Inzerce

Nadmerné potenie v noci

Posledných 6 mesiacov pozorujem, že moje potenie v noci rapídne rastie. Zaujímavé však je, že sa potím len na tváti a okolo krku. Každú noc si musím meniť vrchný diel pyžama niekoľkokrát. Neviete mi poradiť, čo s tým? Inak sa zdravotne cítim OK.

Inzerce
Odpovědi
Tomáš Líška1 poděkování

Dobrý deň Chcel som sa spýtať mám taký problém strašne sa potím pod pažami, na dlaniach a nohách už som vyskúšal rôzne čaje a rôzne prípravky ako driclor ale to všetko je na nič, nič mi nepomáha a potím sa dalej.Moja otázka je či sa to nedá nejako operatívne odstraniť alebo prerušiť nejak potné žlazy v týchto oblastiach, lebo už som s toho zúfalí... Dakujem za odbornú pomoc..

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. února 2008, 10:50:35

Petr Koule

Já se pořád pekelně potim v noci, když snim silný koule. Tenkrát jsem si dal půlku dablovaného ferrari a spotil jsem se přes noc jenom na hrudi jak suprman.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. června 2016, 06:37:50

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 195 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Milan Ostrava (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 19. června 2018, 09:25:03

Přesně. Dodržuj dávky a ten pocit, že prostě to cigáro nepotřebuješ opravdu přijde. U mě… Diskutovat

• Mamánek (Vystrcte zadek) 19. června 2018, 12:50:17

Toho naděláte. Já když mě bolesti břicha tak mě v 17 letech poslali s mamkou na chirurgii… Diskutovat

• Jarin (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 21. června 2018, 21:35:15

Ahoj. Bral jsem chvilku Ezoprex. Nyní asi dva roky itakem. Bohužel po Itakemu jsem měl náladu… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.