Inzerce

Driclor na čelo?

Zajimalo me to, jestli se da Driclor pouzit i na celo?Tam se potim nejvic...dojdu rychlejsim tempem na tramvaj a jen co nastoupim uz ze me leje :(

Inzerce
Odpovědi
Zuzka1 poděkování

Dobrý den, začalo vám pocení na obličeji, když jste používal driclor na jinou část těla? Mě například pomohl omezit pocení v podpaží, ale strašně jsem se začala potit na obličeji. Přesně jak říkáte - když jsem šla na autobus, nebo se jen zastavila. Nevím co je lepší, pocení v obličeji nebo všude jinde. Nakonec jsem driclor vysadila a pocení na obličeji přestalo (jinde se potím stejně strašně jako vždycky). Zuzka

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. října 2005, 18:33:42

Jitka

Těší mě, že v tom nejsem sama, i když to na druhou stranu nikomu nepřeju. Je to zoufalý handicap.

10. září 2008, 09:17:16

jamilen

Ten pot z těla musí odnést škodliviny. Pokud mu zamezíme jednu cestu, odnese to jinudy.

10. října 2008, 20:45:00

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 175 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kristýna (boule na zadku) 22. září 2018, 16:56:36

Měla jsme podobný problém, udělal se mi absces mezi půlkami a nehorázná bolest.Nemohla jsem… Diskutovat

• Denisa (Epilepsie ) 20. září 2018, 20:11:23

Dobri den chcem se spitat mam 9rocneho sina udrel se kladivom do hlavi a posilaji ho na eeg co to… Diskutovat

• Jaroslava (Zánět slepého střeva) 21. září 2018, 20:31:29

Dobrý den , syn je týden doma po opraci tlustého Střeva, měl bolesti v podbřišku az do… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.