Inzerce

pocení ve vlasech

Potím se ale jen ve vlasech,takže pak vypadám jako když vylezu z vany,je mi to dost nepříjemné,můžete mi poradit?

Inzerce
Odpovědi
Jitka4 poděkování

Jo to je přesně můj problém. Neřešitelný. To je teprve lahůdka, když jdete šnečí rychlostí, abyste se nezpotili, KAMKOLIV, a jakmile se zastavíte, začne vám z hlavy prýštit pot. Obzvláště jedlé, když máte nějakou pracovní schůzku. Nemluvě o osobním životě. Totální vyřazení ze sportovních aktivit, i při pomalililinké józe, mohu ždímat oblečení, vlasy promáčené, jako bych vylezla ze sprchy, nejde to nijak zastavit, a permanentní průvan taky není ideální řešení. Na tohle taky radíte Driclor? Po sprše ne a ne uschnout, ne a ne si vysušit vlasy, ne a ne se na neustále mokrý obličej nalíčit. Hrůza. A to nemluvím o sexuálním životě. Vážně uvažuji o pořízení gumového prostěradla:o/// Kdo to má sakra pořád převlíkat.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. září 2008, 09:09:46

jamilen4 poděkování

Jitko. Mám přesně totéž, co popisuješ. Čím víc na mne lidi koukají, tím více se potím. Nemá to konce a když se vykoupám, tak než se utřu jsem zase mokrá od potu.Líčení a jakákoliv úprava vlasů je nemožná. Nikam nechodím, protože se stydím. Už jako dítě jsem se více potila. V období puberty a dále jsem se potila hrozně. Více, když mi zábly ruce a nohy, tak jsem je měla mokřejší.Co bych dala za to, kdyby to už přešlo, protože je jmi už 65 let. Lékař na to ani nereaguje. Normálně mi kape pot na límec.

10. října 2008, 20:40:53

hair

Rostou vlasy, když se člověk potí ?

29. června 2009, 19:51:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Máťa (pocení v podpaží) 1. prosince 2016, 12:57:04

Kola v podpažích na košilích a tričkách a pocení nohou už jsou minulostí. Začal jsem… Diskutovat

• Martin (Rýma) 27. listopadu 2016, 22:45:58

Nám pomohl teda razantně. Zkoušel jsem proplachovat, ale přes ucpaný nos to nešlo.. physiomer… Diskutovat

• Pavlína (Po trhání osmiček) 2. prosince 2016, 16:56:57

Dnes jsem byla na stoma-chirurgii na vyříznutí a vytažení pravé dolní osmičky..sedim v… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.