Inzerce

Peru se taky s tlakem.

Je mi 57 let, zdravotník, k lékaři prakticky nechodím.Poslední roky po pracovním vypětí se mi zvolna zvýšil tlak z 120/80 ne 160/100 někdy i více.Měřím si tlak nejen digitálně také rtuťovým tonometrem i během dne. Zjistil jsem,že mi tlak stoupá při pobytu v práci (s autoritatvní šéfovou) při hladu, žízni a při fyzické námaze. Když má vysoký tlak je mi dobře,dokonce výborně.Díky osvětě mi je však zle z pomyšlení na předpokládané důsledky (srdce,cevní a mozkové příhody atd) Vyzkoušel jsem všechny zkupiny hypotenziv. Nejlépe mi vyhovují beta-blokátory (Lokren, Concor) při těch mám nemenší vedl.příznaky - kašel,pocení atd. Trochu pomaleji pracuje srdce ale to nijak nevadí, dokonce se mi zdá,že prášky pomáhají při migrenozních bolestech hlavy. Jinak čaje,česnekové koncetráty aj. to je vše neúčinné pokud si účinek neumíme vsugerovat. Někdy se mi však zdá,že zvyšování tlaku u starších je jakýsi obranný mechanismus organismu, třeba jako horečka při infekci. Neškodíme nakonec organismu, když za každou cenu chceme snížit tlak? Prosím odborníky o objektivní názor ne však tendencích současné osvěty.Děkuji.Váš Já.

Inzerce
Odpovědi
Bára

Dobrý den, před třemi týdny mi díky krevnímu testu zjistili též chlamidie.Předepsali mi Azitrox 500..jsou to antibiotika pouze na 2 dny... po třech týdnech jsem byla znovu na kontrole......Enzym. rychlostěr na chlamidie- negativní.Vyzkoušejte to.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. března 2007, 18:16:58

imchlo

Mohu pomoci dalším lidem, kteří už lékařskou péči vzdali okg-fit.cz/imchlo/ostatni.htm Jde o 100% bylinné přípravky české firmy

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. listopadu 2008, 01:29:31

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 09:33:24

A jak se jich člověk může zbavit? Diskutovat

• Jean (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 10:18:02

Ve Tvém věku je potřeba zlepšovat imunitu a likvidovat chlamydie , mykoplazmata a další… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.