Inzerce

Cholesterol

Zajímá mne,zda se při odběru vyšetřuje hladina cholesterolu v krvi.Pokud ano a je hladina vysoká,nebo jen zvýšená používá se krev dál?A oznamuje se toto dárci?Díky

Inzerce
Odpovědi
Jana3 poděkování

Chtěla bych se zeptat,jestliže mi má doktorka oznámila,že mám zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi,mohu dále darovat krev,nebo budu z dárcovství vyřezena.Dá se dietou před odběrem tu hladinu snížit natolik abych mohla dál darovat.Děkuji za odpověď.

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. května 2008, 11:16:44

bajinka0071 poděkování

dobrý den nedávno mi doktor dal výsledky jaterních testů a mám 7,74 mmol/l je to moc?

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. ledna 2009, 16:01:02

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 49 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Adriana (Proti zácpě fungují probiotika) 17. listopadu 2017, 11:18:38

Dobře jsi udělala, jsou opravdu super.  Diskutovat

• Dan (SUSTANON 250) 18. listopadu 2017, 18:46:27

Ahoj kluci, prosím Vás potřeboval bych někde sehnat sustanon na měsíc a pul to je 18 anpulí… Diskutovat

• Helliotron (Anxiolytika, sedativa, hypnotika) 18. listopadu 2017, 22:55:45

Docela keci v kleci co tu někteří píšou, bral jsem Zolpinox rok, pravidelně každej den. po… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.