Inzerce

HIV reaktivita

Dobrý den, Dlouho jsem dávala krev a pak mi najednou řekli, že jsem HIV reaktivní, ale nikdo mi nic pořádně nevysvětlil. Bylo mi uděláno několik vyšetření, všechny byli negativní, ale stejně jsem byla vyřazena z dalšího dárcovství. Zajímá mě proč, když mi na transfuzce řekli že jsem úplně v pořádku, nemocná nejsem. Dokonce mě natolik zblbli, že jsem si nechala udělat placený odběr na HIV, ten je samozřejmě také negativní. Prosím o vysvětlení. Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Is1 poděkování

Ahoj Mamino,to je mi lito, ze Te takhle nechutne zblbli, protoze Ti meli rict jen, ze reagujes ve screeningovych virologickych vysetrenich a pak Ti az sdelit, ze je vse v poradku. Ze nesmis darovat je pravda, ale jen po dobu dvou let, za dva roky zase muzes, pokud byl vzorek jen jednou reaktivni. (je to legislativa transfuzek, ktera se musi dodrzet) Neco v Tve krvi (treba nejaky virus, o kterym ani nevis, ze kolem TEbe prosel, nebo nejaky lek uzity treba na boleni hlavy,...) vysetrovacimu pristroji vadil. nebo se jen proste zacala pouzivat nova sarze vysetrovacich latek a bohuzel ty taky falesnou pozitivitu nekdy delaji. Takze pokud jsi, jako ze ano, uplne ok, za dva roky jsi jakoby znovu prvodarce a muzes darovat. Mlatila bych doktory, co nic nevysvetli...:-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. května 2006, 14:37:57

miso2 poděkování

Dobry den ja som tiez daroval krv a prislo mi ze mam prist na vysetrenie...povedali mi ze mam reaktivny syphilis..a teraz neviem co si mam o tom mysliet...vysvetlite mi to prosim??

10. září 2008, 19:30:26

MP3

Dobrý den mám také problém s tím,že jsem chodila darovat plazmu a najednou mi oznámili že mám reaktivní krev na HIV.Daly mi papíry kde byly napsany testy které dělaly a že opakovaný test jim ukázal že mám tu krev stále reaktivní,že nemůžu darovat už nikdy ani krev ani plazmu ale HIV nemám.Což mi potvrdily když sem si nechala udělat placený test.Tak nevím co to znamená už si s tím lámu hlavu 4 roky.Mám se něčeho bát nebo dát si na něco pozor.Děkuju za jakou koliv odpověď

18. ledna 2015, 01:08:45

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 1. prosince 2016, 18:56:02

ta jo ok. Diskutovat

• Kočina (Močový měchýř může být hyperaktivní) 29. listopadu 2016, 16:54:35

Doporučuji na močový měchýř Vitapixlu  Diskutovat

• Lubomilka (Infekce močových cest) 29. listopadu 2016, 17:28:24

Doporučuji na močový měchýř Vitapixlu Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.