Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

neurol, lexaurin, rivotril a další

jsem závislá na benzodiazepinech a beru jich strašne moc. Trpím hraniční poruchou osobnosti a nemůžu se ze závislosti vyhrabat...nikdo mě nepoůže. Mám hodně silný absták, když vynechám....je to hrozný. Já jsem z benzodiazepinů byla hodně oblblá, ale ted je pozřebuju, jenom abych se chovala normálně. Může mi někdo poradit? Má někdo stejnou diagnozu a řeší to jinak?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jana
1x

ahoj mam trileteho syna a uz tak 2roky bere rivotril pac mi dostaval zachvaty pry zeto ma ze bzteku,ale nema pry mu na EEG nikdy nezjistili epilepsii tak mu nasadili rivotril ma brat ted 6kapek trikrat dene ja uz se podle doktoru neridim ale misto 6kapek dostava 3kapky 1dene a chci ho odnaucit uplne od toho,ale vubec nevim jak je tak malinky a uz chudak zavisli zkousela jsem to vysadit ale nejde to

mimi
2x

AHOJ,PODOBNY PRIPAD JAO TY..NEBERU AD JEN RIVOTRIL,NAPRED PUL ROKU PRAVIDELNE PUL TAB LETKY TED SI DAM JEN KDYZ POTRENBUJU A CITIM SE MIZERNE CTVRTKU I MIN.MAM TAKY MALEHO SYNKA A BYVAM S NIM HODNE SAMA.DRZIM PESTI A PREJU VSE RASNE

Berenika

Mirko, zvládnete to, nebojte se :-) A Olweyia je v pořádku? Nenabrala jste po ní? Já beru ATD 4 roky a stále se nabraných kg nemohu zbavit :-( [email protected]

Michaela
1x

Ahoj.Nesnasim zadna antidepresiva a tak mi psychiatr pise 3 RIVOTRILY denne- 2 mg-move.Uz je beru 3 roky a v poledne uz citim, ze ho musim.Zavislost jako hrom, ale Mudr mi rekl, ze kdyz nebudu zvysovat, nic se nedeje.Jenze, co az prestane fungovat. Myslim, ze me to taky ceka-detox. Jak se to provadi, kdyz nemuzu antidepresiva a mam stavy uzkosti. A kde jsou k tomuto pristupu nejsetrnejsi a jak dloho to trva? Mam z toho strach. Poradte, kdo muzete. Vsem dekuju za kazdou zkusenost. Michaela

hersy
5x

Ahoj Míšo.Byl jsem ve stavu jako jsi ty-strach ze závislosti,ale pokud jsi si této závislosti vědoma je to jen dobře.Sám jsem,byl několik měsíců závislí na tvrdých drogách.Po dobrovolné hospitalizaci jsem ,byl převeden ? na Neurol 1,0mg.Několikrát denně. Po 5 letech užívání Neurolu jsem zjistil,že ho nepotřebuji.Dnes jsem -čistý.Je to jen otázka psychiky.Neboj se-zvládl jsem to já a Ty taky.Pokud chceš vědět víc ozvi se.

Marta
2x

Ja doporučuji brat Multi Extréme a chlorellu pyrenoidosu , B-coplex antistres jsou to výrobky na přirodni baze v Trutnove ve Vitalandu Vám poradej. nebo na tel : 774974198. Mam kamaráda který ma stým zkušenosti.Výrobky posilaji i poštou.Nejsou to antydepresiva.

Tony
2x

Míšo, Rivoltin je bezodizepín a zabírá rychle a proto se předepisuje při akutních stavech. Taky u mně doktoři zkoušeli různá antidepresiva a bylo mně ještě hůř, protože léčebný efekt se dostavuje až za 3 měsíce a to je při stavu úzkosti neůnostně dlouhá doba,Míšo vyber si , buť budeš dál fetovat bezodiazepíny a budeš na ně psichycky i fyzicky závislá a nebo zkusíš Detox na 3 až 4 týdny. Já nyní žadné léky na uklidnění neužívám, pouze občas Geratam. Na Detoxu ti nejlépe poraděj jak to udělat když nemůžeš antidepresiva a přitom chceš vysadit Rivotril. Držím ti palce a ničeho se neboj. Čus Tony

Michaela
2x

Ahoj Tony. Diky za odpoved. Ja vim, ze je to prusvih, ale kdyz bych sla na detox, tak jak budu fungovat pri uzkostech, kdyz antideprsiva nemuzu. Geratam neznam. jsou to vsechno svinstva, ale co delat, kdyz to bez nich nejde. A doktor mi je sam predepisuje.Vis, neshanim je vselijak. ale, zase vim, ze to prece neni mozne donekonecna? A snad to vi i doktor,proboha. Ja fakt nevim, co mam delat. O detoxu jsem slysela hrozive veci.Tam ti to seberou, zadne postupne vysazovani a co se deje pak ani nedomyslim. To je ale blba doba. Mej se. Miša

Marta

Ja doporučuji snížit tabl. a brat Multi Extréme a chlorellu pyrenoidosu , B-coplex antistres jsou to výrobky na přirodni baze v Trutnove ve Vitalandu Vám poradej. nebo na tel : 774974198. Mam kamaráda který ma stým zkušenosti.Výrobky posilaji i poštou.A přeji hodně štesti.

Tony
3x

Michaelo, Já byl na Detoxu v Plzni FN Lochotín. Maximální péče 24 hod. denně: pravidelné měření krev.tlaku , psychická pomoc od lékařů i sester a postupné vysazování léků. Můj psychiatr mně tvrdil že Neurol potřebuji a že, Detox nevidržím.Mám pocit, že psychiatři jenom píšou recepty a zbíraj body (první sezení asi 750 kč a další kolem 300 kč). Je možné se na Detoxu v Plzni objednat ambulantně a o všem se jenom poradit. Tak , že žádná hrůza nehrozí. Geratam není na uklidnění, ale naopak povzbuzuje myšlení, předepisuje se i dětem, když jim nejde učení. Měj se Tony.

Michaela

Tony, moc diky. Michala

Michaela

Ahoj Tony.Ještě jsem se te chtěla zeptat a prosím te, odpoved mi pravdu. jak dlouho jsi něco bral ty? Co to bylo a kolik jsi toho mel denne? A taky, jestli pravidelne. Mozna jsi to mel lehčí a možná jsi toho bral min-nevim. Ja pouvažuju, není lehké se rozhodnout a šla bych. Jen to prezit!!!! A taky ty uzkosti, pro které jsi to bral, už nemáš? Nebo, jak to řešíš ted, kdyz nic nebereš? Moc ti diky, snad se ješte na tyhle stránky podiváš. Michaela

Marie
1x

Ahojky,chtěla bych se zeptat,ty máš taky stavy uzkosti??

Tony

Michaelo,abych se neopakoval přečti si můj příspěspěvek z 9.11.07.Dávka 6 mg Neurolu denně je dost vysoká. , když počáteční den. dávka je 0,25mg.Při pokusu o visazení neur. doma,jsem strácel vědomí a mněl jsem pocit ,že se blíží záchvat.Podle lékařů naDetoxu je to běžná věc ,která odpovídala mé vysoké dávce.Je to podobné epi. záchvatu,který může končit smrtí.Musím končit ptej naco chceš. zatím čus Tony.

Tony
1x

Michaelo,abych se neopakoval přečti si můj příspěspěvek z 9.11.07.Dávka 6 mg Neurolu denně je dost vysoká. , když počáteční den. dávka je 0,25mg.Při pokusu o visazení neur. doma,jsem strácel vědomí a mněl jsem pocit ,že se blíží záchvat.Podle lékařů naDetoxu je to běžná věc ,která odpovídala mé vysoké dávce.Je to podobné epi. záchvatu,který může končit smrtí.Musím končit ptej naco chceš. zatím čus Tony.

Tony

Michaelo,abych se neopakoval přečti si můj příspěspěvek z 9.11.07.Dávka 6 mg Neurolu denně je dost vysoká. , když počáteční den. dávka je 0,25mg.Při pokusu o visazení neur. doma,jsem strácel vědomí a mněl jsem pocit ,že se blíží záchvat.Podle lékařů naDetoxu je to běžná věc ,která odpovídala mé vysoké dávce.Je to podobné epi. záchvatu,který může končit smrtí.Musím končit ptej naco chceš. zatím čus Tony.

Tony

Michaelo,abych se neopakoval přečti si můj příspěspěvek z 9.11.07.Dávka 6 mg Neurolu denně je dost vysoká. , když počáteční den. dávka je 0,25mg.Při pokusu o visazení neur. doma,jsem strácel vědomí a mněl jsem pocit ,že se blíží záchvat.Podle lékařů naDetoxu je to běžná věc ,která odpovídala mé vysoké dávce.Je to podobné epi. záchvatu,který může končit smrtí.Musím končit ptej naco chceš. zatím čus Tony.

Michaela

Ahoj Tony.Ja pred Rivotrilem taky dostavala Neurol 1 mg - 3 denne. ten, ale pak neucinkoval, brala jsem ho asi 3 roky. Ten Rivotril- 2 mg, je asi silnejsi. Jenze to nejde donekonecna. Ja mam porad uzkosti, ale vim , ze tohle je svinstvo. Myslela jsem si, ze bych se pokusila ho alespon snizit, vim ze jsi popisoval, ze ti to neslo, ale treba po ctvrtkach za mesic? Nevim. A prosim te, kdyz ti ho tam vysazovali, tak ti nejak museli pomahat, abys to prezil!!!!! Nebo, co tam davaji a delaji s tebou, urcite ty epil. zachvaty jsi tam musel mit taky, protoze za 4 mesice se zbavit vseho - to je fofr. HERSY - tvrde drogy je asi neco jineho.Shanis je sam a z nejakeho duvodu jsi chtel. Asi jsi mel nejaky problem. slysela jsem, ze Pergnerovou taky tenkrat prevedli na Neurol a ze je ted zavisla zase na Neurolu. neni mozne, po 5 letech uzivani silneho Neurolu najednou zjistit, ze ho nepotrebujes a prestat. To mi nejak hlava nebere, ale ja jsem laik. Je fakt, ze kdyz se cloveku zmeni zivot a ze spokojeny, tak to je znat a hodne a ty leky se daji i zapomenout, ale vysadit najenou? Byla jsem na dovolene, bylo mi fajn, zadne problemy, more, slunce, pohoda a ja nemela ti potrebu si vzit tenkrat Neurol v poledne a sli jsme par km od hotelu a tam se mi udelalo tak blbe, ze jsem malem zkolabovala a utikala na hotel spolknout Neurol. Doktor mi rekl, ze to byl normalni abstak. A byla jsem v pohode. Diky za rady a piste, jestli to jde. Diky Michala

Michaela

oprava textu - zbavit se ho za 4 tydny.

Tony
1x

Michaleo, doma ani na Detoxu jsem žédný epi.záchvat neměl. Ten stav pouze přicházel. Doma, venku, vpráci prášky vždy u sebe, když to na mně přišlo Neurol jsem rozkousal a polikal bez zapíjení a okamžitě jsem byl v pohodě. Nikdo nevěděl ani nepoznal co se semnou děje (doma věděli). Abs. stavy při dom. vysazování jsem zkoušel zahnat cvič. jízdou na kole atp. Vše mělo opačný efekt, čím víc energie jsem vydal oto více neurolu jsem spolikal. V nemocnici na Detoxu mně nečekaně pohltila jistota, že se mi nic nemůže stát a právě vtom je ta zvláštní energie s kterou lze překonat abs. stavy na detoxu a bít čistej. zatím čus Ton.

mirka

AHOJ MÁM TAKÉ PROBLÉM Z NEUROLEM A TED V PÁTEK JSEM OBJEDNANÁ K DOKTORCE KTERÁ SE ZABÝVÁ ZÁVISLOSTI.NEVÍM JESTLI SI MĚ NECHAJÍ V NEMOCNICI U NÁS NEBO MĚ POŠLOU NA NĚJAKOU KLINIKU.MÁM STRACH Z DETOXU ŽE KDYŽ MI TAM BUDE ZLE A ONI MI NIC NEDAJÍ ŽE SE ZBLÁZNÍM. PROSÍM PORADTE JAK TO TAM CHODÍ.PIŠTE PROSÍM NA EMAIL [email protected]

Daniel

Musím reagovat, Tony ma pravdu. Prostředí detoxu, pomalé vysazení, lékaři.Například Apolinař je liberální léčebna. Da se to zvládnout. Pořád nevím, proč lidé prochází těma těžkejma zkouškama. Vždy se mi zvedal kufr, když někdo vyslovil: Okamžitě vysadit! Muj nazor , zkušenost má bohata je: pomalu na tenhle problém, a vidět ten horizont vlastní čistoty před sebou, už to není daleko. Hodně síly. A když ji nemáme tolik, mít na mysli ty na kterých záleží atd. Moje zkušenost jsou opiáty, lidi,řval jsem bolesti a dnes je mi lepe. Fandim vám.

Michaela
2x

Tony,dnes mi bylo strasne blbe.Strasna uzkost.Presne tak jsem na tom ja.Leky u sebe, v penezence a vzdy po ruce.Verim ti a jsi dobrej, ze jsi ti zvladnul. CHtela bych se te jeste zeptat,mohl jsi mit od 1,dne u sebe treba mobil? Mohli za tebou navstevy? Nebyl jsi izolovan? a byl jsi na otevrenem oddeleni? Ja totiz slysela, ze ti seberou i mobil, abys nemohl byt s okolim. je zvlastni, ze jsi se snazil doma, na rotopedu fyzickou aktivitou zahnat abstak a pusobilo to opacne. Byl jsi na pokoji sam, nebo kolik vas tam bylo. Ono to prostredi pry te spis stahne dolu, to je nazor i meho doktora. ty pises, ze prave ta zvlasni jistota a chut prekonat ty stavy te hnaly dal a davaly ti jistotu, ze se ti nic nestane. A jak dlouho jsi venku? Vydrzis? A jeste otazka na zaver - Sel bys do toho znovu, nebo nikdy vice? Diky a jsem moc rada za tvoji otevrenost. Muzes byt na sebe hrdej. Tak se drz, preju ti to, moc. Ahojky Michaela

Renata
2x

Míšo, já tam byla, vím svý.Brutální setry až na výjimky, posměšky, hlad.....v deset večer jsem prosily o kousek chleba!! Jak která setra...Donesla či ne a ještě se nám vymály, že si za tou můžem samy, zesláblé... Kouření ani náhodou, šperky ti urvou i s rukou, když nejde sundat prsten, před manželem , ťuťu, jak zavřou dveře Detoxu není úniku. Proto příjem dole, leckterý muž by manželku totiž odtáhl rychle pryč. Trochu gestapo.Mobily ani omylem, příšný trrest!, jeden telefon večer na 5 minut a na koho se nedostalo jó.. Televize jen an a40 lidí, když jsme zlobily, task nic a navíc v nejliepším to vypli, nazývá se toto celé "tréning do dalšího života". Dole je už možnost nosit prstýnky, jsou i někdy vycházky. Proč ta svistva tedy vyrábějí? A platit a platit za vše. Nezaměstnaná z přípěvku - jinak manžel. Kouření akáva je tavu apřísně!!!, byla i čokoláda, když Ti něco návštěva donese, že to neuravale prohlídnou,chápu, ale je je přístup a "přísptup". N apár metrch tmny je to děs ještě o psychiku. V Brně prý ještě hůř,ale to nevím já si to neumím vůbec přestavit. Bysl jste tam někdo? Naštěstí nekouřím, celosvětouvě je zakázáno odvykat najednou 2 závisloti..u nás ne. Několik bývalých pacientek tam pracovalo, ale stáhlo je to, myslím že dobro i zlo v rovném, ne teror. Ne,nechci vzpomínat.

Tony
2x

Michaelo, mobil ne, návštěvy ne, uzavř. odděl. ano. Oddělení seskládá s 5 lůž. žen. 5 lůž. muž.Jídelna s televizí, sprchy+ wc, balkonová místnost na kouření. V Praze na detoxu je zákaz kouřeni a proto sem do Plzně jezděj pražský feťáci a právě jeden mi říkal ,že je to v Plzni celkově lepší. Po oddělení se nechodí v pižamu, můžeš obléknout jako doma. Okolí mně dolu nestáhlo, naopak byla tam vzájemná podpora. Poznal jsem tam zajímavé vztahy mezi lidma. Byl tam ing. +Mdr nemohli doma vysadit vodku, zedník hrál automaty adal.Všichni si tam tykali .Pořád bylo o čem povídat bylo to zajímavé,poučné. Neviděl jsem tam žádné špinavé a šílené lidi. 2 roky jsem venku. Vydržím, protože, s lexaurinem jsem nezačal já, ale doktoři na interně. Tam mně začali fetovat podobu pozorování po kolapsu (asi zpřetažení ).Nakonec mně nic nezjistili, propustili a už jsem vtom jel. Kdyby to bylo nutné šel bych do toho znova. Možná mi nebudeš věřit, ven zDetoxu se mi moc nechtělo(po 3 týdnu).Trošku jsem se bál toho kolotoče, spoustu aut, spousta nervozníchlidí kolem sebe, v práci tlaky a spousta běžných problémů. Žadná fobie, ale po Detoxu jsem dost oslaben .Tam je člověk od těchto tlaků chráněn a rychle si na tu rozmazlenost a beztarostnost zvykneš. Jestli chceš ptej dál rád sepodělím omé nepříjemné zkušenosti Ahoj Ton.

Michaela
1x

Ahoj Tony.Zase tedy otravuju,ale pokud ti to nevadi? Vim, ze mi to pises, tak ,jak to skutecne je.Trochu mi vadi ten mobil a navstevy.Nechapu to. Vzdyt kazdy chce byt se svou rodinou!!!! Pokud ona neni duvodem leceni. A zrejmne, kdyz chces odejit, tak neco podepises a nemuzes. Nebo to sam muzes kdykoliv ukoncit? Vis, ja jsem mela dost spatny nalez na krcni pateri a po mnoha rehabilitacich ni neurolog napsal zpravu, ze uz nesmim masaze a nic kolem teto oblasti a operovat, to se bojej.Tak analgetika a antidepresiva.Nikdy jsem si nemyslela, ze na zada se davaji antidepresiva.Ale meli, prej zmirnit bolest. Zkusila jsem je brat anic netusila.Po 5 dnech jsem totalne zkolabovala, mela jsem seroton.syndrom, kterej je sice vzacnej, ale ja jsem asi prave ten vzacnej pripad.Vysadila jsem je, ale vedlejsi ucinky zustaly. tres, uzkost, nespavost, tlak, tep, proste jsem mela vsechny a zustaly.Vysazenim me jen dostaly do opravdovych uzkosti, depresi a pod. Z toho me dostavali silnym Neurolem, Lexaurinem a ted Rivotrilem. Nikdo mi neveril,jen psych. vedel, ze se to muze stat. Bohuzel, mam pocit, ze mi znicili zivot a bylo to asi i na zalobu, ale ja nebyla niceho schopna. Takze ti chci rict, ze jsem si ty prasky taky sama neshanela, ale takto me lecej. Proto mi prijde kruty se lecit s gemblerama, fetakama,alkoholikama.Meho pritele byv, zena propadla alkoholu a tak mi licil, jak probihalo leceni.Oni musi brat Antabus(jestli jsem to napsala spravne-nevim), a zacatky jsou uplne jine.Musej v nich vyvolat odpor k piti a to dost nechutnym zpusobem.a tady to chce asi neco jineho? Porad nevim, jak te z toho tak rychle dostali? Neco jsi musel asi uzivat.Asi byla i skup.terapie, ale to by mel asi mit taky kazdy jinou skupinu. A jeste jsem chtela k IV. BARTOSOVE. Znam to jen z novin a vim, ze je to vse zkresleny, proto tve zkusenosti jsou opravdove. Byla v Kromerizi, mela se lecit ze zavislosti na prave benzodiazepinech a mozna alkohol.Ale to ona vyvraci a ja ji verim.Je slaba a v tehle branzi prezit, neni asi lehke.Ale hlavne tam to je na 3-6 mesicu. Jak to, ze tady to je relativne kratka doba. Pises, ze jsi po DETOXU oslaben. Prave, z toho mam taky srach, jak to zvladnu s tou moji uzkosti bez niceho? Ja kdybych ted antidepresiva mohla, tak vim, ze jsou nenavykova a vim, ze bych se z toho dostala, ale , ja je nemuzu, na me pusobej opacne. Jak zvladas to oslabeni ted? Koukam, ze pisu, cim dal delsi prispevky a cim dal vic otazek na tebe. mam z toho strach a nevim, jak si poradim s tou precitlivelosti a uzkosti pak-bez niceeho. Preju ti hezky den a dik za to, ze na techto strankach jsi. Vis, ja taky nejsem zadnej blb, zvladla jsem dve maturity, ale neverim si a nevim proc. Zatim jsem doma a nevim, jestli bych to zvladla do prace. Ekonomika me nebavi a druha profese-deticky ve skolce, by na me uz asi ted taky nebyly.jen si rikam , muj psych snad vi, co dela?????? Promin, jestli te moc zatezuju. Jsi venku a rad a jiste na to nemusis porad vzpominat. Tak se mej Michala

Ilona
2x

moc vás všechny zdravím, jsem tady dnes poprvé, ale není mi vůbec dobře a chtěla byhc radu, pokud budete tak hodní, již 8 let užívám 1 mg Neurolu denně a AD Cipralex, trpím 16 let Agorafibii, jenže vím, že Neurol je silně návyková látka a už mi moc nezabírá, měla bych si ho nechat změnit na Rivotril 2mg,sama nevím, co dělat, děkuji za radu Ilona

Tony

Michaleo, Detox není léčebna, je to pouze na vysazení návikových látek. Feťák musí mít potvrzení o následné ústaví léčbě jinak ho na detox nevezmou.Tohle chtěli na mně v Praze. Plzńský Detox má krycí razítko, to znamená, že pokud někdo potřebuje prac. neschpenku má razítko SPECIALIZOVANÉ PRACOVIŠTĚ a ne PSyICHYATRICKÁ KLINIKA. Na Detoxu jsou určitá pravidla, zákaz chovat se vulgárně, agresivně, sex. obtěžování atd, jinak končíš.Musím předat internrt. Měj se Ton.

Michaela

Aha. Tony, diky, zase jsem moudrejsi. U vas je teda boj o pocitac. Mej se.

Tony

Michaleo, Vypadá to jako bych se na Detoxu vyžíval i s těma lidma co tam pravidelně chodí, ale je to jinak. 2 roky mně Neurol tlačil k propasti aníž bych si to uvědomoval. Když přišla fáze spadnutí do ní, aoutomaticky přišel pomoc pud sebezáchovy. Vtu chvíli člověk nepřemýšlý jaký jsou tam lidi a jak to vydržím, hlavní myšlenka byla zachránit sebe. Detoxi byli zřízeny hlavně kvůli feťákům a ne pro mně a pacienty obětí psychyatrů, já jsem do toho detoxovýho vlaku musel nastoupit a chvíli s nima svést. Měj se Ton.

Michaela

Tony, ja vim rozumim tomu. Jsme na tom podobne, dostali nas do toho doktori a my pak nemohli vystoupit. Vis, ja jsem o tom nic nevedela, neznala nikoho a kdyby, asi by to nikdo nerekl, tak ti dekuju za to, co jsi mi vsechno rekl. Je to z praxe-bohuzel smutne, ale zaver je dobry. Vysvetlil jsi mi, co jsem chtela slyset a nevedla, ze je rozdil mezi detoxem a lecebnou. jen jsem slysela, ze je to na dyl. Hlavne, ze tam jsou doktori, kteri jsou chapavy a pomuzou.Ze te nahazej mezi tu spodinu fetaku a dokazou to rozlisit. Zivot je v dnesni dobe moc slozitej.Me se chce porad brecet a je mi ze vseho smutno. Prosla jsem zivotni krizi a casem se to na nas projevi.kazdy, kdo je trochu citlivy, tak to vi. Kez bych byla tzv. SPLACHOVACI. To bych ly leky nepotrebovala. Preju ti zbytek dne a jsem rada, ze sis udelal cas, kdyz mate doma o ten pocitac takovy boj. Mej se Michala

Ella

mě se nelíbí tvé označení " že tě tam nehází do jednoho pytle s tou spodinou feťáků !!! Co tím Michaelo myslíš ??? Myslíš, že jsi v něčem jiná ? Nemyslím, že je rozdíl v tom co fetuješ !! Myslím,že jsi nemocná úplně stejně jako "ti feťáci" .......

Ella

mě se nelíbí tvé označení " že tě tam nehází do jednoho pytle s tou spodinou feťáků !!! Co tím Michaelo myslíš ??? Myslíš, že jsi v něčem jiná ? Nemyslím, že je rozdíl v tom co fetuješ !! Myslím,že jsi nemocná úplně stejně jako "ti feťáci" .......

Michaela

Vis, ja vubec nevim, jak jsem tyhle stranky vyhrabala, ale jsem moc rada, ze jsem je vyhrabala a ze jsi tam ty. A samozrejmne ti preju HEZKY zbytek dne. To jsem vynechala. Mej se. M.

Tony

Michaleo, myslím ,že jsem už vyčerpal moje hlavní poznatky, snad i poradil a pomohl tobě a všem kdo četl moje příspěvky. Dlužím ti odpověď na tvojí otázku- jak to zvládnu bez ničeho když mám úzkosti a jak jsi to zvládul ty? Zapomněl jsem napsat, že na Detxu dávali na noc prášky Prothazin, které jsem užíval asi 1 měsíc doma po vysazení.,potom jsem nečekaně zjistil, že moje tělo i duše začalo vímat pocity radosti, i dyž ty pocity trvali jenom z počátku asi 10min. denně, bylto pro mně velký uspěch .Nejde to dělat nucovací metodou. Nechat tomu volnej průběch, když nejhůř představovat si věci , které myšlenkou dělaj dobře.Za 3měsícce jsem vnímal přirozené pocity radosti asi 20 min a za1 rok to byla více než 1 hod. Když mně je teď někdy nejhůř( přirozená věc i u každého člověka),netrápím se, protože vím, že je to normální a druhý den může být dobře. Jestli by tohle fungovalo u tebe ti nemůžu zaručit, protože, každej máme od přírody jinak nastavenou psychiku i životní příběhy, proto to neber jako radu, ale možnost jak se z toho dostat Je mi chrozně líto ,že se ti chce pořád brečet a je ti smutno.,proto ti přeju aby to tvoje trápení co nejdříve zmizelo a mohla jsi normálně žít. Tím se loučím . Hezkej den a pozdrav z Berouna posílá Ton.,

Michaela

Dekuju ti, Tony a preju uz jen same hezke dny. Pozdrav z liberecka.

Peet
1x

Ahoj, trpim silnymi panickymi uzkostmi a krome antidepresiv beru uz 3 roky neurol. Kdybych bral neurol podle toho, jak se citim, byl bych asi na 2mg/den, ale strach ze zavislosti me nuti si ty uzkosti vytrpet a neurol je jen berlickou, ktera mi pomaha v tech nejtezsich stavech. Drzim to na 0,25mg/den, ale zavisly nejsem. Pokud se mi nekdy postesti a opusti me moje uzkosti na tyden, neni pro me problem vysadit neurol. Je potreba mit hodne silnou vuli, protze pri malych davkach se jedna hlavne o psychickou zavislost a strach ze strachu a ztraty kontroly!!! Rada: Naucte se lidi presvedcit sami sebe, ze je vam fajn! I kdyz to neni pravda a neni to vubec lehky (me to trvalo tak pul roku). Je to podvod, ktery provedete sami na sobe, ale funguje a je mnohem lepsi, nez tuny neurolu... Kdyz je vam blbe, mate uzkosti, vzpomente na neco, co vas v posledni dobe pobavilo a mluvte si nahlas k sobe, ze to bylo fajn a ze se to bude opakovat!!! Vypada to jednoduse, ale je to pekna makacka. Ale stoji to za to! Mejte se a drzte se, Peet

Iva

Pro Peet: Díky, krásná rada, fakt. S Neurolem a pocitama, jako máš ty, jsem na tom shodně. Jestli sem ještě někdy půjdeš, prosím písni na [email protected].

Robert
2x

Beru asi už pět let Rivotril a jsem na něm hodně závislý,dříve jsem hodně pil až jsem začal mít "absťáky"a to jsem právě začal.Nejdříve jsem na to bral různé "benzodiazepiny"a potom jsem zůstal u toho Rivotrilu,beru ho pět let 2xdeňne dva 2vou MG.Nemohu bez něj být,byl jsem v léčebně kde mi to vysazovaly asi dva měsíce a pořád jsem z toho nebyl venku,tak jsem podepsal Revers.Teď toho lituji a nevím jak se toho mám zbavit,je to hrozný!! Neporadili by jste mi někdo jak se toho zbavit,strašně se bojím toho"absťáku"!!!!!!!!Nebo jak jste se z toho někdo dostal,slyšel jsem že na "benzákách"jsou asi největší absťáky a je to běh na dlouhou trať. Díky za přečtení a za případnou radu.Robert

Robert
1x

Napsal jsem o tom Rivotrilu 2x,tak se omlouvám..........nejdřív se mi to nějak neodeslalo,tak jsem to potom napsal stručnější.Tak toho máte o mně alespoň více............ Robert

Tomas

Roberte, potrřebuješ Detox který trvá max. 5 týdnů a následně léčení, může trvat 6měs. Vůbec nechápu tvůj postup léčení. Detox vysazuje, léčebna léčí.

Bobeš
3x

Ahoj.Od roku 1999 se léčím s panickou poruchou.Mé stavy bývaly nesnesitelné,nezvládla jsem ani vycházet z bytu.Užívám antidepresiva-nyní Zoloft.To je v pohodě.Problém mám s užíváním Neurolu.Beru 2mg denně už asi 4 roky!Tato dávka mi nestačí.Zvyšovat však už nechci,nebotˇ mám pocit,že je cesta do pekla.Ovšem stavy,které prožívám jsou příšerné.Nevím,zda se jedná o abstinenční příznaky,nebo mám opět sezonní potíže.Lékař mi vždy zvýší dávku a u té pak už zustanu.jsem z toho zoufalá a nevím,jak dál.Prosím,poradˇte mi někdo.Děkuji.Bobeš

Luky

Bobeši, nejsem odborníkem na léčbu psychických poruch, ale mám zkušennosti s léčbou a lékama na psychické poruchy. Neurol se předepisuje při akutní počáteční léčbě psychických poruch , protože zabírá ihned- je to bezodiazepín. Zoloft je antidepresivum a má doplńovat hladinu serotoninu v mozku a má zabránit depresím, než zabere může trvat 3týdny, 1měsíc, nebo nezabere jenom utlumí. Neradím , pouze doporučuji , pokuď psych. stav není akutní, postupně vysadit Neurol, místo Zoloftu nasadit Trittico al. Neurol( 2mg máš pravdu je hranice s peklem). Neurol je psychicky a hlavně fyzicky silně závislej.

Bobeš

Luky,děkuji Ti za odpovědˇ.Mám ještě jednu otázku.Jaký je rozdíl mezi antidepresivy?Konkrétně mezi Zoloftem a Tritticem.Na počátku mé léčby jsem jich vystřídala celou řadu.Myslím,že nějaký výrazný vliv na mé potíže neměly.Mám však stále vcelku dobrou náladu,což je asi jejich zásluha.Ale taky od začátku přibývám na váze.Je i toto jejich možný vedlejší učinek?

Luky

Bobš, podle příbalového letáku Trittica je méně nežádoucích účinků méně než u Zolovtu, včetně přibívání na váze. Možno najít na hledači-Lékárna Trittico. Nebo na www.lekarn a.cz) Je to rozdíl jako mezi jakostním vínem nobo vínem stolním z krabice. Je to jenom můj názor, protože na každého stejný lék může působit jinak.

pegy

Ahojte,jsem tu poprvé a čtu vaše názory.Mám obrovské problémy se závislostí na xanax,který beru již 2 roky.Měla jsem problémy se zádama a závratěma.Po všech vyšetřeních jsem navštívila na doporučení psychiatra.Začala jsem xanax užívat a měla pocit,že se cítím líp.Ale ouva.Vysadit to nelze,mám pocit,že mi to vyrve vnitřnosti z těla a dostanu infarkt a mrtvici o žaludku nemluvě.Je to začarovaný kruh,neumím z toho vystoupit a lituju,že jsem se kdy k těmto lékům dostala.Vím,že se na neurozu neumírá,ale závislost šíleně bolí.Jak z toho ven???????

Reny

Pegy, dostat se z toho ven není vůbec jednoduché. Pokuď se ti povede vysadit Xanax-benzodiazepín a pominou silné abst. příznaky, většinnou začíná boj s vlastním tělem a duší. To znamená, že tvoje kondice klesne na minimum(ochablé svalstvo a min.energie). Narušená psychika, můžou tě ovládat nepříjemné myšlenky.To všechno může trvat několik měsíců až rok. Abys tohle překonala, pořebuješ mít silnou odvahu a psych. pomoc druhé osoby. Poslední možnost je Detox a následné psych. léčení.

pegy

Reny díky.Nevím,co je detox,ale do léčebny nemohu.Ne,že bych se za to styděla,ale momentálně mám místo,které nemohu opustit.Žiju sama,jsem z města,kde se práce jen tak snadno nedá sehnat,nemohu si dovolit být na pracáku z fin.důvodů.To není výmluva,bohužel skutečnost.

Reny

Pegy, tu tvojí skutečnost úplně chápu, byla jsem na tom podobně jako ty.

katka

ahoj asi jsme tady na tom vsichni stejne,pred pul rokem jsem mnela psichycky kolaps v nemocnici mi davali leky neurol ani mne neseznamili z lecbou vubec jsem nevedela co beru byla jsem strasne omamena kdyz jsem se pak kratkou dobu lecila doma brala jsem i antidepresiva ktere jsem ale po mesici uplne odbourala moje manzelstvi slo do krachu byla jsem uplne jiny clovek neberu to uz nejaky cas a je mi fajn,beru jen neurol pri potizich ale myslim si ze clovek si musi rict dost takhle to nejde ty leky mne vic znici nez pomuzou a je to pravda musla jsem chvilku sama ze sebou bojovat a delam to i dnes obcas se mi jeste obejvi ten pocit,je to ale strasni chtela bych vysadit i ten neurol na porad ale take se mi to nedari a nevim co delat.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce