Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

rozdvojene nehty

Dobry den, cca 2 mesice mam problem s nehty - trepi se, rozdvojuji.Musela jsem je ostrihat uplne na kratko ale jak jen trochu povyrostou, znovu se rozdvoji.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lucie
5x

Dobrý den, můžu Vám nabídnout řešení pro Vaše nehty, čistě přírodní a účinné, pokud máte zájem pište na [email protected]. Lucie.

katka
2x

Dobrý den,chtěla bych vás poprosit také o radu co se týče štěpení nehtů.Zatím moc děkuji.Katka.

coroner
15x

Příčinou štěpení nehtů je nadměrné nebo převažující množství potravin s negativním (expanzivním) typem energie v naší stravě. Problémy zmizí samy, pokud upravíme příslušným způsobem náš jídelníček ve prospěch potravin s opačnou energií. Projevuje-li se tento stav na většině nehtů, jde o celkové předávkování organismu expanzivní energií. Pokud k tomu dochází jen na nehtech některých prstů, má to spojitost většinou s příslušnými orgány, které mají na prstech vyvedeny své začáteční nebo koncové body akupunkturních dráh.

Jana Rážová
10x

Ráda bych věděla, co způsobuje, jaký typ stravy, rozdvojené nehty.Čeho se má vyvarovat a naopak , co zařadit do svého jídelníčku. Trápí mě to strašně dlouho, tedy rozdvojování na rýhování nehtů.Jím biotin, také gelatinu. Nehty mi krásně zpevněly, ale třepí se mi dále. Děkuji za radu. Rážová

Naďa
13x

Co jsou expanzivní potraviny?

Milada Lhotská
2x

Rozdvojení nehtů může být mimo jiné způsobeno i nedostatkem křemíku či dalších minerálů v organismu. V lékárně se dají sehnat tzv. Kosmetické tablety (Rapeto), které obsahují 20 různých vitamínů a minerálů v přírodní vazbě, takže se do organismu lépe vstřebávají. Je tam velké množství křemíku, vápníku, biotinu atd. Já je kupuju - jsem z Ostravy - za cenu asi okolo 150 kč za 2-měsíční kůru. Teď tam byl přibalený i nějaký čaj zdarma. Vyzkoušejte to, uvidíte, že budete spokojená - mám s nehty taky čas od času problém, mám je totiž téměř pořád nalakované, a po vyjezení této kůry jsou vždycky zase na nějakou dobu fit.

Jarka
7x

To mě zaujalo,protože už skoro rok zkouším různé doplňky na nehty a nic,přestala jsem si je i lakovat,ale možná ještě horší stav..Dříve jsem měla krásné,pevné a dlouhé drápy...ale opravdu mě trápí na obou rukou jen prostředník a prsteník!Co to,prosím,znamená?

Vlasta
1x

Máte li problém s rozdvojováním nebo lámáním nehtů může te mně kontaktovat vím o velice spolehlivém přírodním produktu který Vám pomůže .skype..vlastafu..email..Vlast [email protected] 974 268 03-000 334

Artroa Cosmétique

Přístroj je vhodný pro soukromé použití i profesionální nehtová studia. Tisk na přírodní, gelové i umělé nehty. Zákazníkovi se nabízí výběr až z 1.000 potiskových vzorů všech druhů nehtů, včetně vytvoření vlastních galerií, použití foto atd. Součástí dodávky přístroje jsou i speciální laky potřebné pro tisk , vzorky typů nehtů, testovací karta, instalační CD a bohaté další příslušenství v podobě manikury, držáku na umělé nehty, sady zdobení, pomůcek pro předtisk nehtů apod. včetně českého návodu na CD, takže můžete začít ihned s tiskem nehtů. Výhodou tiskárny na nehty ArtPro Nail je rychlost (cca 30-40 min obě ruce), snadné odstranění, obrázky skvěle překryjí odrosty umělých nehtů. Přístroje vlastní certifikát EU. Jsme přímí dovozci tohoto výrobku a příslušenství ! Podrobnosti na: http://www.artroa.cz

Dana
2x

Nikdy se mi nehty nedvojily, ale asi před dvěma měsíci se mi najednou začaly dvojit všechny najednou!!! Beru na to Bioaktivní Selen+Zinek z lékárny a teď už je to ok. Také se snažím mít nehty pořád nalakované, jsou ak víc chráněné a pořádně promazávat nehtová lůžka.

Peťa

Já taky užívám bioaktivní, našla jsem si v letáku kombinaci selen+zinek a Glandin. Na nehty je to super, měla jsem je takový měkčí, vůbec jsem nemohla mít dlouhé nehty, teď už jsou pevný a nelámou se ani netřepěj. A k tomu se mi fakt hodně zlepšila pleť na obličeji, hlavně pupínky. Vřele doporučuju.

Hana
3x

Já užívám 3 měsíce Silicu, nehtovou kůžičku promazávám balzámem od Saloosu, na nehty nanáším kalcium a stejně se mi nehty strašně dvojí. Už opravdu nevím, co s tím. Máte, prosím, někdo nějakou radu? Díky.

Kristýna Čermáková

Velice zajimave, mam rozdvojeny nehet ale pouze jeden, nic nezabíra :(

Klára Zedníčková

Tekuté hedvábí :)

Anna

Já mám největší problém s nehtama na noze. Na ruce je mám celkem ukázkové, ale nemůžu se zbavit rozdvojení palce, vždycky ostříhám a je to tam zase :( jsem ráda, že tento problém řeší i nekdo jiný

Sabina

Ahoj docela dost se mi poslední dobou začaly lámat a třepit nehty,co by jste mi poradily.

Lucia Molkova
1x

Děje se to hodně z nekvalitních laků.

Mila

Já jsem s tím měla taky problémy. Ale začala jsem chodit na gel lak tak mám nehty ted pevné.

Emilie

Je to asi půl roku co se mi začali rozdvojovat nehty. Zkusila jsem vitamíny BIOSIL. Lak Diamont. A stále nic. Není to spojeno se zažíváním žaludku nebo stresem. Změnila jsem zaměstnání je to stresující práce.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce