Inzerce

Bylinky to nevyřeší

Bylinky jako meduňka nic neřeší.Mám to vyzkoušene.Já sama trpím uzkostnou psychozou.Vadí mi hromadné dopr.prostř,spousta lidí v obchodě,u lékaře plné čekárny apod.Mám v těcto situacích hned bušení srdce,je mi na omdlení a ihned musím na záchod protože mám průjem.Taky jsem pila meduňku na litry,ale nepomáhalo to.Teď po návštěvě psychiatra beru citalec a sulpirol.Při velkém stresu lexaurin.Užívám to měsíc ajsem zatím v pohodě.Nakupy v supermarketech zvládám i cesty autobusem i tramvají.Jen se bojím vyzkoušet cestovat vlakem do větší vzdálenosti ale věřím že to do konce měsíce zvládnu.To je můj cíl.

Inzerce
Odpovědi
zdena

prozila jsem uplne to same trvalo mi 20 let,nez jsem mohla sama na ulici atd.ted uzivam asentru a neurol jiz delsi dobu. taky si myslim. ze to chce si vypestovat vl. vuli.ze to clovek zvladne,ale vim,ze je to tezke. ja chodila ven v noci a trenovala si cestu do obchodu atd.pak ,kdyz bylo mene lidi ted uz mohu normalne. otazkou vsak zustava MUZE SE TO VRATIT -

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. listopadu 2008, 07:58:58

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

• Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 5. prosince 2016, 11:23:57

Linod,děkuji.Soudím,že váš tatínek je velký bojovník,pokud zvládá tak dlouhé… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.