Inzerce

Tvrdé vousy - podráždená pokožka

Ahojte, mám problém s tvrdosťou fúzov. Tak ako vačšina chlapov v našej rodine, tak i ja mám fúzy ako droty a neviem čo s tým. Naviac som sa rozhodol, že si nechám narásť bradu, ale už teraz sa idem zblázniť a to mám fúzy dlhé asi len 12 mm. Nemáte prosím skúsenosť s nejakým špeciálnym šampónom ktorý fúzy zjemní a ošetrí i pokožku? Skúšal som všetko možné, ale kvoli "mental block" na gel a oleje na ksychte, naozaj pripadá do úvahy len nejaký nemastný šampón. Díky moc. Reddy

Inzerce
Odpovědi
mestl

pokud vás neoholí ani žiletka tak jedině čtvtdutá břitva více informací forum břitva

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. května 2013, 02:25:08

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 175 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Uf už jsem myslel.. (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2018, 12:58:41

Paní to že vy jste přišla o cit, a bůh ví co všechno, je čistě váš problém. Každý… Diskutovat

• Dara (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. září 2018, 12:33:21

Nevím moone, ale když už tolik let potřebuješ AD i neurol, bylo dobré mít 4 dítě? Já… Diskutovat

• Kamila (Zkušenosti s léčbou akné) 19. září 2018, 21:57:43

Já po holení dávám přírodní krém a po něm nemám pupínky ani podrážděnou pokožku.  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.