Inzerce

Zázračné ponožky nanosilver.

Musím potvrdit to co napsala Sára. V časopise jsem našla letáček na ponožky nanosilver, které působí proti plísním a zápachu. S dcerou chodím plavat na bazén, ze kterého jsem si donesla plíseň na nohou. Ponožky jsou moc příjemné a pohodlné, nohy nesmrdí a za pár týdnů mi zmizela i plíseň. Teď je nosí i manžel do pracovních bot a nemůže si je vynachválit. VYZKOUŠEJTE TO !!!

Inzerce
Odpovědi
Josef

Jsou fakt super, už jsem myslel, že se toho nikdy nezbavím. Doporučuji!

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. září 2005, 07:12:16

mike

Taky jsem spokojený. Mám je doma čtrnáct dní a zápach jsem zatím nezaznamenal. Snad to tak vydrží. Jsou ale docela drahý. Stojí něco kolem 200,-

16. září 2008, 17:17:55

noname

Přidávám se ke spokojeným zákazníkům. I přes vyšší cenu ponožek jsou k nezaplacení a jiné než tyto mimo domov nenosím. Zkusil jsem 1 pár na zkoušku a do 14 dnů objednával další páry. I po několikerém vyprání plní svou funkci dokonale. Lepší než všelijaké krémy a spreje o jejichž účinku se dá pochybovat.

18. března 2007, 19:59:44

anica

Ahoj, kde se, prosím dají ponožky nanosilver sehnat a kolik stojí?

17. dubna 2007, 11:22:03

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

• Jean (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 10:18:02

Ve Tvém věku je potřeba zlepšovat imunitu a likvidovat chlamydie , mykoplazmata a další… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 8. prosince 2016, 11:35:05

Jean moc ďakujem za tvore rady a pomoc, e-mail som zrušila..myslím že už nie je potrebný,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.