Inzerce

Bylinky to nevyřeší

Bylinky jako meduňka nic neřeší.Mám to vyzkoušene.Já sama trpím uzkostnou psychozou.Vadí mi hromadné dopr.prostř,spousta lidí v obchodě,u lékaře plné čekárny apod.Mám v těcto situacích hned bušení srdce,je mi na omdlení a ihned musím na záchod protože mám průjem.Taky jsem pila meduňku na litry,ale nepomáhalo to.Teď po návštěvě psychiatra beru citalec a sulpirol.Při velkém stresu lexaurin.Užívám to měsíc ajsem zatím v pohodě.Nakupy v supermarketech zvládám i cesty autobusem i tramvají.Jen se bojím vyzkoušet cestovat vlakem do větší vzdálenosti ale věřím že to do konce měsíce zvládnu.To je můj cíl.

Inzerce
Odpovědi
zdena

prozila jsem uplne to same trvalo mi 20 let,nez jsem mohla sama na ulici atd.ted uzivam asentru a neurol jiz delsi dobu. taky si myslim. ze to chce si vypestovat vl. vuli.ze to clovek zvladne,ale vim,ze je to tezke. ja chodila ven v noci a trenovala si cestu do obchodu atd.pak ,kdyz bylo mene lidi ted uz mohu normalne. otazkou vsak zustava MUZE SE TO VRATIT -

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. listopadu 2008, 07:58:58

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 116 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • RIA (Transsexualismus) 22. února 2017, 23:47:32

hezký den...mám dotaz,jestli muž v těle ženy řeší nejen svoji sexualitu,ale i… Diskutovat

• laura (Chci zhubnout) 22. února 2017, 23:34:03

nehorzi, se svetem zdravi se hubne poctive :) Diskutovat

• Terka (Zarůstající nehet) 22. února 2017, 15:47:33

Děkuji vám za názorné obrázky :) Právě jsem si četla, jak se toho dá zbavit… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.