Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

pocení ve vlasech

Potím se ale jen ve vlasech,takže pak vypadám jako když vylezu z vany,je mi to dost nepříjemné,můžete mi poradit?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jitka
12x

Jo to je přesně můj problém. Neřešitelný. To je teprve lahůdka, když jdete šnečí rychlostí, abyste se nezpotili, KAMKOLIV, a jakmile se zastavíte, začne vám z hlavy prýštit pot. Obzvláště jedlé, když máte nějakou pracovní schůzku. Nemluvě o osobním životě. Totální vyřazení ze sportovních aktivit, i při pomalililinké józe, mohu ždímat oblečení, vlasy promáčené, jako bych vylezla ze sprchy, nejde to nijak zastavit, a permanentní průvan taky není ideální řešení. Na tohle taky radíte Driclor? Po sprše ne a ne uschnout, ne a ne si vysušit vlasy, ne a ne se na neustále mokrý obličej nalíčit. Hrůza. A to nemluvím o sexuálním životě. Vážně uvažuji o pořízení gumového prostěradla:o/// Kdo to má sakra pořád převlíkat.

jamilen
4x

Jitko. Mám přesně totéž, co popisuješ. Čím víc na mne lidi koukají, tím více se potím. Nemá to konce a když se vykoupám, tak než se utřu jsem zase mokrá od potu.Líčení a jakákoliv úprava vlasů je nemožná. Nikam nechodím, protože se stydím. Už jako dítě jsem se více potila. V období puberty a dále jsem se potila hrozně. Více, když mi zábly ruce a nohy, tak jsem je měla mokřejší.Co bych dala za to, kdyby to už přešlo, protože je jmi už 65 let. Lékař na to ani nereaguje. Normálně mi kape pot na límec.

Milada

Nadměrné pocení není po přechodu ničím nezvyklým a je to fakt peklo. Zvlášť teď když nám nasněžilo, venku pod nulou a potit se do toho je recept na nachlazení a chřipku. Já používám elektro antiperspirant s adaptérem na tvář a pocení jsem takto zastavila, zkus to, když pomohl mne, není důvod aby tobě ne.

hair
1x

Rostou vlasy, když se člověk potí ?

Luci

Já se tak potím od mala asi okolo 9let. Vždycky mám nadměrně mastnou hlavu čelo jako by mě polili olejem je to hrozný. Kožní mi poradila že když to mám ať si měly vlasy každý den. Stačí abych si je neumyla hned ten den a druhý den šla ven jsou nemožný vypadají strašně.štve mě to

Dan

Zkus Electro Antiperspirant, má takovou čepici na léčbu pocení ve vlasech, stačí pár procedur a pocení ustoupí na několik měsíců (můj případ). Dej si to do google, vyřeší tvůj problém

Eva

Zdravim...asi mesic se mi poti celo a vitim,ze i povrch kuze na oblixeji i hlave mi zvlhne.Upraca vlasu je zcela nemozna....po nafoukani mi vlasy zplihnou.Horkost,poceni ...mi vyleti do obliceje nekolikrat denne.Zatim neznam pricinu tohoto jevu.Vysledky vysetreni nic neodhalily...

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce