Inzerce

Pomoc pro všechny komu se potí a zapáchají nohy

Přítel měl vždycky obrovský problém s pocením nohou a s tím spojeným zápachem. Bylo nepříjemné když se musel kdekoliv zouvat. Na internetu jsem ale objevila reklamu na antibakteriální ponožky nanosilver s nanočásticemi stříbra, které neutralizuje zápach.Jedny jsem mu na zkoušku objednala a je to fakticky zázrak. Ponožky nosí i několik dní bez praní a přesto není po zápachu ani stopa. Celá naše rodina už nechodí v ničem jiném. Doporučuju, mrkněte na www.nanosilver.cz a konečně vás přestane být cítit. Kdo má podobné zkušenosti napište mi. Díky. Sára

Inzerce
Odpovědi
Roman3 poděkování

Hodně sportuji, v zimě jezdím lyžovat a přes léto hraji tenis nebo jezdím na kole. Odjakživa mě trápil silný zápach nohou z tenisek a všech bot. Zkusil jsem spoustu přípravků jak do bot, tak přímo na nohy, ale všechno účinkovalo jenom chvilku. K narozeninám jsem dostal ponožky nanosilver. Začal jsem v nich sportovat a zápach zmizel, i když nosím jeden pár ponožek několik dní.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. září 2005, 14:12:30

míra

Již se prodávají vložky do obuvi s nanočásticemi stříbra.

9. listopadu 2011, 14:50:34

Sarka-Farka3 poděkování

Zdravim diskutujici:-) mela jsem s tim sama trochu problem,co jsem chytila plisen v bazenu:-( ale koupila jsem si ten sprej Nanospoor a funfuje bezvadne!!! (take obsahuje castice stribra - jak tady pisete o tech ponozkach - ty jsem ale nezkousela) do mych starsich bot, ktere jsem poradne vymyla, vysusila a pak vysprejovala-a take koupu pravidelne nozky ve slabem roztoku hypermanganu a chodim vicmene naboso..:-) Boty uz nemusim po mesici vyhazovat a kupovat nove - a to jsem kupovala v lekarne Sante nebo Scholla- zadny od vietnamcu... Drzim palce, Sar

2. června 2009, 16:13:24

Martina

nanospoor nekoupíte v lékárně,jen na netu.. Proto soudím,že to nebude moc účinné.. mám problém s nadměrným pocením nohou a rukou už dlouho a vyzkoušela jsem snad vše.. takže si myslím,že tady na celé této stránce si autor píše komentáře sám ;)

25. srpna 2016, 02:51:16

ccc4 poděkování

Po čase se zjistí, že se nanostříbro ukládá např. v ledvinách.

11. června 2009, 19:21:26

Aleš

Reklama, reklama a reklama! není tady snad jediný příspěvek se skutečnou zkušeností!!! :-/

18. února 2011, 12:55:34

Martina

pravda

25. srpna 2016, 02:51:54

pepa

Nanostříbro je velice toxický produkt, hromadí se v organismu, způsobuje podobné patologické změny, podobně jako vlákna azbestu. Vdechování způsobuje plicní záněty a fibrózu. Zjištěny byly i genotoxické účinky. Je znám případ, kdy při nadměrném požití koloidního stříbra zmodrala pokožka člověka.

11. prosince 2011, 19:23:32

slade

Tak je nenos, Šmoulo.

14. března 2012, 07:50:00

Reneee

Zdravím všechny se zpocenýma a smradlavýma nohama! Je to tak, zápach nohou a i studené nohy jsou způsobeny pocením. Stačí odstranit pocení a všechny problémy zmizí! Na celém světě zavládne mír a lidé si přestanou závidět. Píšu sem protože jsem si sám zkusil téměř vše na odstranění pocení nohou. Něco fungovalo víc, něco vůbec. Za sebe mohu říci, že u mě vítězí Electro Antiperspirant - jednoznačně nejlevnější, nejzdravější a nejpohodlnější řešení!

15. ledna 2014, 15:31:28

Honza2 poděkování

Ahoj, I já mám doma Electroantiperspirant a maximální spokojenost, ponožky se u mě vůbec neosvědčily, navíc tenhle Electroantiperspirant používám i na podpaží a ruce a funguje perfektně!!!!

21. června 2014, 18:33:17

Ragbysta

Já ho taky používám, nikdy by mě nenapadlo, že mi pomůže něco na elektriku:-)

22. srpna 2014, 14:49:31

Dominika1 poděkování

Ahoj, hele, já mám ten Electro antiperspirant na baterky a né na elektriku, ale taky pomáhá ;-)

26. srpna 2014, 21:04:06

Johanka1 poděkování

Ahoj, i mě změnil ten electroantiperspirant úplně život koupila jsem si napřed samotný přístroj a pak dokupovala adaptéry a už nevím co to pocení je.

2. září 2014, 20:33:32

Honza1 poděkování

Já teď k mojemu Elektro Antiperspirantu hodlám dokoupit i masku, tak jsem zvedavej, ale na nohy, ruce a podpážo je naprosto boží :-)

8. září 2014, 20:17:29

Fanda1 poděkování

Zdar, já mám i tu masku a nikdy jsem nic luxusnějšího neměl, nobelovu cenu za Electro Antiperspirant!!!

17. září 2014, 15:51:34

Lukas1 poděkování

Ja uz vyzkousel snad vsechno a jedine co mi pomohlo od poceni a zapachu na nohou je antipespirant sweatstop aloe vera forte. Uz jej pouzivam delsi dobu a jsem maximalne spokojen. A da se pouzi i na jine casti tela. Vrele doporucuji.

29. února 2016, 10:13:07

Dan

Dík za tip, koupil jsem si sweatstop antiperspirant a konečně mi nemrdí nohy.

17. března 2016, 13:16:19

Zuzana

Nadmernym pocenim trpim od puberty, vyzkousela jsem vsechno, ale nic nebylo nejak extra moc uciny. Vyzkousela jsem koloidni stribro ve spreji zprvu ze zajímavosti a zabralo mi.

18. dubna 2016, 16:03:56

Manda

Mě výborně zabírá zásyp do bot biodeur s chytrou houbou.

2. května 2016, 21:36:37

Soptík

Za mě jednička s hvězdičkou pro Antipe. Nic lepšího jsem neměl. Prostě bomba.

30. června 2016, 12:43:49

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (třes před spánkem) 28. listopadu 2016, 18:07:42

je to zavádějící, chlamydie doktoři odmítají léčit, kdo to nechápe ať se neléčí,… Diskutovat

• Lubomilka (pomoc přírodní cestou) 29. listopadu 2016, 17:27:41

Doporučuji Vitapixlu na močový měchýř  Diskutovat

• Jeanettka (periorální dermatitida) 27. listopadu 2016, 16:44:47

Opravuji svou chybicku!! Urinoterapie!!  Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.