Inzerce

Driclor na čelo?

Zajimalo me to, jestli se da Driclor pouzit i na celo?Tam se potim nejvic...dojdu rychlejsim tempem na tramvaj a jen co nastoupim uz ze me leje :(

Inzerce
Odpovědi
Zuzka1 poděkování

Dobrý den, začalo vám pocení na obličeji, když jste používal driclor na jinou část těla? Mě například pomohl omezit pocení v podpaží, ale strašně jsem se začala potit na obličeji. Přesně jak říkáte - když jsem šla na autobus, nebo se jen zastavila. Nevím co je lepší, pocení v obličeji nebo všude jinde. Nakonec jsem driclor vysadila a pocení na obličeji přestalo (jinde se potím stejně strašně jako vždycky). Zuzka

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. října 2005, 18:33:42

Jitka

Těší mě, že v tom nejsem sama, i když to na druhou stranu nikomu nepřeju. Je to zoufalý handicap.

10. září 2008, 09:17:16

jamilen

Ten pot z těla musí odnést škodliviny. Pokud mu zamezíme jednu cestu, odnese to jinudy.

10. října 2008, 20:45:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 105 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • WILLAMS (Denně je dobré ujít sedm kilometrů) 19. září 2017, 05:03:33

Potřebujete půjčku? Potřebujete 100% financování? Jste unaveni vyhledávání a hypotéky,… Diskutovat

• Olivka78 (Jak poznáte kvalitní sýr od náhražky) 18. září 2017, 18:00:55

Já to poznám tak, že si ho udělám doma. Dost dlouho jsem váhala, zda si kupovat pomůcky k… Diskutovat

• Tarte (opakované záněty nosních dutin) 18. září 2017, 19:51:36

Jedna "babska" rada od kamarádky - na rýmu jedině OČNÍ kapky! Jak začne štípat v nose, hned… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.