Inzerce

Moc to nechapu

Dobry den rada bych se zeptala jestli by mi nekdo mohl poradit.Je mi 26 let a dneska jsem prisla na to ze muj krevni tlak je neuveritelnych 172/129. Vzdy jsem mela krevni tlak normalni az nizsi,jsem nekuracka a celkem sportovne zalozena. Diky za nazory a rady

Inzerce
Odpovědi
Evelina /30/

Mam tlak..... zniceho nic......165/105 a beru /je to opresne 1 rok / Yadine. ...a hormony mi zacinaji ,,michat kartama,, tlaku a telu neprospivaji. I od jinych jsem slysela ze Yadine neni dobry./CELKOVE beru teprve HAnt. od r. 2003/. Mela jsem k tomu odpor ..chemie, ale situace to vyzadovala a vyzaduje. Nekde se pise ze HAnt. provazi horko a zima a navaly ..... tohle nepozoruju. Jeste navic, teda kazdy mesic mam migreny 1den pred menstr. Fakt to je bomba TA migrena. Ale chtela jsem se zeptat jestli se tlak zlepsi, nemusi se uz leky na tlak brat. /Mohou se leky na tlak vysadit a nebo uz se berou NAPORAD/.Ja i p. doktorka se POLEKALA. Hnmed mi predepsala LOKER. Zatim jsem ho nezacala polykat, vysadim antikoncepci, nebo prejdu na naplast Evru. A UVIDIM. ...DIKY.... Evelina /30/ bezdetna, nekuracka, stihla, sportovni typ. HaeE@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. října 2005, 15:36:42

L.

Žádné léky na tlak neber, vysaď antikoncepci a počkej, co to udělá. I kdyby nic, zkus se nejdřív zamyslet nad svým životním stylem...

11. listopadu 2005, 13:42:29

RŮŽENKA

vysa´d ANTUKONCEPCI A BUDEŠ ZDRAVÁ Mám stejné zkušenosti,byť mě všude přesvědčovali,že hormony s tím nemají nic společného,že mají tak nízké dávky,že to nemůže TK ovlivnit.Opak je pravdou a až teprve,když jsem skončila na interně po kolapsu,tak mi jeden mladý lékař potvrdil,že hormony na to vliv mají a ať je hodím do koše.Od té doby jsem zdravá,přestala mě bolet hlava,a nejsem ani tak unavená a nervozní.

29. října 2007, 07:56:37

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

• Niky (boule na zadku) 28. listopadu 2016, 21:23:35

Tak spis uvidim co bude dal...to to muze zakhle treba zustat a nic se nedit ? Nevo je pravidlo, ze… Diskutovat

• Sima (třes před spánkem) 28. listopadu 2016, 17:42:54

Je to od nervu. Obava z neceho. Dnesni doba je uspechana a clovek je stale pod tlakem,stale neco… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.