Inzerce

Neuropatie

Prosim zajimala by mne prognoza ziskane smisene polyneuropatie. dekuji

Inzerce
Odpovědi
zuzka2 poděkování

Prosím zajímala by mě případná léčba u senzitivní neuropatie. Nemám ji dědičnou, podle doktorky jde zřejmě o důsledek dlouhodobého užívání antidepresiv (lexaurin, prothiaden, rohypnol), nyní tritico, citalec, thiapridal, stilnox. Špatně se mi chodí, podlamuje si mi především levá noha, špatně spím, jelikož to neustále brní, pálí a štípe (asi jako u vyšetření EMG).

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. ledna 2007, 09:14:52

Božka2 poděkování

Mám s ní vlastní zkušenost.Moc toho na léčbu není. Důležitá je životospráva.Nepřetěžovat se fyzicky ani psychicky.Máte nárok jednou ročně na lázně a to až na 7 neděl - hradí pojiš´tovna - Jánské Lázně, Teplice atd. Užívám milgamu nebo si nechávám píchat B12.Pokud není možnost lázní, tak rehabilitaci a také je důležité procvičování a posilování a to ne přes bolest. Někdy se používají antidepresiva - snižují bolest nervů. Já beru asentru a ta mi vyhovuje.

30. srpna 2009, 00:25:10

Alča1 poděkování

Dobrý den, chci se s vámi podělit o zajímavou zkušenost. Maminka je dlouholetý diabetik se silnou neuropatií dolních končetin. Nic nezabíralo, až jsme se dozvěděli o nové metodě MDM. Maminka ji absolvovala minulý rok v prosinci a její zdravotní stav se opravdu o hodně zlepšil. Nemá již pocit studených nohou, dokonce se jí zmírnilo o brnění, které ji často rušilo v noci ve spánku. Co úplně nejvíce oceňuje je, že v noci dobře spí. Všem vřele doporučuji. Není to sice hrazeno zdravot.pojišťovnou, ale stejně to stálo za to. Maminka i my (celá rodina) jsme nyní spokojenější.

28. února 2012, 13:05:50

helda42 poděkování

PROSÍM ,CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT KOLIK SI MŮŽU VZÍT TABLET DENNĚ LEXAURINU ,ABYCH TO NEPREHNALA.nEMÁM K TOMU TEN NAVOD.

11. února 2007, 13:46:37

VErča1 poděkování

Mám dotaz, dá se sehnat lexaurin někde bez receptu?

6. března 2007, 11:02:54

zuzka1 poděkování

nedělej to. Užívala jsem Lexaurin skoro devět let a vím, co to je absťák po něm. Ale přižila jsem ho, i když jsem nikdy nezažila nic horšího. V případěn nemožnosti odvyknutí pomůže Thiapridal, je proti delíriu z alkoholo, takží zmírní absťák. Drž se!

7. května 2007, 12:51:50

Kopi631 poděkování

Dlouhodobé užívání lexaurinu způsobuje po nějakém čase výpadky paměti. Řekla mi to má neuroložka a měla pravdu sama to teď zažívám, uživala jsem ho 4 roky. Proto radím pouze nezbytně nutnou dobu.

5. března 2010, 20:01:06

alena

uzivam lyriku a jem mi po ni spatně nemohu spat mam motejlice dejte mi vedet vasen zkusenosti dekuji alena

19. října 2015, 14:51:46

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

• Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• Jitka (erektilní dysfunkce) 6. prosince 2016, 12:08:58

Erectan, Erectan, Erectan...to je modlidba mého muže každý den a naštěstí vyslyšená! Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.