Inzerce

Plísně a opruzeniny.

Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu co by jste mi doporučila na plísně a opruzeniny u mého 10-ti měsíčního dítěte. Velké puchýřkovité opruzeniny má v místě třísel a ze spodních stran pytlíku. Dále má i silně zarudlého pindíka s prasklinkami. Vše je velmi zarudlé a pálí ho to. Mužete mi doporučit něco co je na tyto věci účinné a je přírodní ? Děkuji.

Inzerce
Odpovědi
urbanovska6 poděkování

Prosím o radu, mému partnerovi se uz po dobu 4 měsíců dělá vyrážka na pohl.údu. Velice svědí a bolí a po styku štípe. Já jsem zdravá.Lékař mu 2x předepsal mastičku, ale nefunguje. Sám si dává mastičku na plísně, která pomůže, ale za 14 dní to má zpatky. Prosím poraďte. Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. března 2006, 10:08:19

BOREK5 poděkování

Mam podobny problem - oblast pytliku a perianalni oblast - nic nezabira = co pomohlo vam? Cim je to zpusobeno?

23. května 2008, 17:11:03

kulihraska11 poděkování

Ahoj,prosím Vás,poradil Vám někdo? Mému příteli se dělá to samé a nevíme co s tím.Předem díky za odpověď. Lenka ( kulihraska1@seznam.cz )

19. srpna 2008, 23:14:50

dede1 poděkování

skoušeli jste uvařit silný odvar z heřmánku a nechat ho v tom posedět a pak řádně promazat??? udělejte tuto kůru několikrát posobě

23. října 2008, 23:30:02

Anča

Dobrý den, nám se doma osvědčil Bochko krém na opruzeniny. A pak samozřejmě vhodné pleny, větrat atd. bez toho je každej krém naprd :)

17. října 2014, 17:06:15

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Hanka (Tenisový loket) 5. prosince 2016, 13:58:13

Tenisový loket lze úspěšně léčit tradiční čínskou medicínou. Jak už tu bylo vícekrát… Diskutovat

• Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 4. prosince 2016, 05:58:38

Prosíííím, kdo daruje ledvinu? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.