Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Krcni pater

Kdo mi poradi co delat,uz asi 4mesic me poboliva svalstvo u krcni patere,jim zdrave a moje strava je bohata na vapnik,presto,ze jsem alergicka na mlecne vyrobky.Masaze mi pomahaji,ale jen kratkodobe,po masazi me druhy den boli cele rameno a pak bolest uplne odejde na nekolik dni.Dela mi dobre i prikladani tepleho aromatickeho polstare.Na Pocitaci stravim jen malo casu,ale kdyz uz u nej sedim,za 2hodiny je bolest silnejsi.Je mi 30let,mam dostatek pohybu na zahrade.Kdo poradi,co delat? Bolest je blizko patere jen v jednom bode a prechazi na prave strane k rameni.Dekuji.Carla

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Mgr. Tomáš Rychnovský
5x

Milá Carlo, Vaše obtíže vyžadují kvalitní a odborné fyzioterapeutické vyšetření a komplexní terapií. Masáže opravdu mohou u typu bolesti, který uvádíte mít jen krátkodobý vliv, kvalitní péčí jsme schopni Vám od bolesti pomoci rychle a s dlouhodobým efektem.Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, je Vám k dispozici můj e-mail. S pozdravem Tomáš Rychnovský

Markéta
7x

Dobrý den již 5 let mám opakované bolesti a blokaci krční páteře. Před měsícem jsem měla opět zablokovanou krční páteř a žebra. Lékař mi doporučil metodu p. Mojžíšové. Důvodem byla posunutá pánev o 2 cm. . Metodu p. Mojžíšové jsem absolvovala a po narovnání pánve jsem začala cvičit. Zablokovala jsem si opakovaně krční páteř a žebra. Lékař mi udělal mobilizaci páteře a odblokoval mě. 14 dní jsem pociťovala velkou úlevu, byla jśem bez obtíží. Potom jsem absolvolala tzv. balanční cvičení - bolela mě po něm hlava, pak skupinové cvičení - bolela mě po něm hlava a krční páteř se mi opět zablokovala. Lékař mi doporučil zábal na krk a nepohybovat se. Jak mám ale záda zpevnit, když mi jakékoliv cvičení - i uvolňovací cviky opět vyvolají bolesti hlavy a následnou blokaci? Děkuji za odpověď

martin
10x

Dobrý den,rád bych věděl,zda má bolest hlavy nějaké možné souvislosti se sexuálním počinem.Abych uvedl o co přesně se mi jedná,třikrá během krátké doby mě velice intenzivně rozbolela hlava,z vteřiny na vteřinu,zřejmě od krční páteře,ale vždy při sexuálním chování.Prostě místo vyvrcholení silná bolest.Můžete se mi k tomu prosím vyjádřit?Předem děkuji.

lida
4x

dobry den, poprve sem mela zablokovanou krci pater a marodila sem s ni 3tydny.Chodila sem denne na injekce a rehabilitace, a brala troje leky po trech tydnech to ustoupilo.Ale po mesici v praci se mi zablokovala znovu.A uz su doma 5tydnu. Co mam delat aby se mi to porad nevracelo??

kia1
1x

dobrý den.při protahování krku,mě tam zapálilo tak silně,že jsem myslel,že mi hoří ruka.zapálilo mě to od krku až do levé ruky do bicepsu.trvá to už dva měsíce a pořád to bolí a pálí,je to dost nepříjemné.byl jsem u doktora a ten mi řekl,že je to od krční páteře a doporučil mi rehabilitaci a dal mi nějaké antirevmatikum.na rehapku jsem nešel,z důvodů nedostatku času.léky nezabraly a žádné mastičky taky ne.mohl by mi prosím někdo poradit co s tím.je to dosti otravné děkuji.

john
1x

musis si vybrat, pataky a nedostatek casu, nebo dostatek casu a jiny pristup ke svemu telu...

Renata
12x

Dobrý den, potřebovala bych poradit... už třetí měsíc má problém s blokací žeber, trpím hypermobilitou. Byla jsem u lékaře který mi razantně žebra odblokoval. Na čtyři dny jsem měla klid, ale potom se problémy vrátily a bylo to ještě horší než před tím. Zkoušela jsem rehabilitace, léky,injekce a nic mi nepomáhá. Ráno se nemůžu ani dostat s postele. Neznáte někdo nějaké cvičení? Nebo něco co by pomohlo? Děkuji moc za každou radu....

Julie
1x

Dobrý den, prosím o radu,téměř 4 měsíce mne trápí každodenní bolesti hlavy(bolesti přetrvávají celý den v oblasti spánku,tlak na zátulku),do schodu se zadýchávám a motá se mi hlava,každý den mne opakovaně bolí u srdce(bolí chvíli,pak bolest ustoupí a po chvíli mne u toho srdce znovu chytne,bolest cítím v tu chvíli v oblasi lopatky zároven ),celý den jsem malátná,při otočení hlavy vidím mžitky,když se předkloním,motá se mi hlava a je mi na omdlení,také každý den je mi na zvracení(ale nezvracím),nemám takovou chut k jídlu jako dříve a nebo v podstatě bych jíst vůbec nemusela,kdyby mne nebolel žaludek z hladu.Zhoršila se mi paměť a soustředění.Neuroložka mne posílala na psych.vyš.,RTG(nic závažného na snímku prý není,je tam malá blokace páteře,prý mám každý den 10 min.cvičit,plavat a chodit na kalanetiku a nebo jogu,jaký máte názor,muže mi to pomoci?je je vše,jak mi muže doktor momoct a nebo na její straně není zájem?Také mám jít na žádost internisty na TEE(vyš.srdce jícnem)k vyloučení DSS,je možné,že by moje problémy způsoboval otvor v srdci,kvůli kterého mám špatné proudění krve a nebo je to vše tou páteří???)Moc prosím o radu..Předem děkuji.Julie(popř.kdybych se už nedostala do této diskuze,napište mi raději e-mail [email protected]

lida

tez mam bolesti krcni patere,bolesti hlavy,ztuhly krk po cely den nemuzu poradne zohnout hlavu dolu,tri dny me to da pokoj potom mam stavy na omdleni,zavrate tres rukou.brala jsem prasky,infuze,po masazich se to moc nelepsi.na rtg mi byli zjisteny vyrustky drive jsem tyto bolesti nemela,nebyli v takovem stadiu ted me to ze dne na den vyradi uplne z prac.cinnosti.da se s tim neco delat.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce