2018, 21:36:10

Mnoho let jsem trpěla krátkozrakostí, takže jsem se nakonec rozhodla podstoupil operaci, abych… Diskutovat

• alena (Dráždivý tračník) 13. září 2018, 07:58:40

Když mám tento problém, je to hrůza. Jdu třeba za den 12x. Ale není to průjem, je to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.