Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

neurol, lexaurin, rivotril a další

jsem závislá na benzodiazepinech a beru jich strašne moc. Trpím hraniční poruchou osobnosti a nemůžu se ze závislosti vyhrabat...nikdo mě nepoůže. Mám hodně silný absták, když vynechám....je to hrozný. Já jsem z benzodiazepinů byla hodně oblblá, ale ted je pozřebuju, jenom abych se chovala normálně. Může mi někdo poradit? Má někdo stejnou diagnozu a řeší to jinak?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Anka
2x

Dobrý den, dva roky jsem pod dohledem lékařů brala rùzne druhy prášků (neurol, lexaurin, diazepan, rivotril, dithiaden, miabene, atarax, citalec, olanzapin, mirtazapin, valdoxan, protazin, lyriku, elyliu, rohypnol a do toho všeho stále prášek na spaní stilnox. Lékaři mě léčili na uzkostne depresivni poruchu a nespavost. I přes všechno toto mi bylo stále hůř (strasne bolesti hlavy, beznadej, prazdnota, apatie, neustálý pláč) a nic mi nepomahalo a tak jsem zkousela ruzné čajové smě od léčitelů které však take nezabírali. Nyni jsem asi čtyři měsíce pod léčbou jedné doktorky která se me snaží vyléčit zdravou stravou a bez prášků. Sice jsem zacala trochu spat ale stále me boli hlava pokaždé na jinem miste a nedokážu myslet na něco jiného než na svoji nemoc. Take musim stale brečet, nechci, ale nejde to zastavit, nikam se mi nechce chodit. Myslíte ze je to jeste po čtyřech měsících bez prášků možné?

ŠTEFAN

JE MY TO LITO CIM SY PROCHAZITE ALE MYSLIM SY ZE JEN STRAVOU JSE TOHO NEZBAVITE.POPRAVDE JSE DOKAZU VCITIT DO VASI KUZE PROZIVAL JSEM NECO PODOBNEHO,ALE ME PO NEJAKE DOBE SEDL XANAX.NEVIM DEJ BUH AT VAM TO POMUZE I BEZ LEKU ALE NEVIM NEVIM.

ŠTEFAN
1x

DOBRY DEN MEL BYCH DOTAZ,LEČIM SE UZ ASI 8 LETS PSYCHICKYMI PROBLEMY BERU NATO XANAX 1mg DENNĚ.ASI PO 4 LETECH JSEM TAKE ZACAL BRAT I HEROIN NECHTEL JSEM DELAT HLOUPOSTI SKRZ ŽENU TAK JSEM PŘESEL NA LEČBU METHADONEM PIJU 7 kubiku-35ml.BERU I XANAX I METHADON.CHCI JSE VAS LIDI ZEPTAT JAK MAM PŘESTAT S METHADONEM KDYŽ JSOU NA NEM TAKOVE VELIKE BOLESTI,NEPREJI TO ANI MEMU NEPRITELY.NEVIM SY RADY PROTOZE TAM MUSIM DENNĚ DOCHAZET A BRZDI METO VE VSEM CO BYCH CHTEL,A ABYCH DOSTAVAL VYDEJE DOMU MUSEL BYCH PŘESTAT BRAT XANAX ,SE KTERYM SE LECIM PO PSYCHICKE STRANCE.PORADTE PROSIM

Melatonin

Dobrý den, mohu doporučit od Firmy Aurum jejich super melatonin :)

Karoll

Prosim vas nemel jste nekdo po techto lecich problem s nervama? Uz rok a pul me brni a boli nerv v lebe tvari a v zadech az do ruky a ke kycly, casto me ty zada i silne boli... Neurol mi ma to zabiral a ted se ho nemuzu zbavit... Nepotrebuji ho lvuli psychice, ale pomaha mi na bolesti?? Zazil jste to nekdo?? Nejde mi se ho zbavit:( mam za debou tisic vysetreni kde stejne nikdo nezjistil co mi je

Miloslav

Beru 8 let Leyaurin pak mi panidoktorka přidala Rivotril,chtel bych je vysadit ale nevim jak mužetemi poradit jak mam postupovat abych predešel abstaku?

Zdenda

Jako každého věc,jo , každého názor, já zase mám nemoc farmakorezistenti, parciální epilepsii frontálního laloku tím pádem mi moc farmako medicína nezabírá,tak jsem vyzkoušel konopí,a ejhle,má to účinek a záchvatu je měně,zkusili bych CBD. I na jiné nemoci

Kily
6x

Ahoj všichni. Pokud je tu někdo, kdo se zbavuje letitý závislosti na neurolu, lexarinu, xanaxu, rivotrilu, diáku etc., nebo se k tomu chystá a sbírá odvahu, dejte sem vědět. Rád bych si s někým takovým občas napsal pár řádek. Já bral léta 2mg neurolu a do toho navečer pil. Spadl jsem do toho, ani nevím jak. Doktoři (obvoďák, známej psychiatr) recepty léta neřešili a časem přibyli různí ,dobráci´, co po mailu kšeftujou s lidskou bídou. BZD mi totálně rozvrátily život. Je to peklo. Od letošního března nepiju ani kapku a snažím se (už po několikátý) pomalu vysazovat neurol, ale vždycky do toho znova spadnu. Teď jsem na 0,5mg, ale vždy když dojdu k nule, obrátí se mi svět vzhůru nohama. Nejradši bych se na měsíc zavřel do zvukotěsný kabiny s jídlem a pitím a vypnul mobil, ale to bohužel nejde. A tak se peru. Pokud je na tom někdo podobně a chcete se na nulu nejen dostat, ale hlavně VYDRŽET, dejte vědět. Můžem se navzájem podpořit, poradit si, povzbudit... Kdo nezažil BZD absťák, ten nepochopí.. Zdar, Kily

Zuzka
1x

Znám to, je to příšerný, teď jsem chtěla zkusit snižovat podle prof. Heather Ashton, jenže nemůžu najít doktora, který by mi to vysnižoval podle jejího protokolu, na začátku doktoři neupozorní, jaký je to svinstvo a při závislosti už se od toho distancují nebo navrhují léčebnu s detoxem, přitom ve světě je tahle metoda uznávaná, nemůžou se pak divit, že je tak moc sebevražd

Eva

Nevim jak z toho ven beru neurol 15let 1mg denne ..nevim jak to odbourat..nejaka rada ..??

Jean

Ahoj, je to na roky, napiš email

kedok
1x

Já beru neurol 1 mg 6x denně 25 let 4 x lečen na detoxu mám akorát zničenej život ,pokud máš nějakej dotaz tak reaguj na muj přispěvek

Anie

Ahoj mužů te poprosit o radu ?

Cmuky
1x

Dobry den prosim vas ja beru asi 9 mesicy neurol 025 na vecer a ze začatku sem brala az 2 nebo 3 tablety tet asi 4 mesice beru 025 na vecer a nemyžu stoho vyjit brala sem i antydepresiva ale nedelaj mi dobře chtela bych přejit na bylinky ale nevym jestli to pujde neurol brat nechci mate nekdo skušenost prosim napiste

chachacha

Jestli opravdu chceš poradit a to i s bylinkami a opravdu v to věříš, tak Ti můžu pomoct.

Sandy

A mohu poprosit jak Dekuji

chachacha

Závislost je jen stav mysli a určitá pohodlnost, neschopnost podstoupit oběť a změnu.

chachacha

Zkuste si vyabstinovat tvrdou drogu a pak brečte vy chudinky.

lukas

budeš brevergreeny akorat ty napiš mi email a uvidíš zhorIS trubko smát se lidem co jsou v haji kolik ti je 12

Leguan

Ty bys měl brečet.

Anie

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost s neurolem . Pan doktor mi je predepsal na tetanii. Od te doby co nsem se dozvěděla ze jsou velmi škodlivé a hlavně návykové zacla jsem chodit do psychiatrické ambulance . Paní doktorka mi dala prášky který jsem užívala jen 3 dny protože se mi neskutecne motala hlava . Ted jsem dostala apoparox a hlava se mi stále motá cítím se jak na věčném kolotoč nevím jak se zbavit toho motani hlavy . S Apoparoxem co mi dala před týdnem taky musím přestat protože nemám vůbec chuť na jidlo , boli me hlava , a neustále motani . Můžete mi prosím vás někdo poradit ?? Já už vážně nevím Cl mám dělat :( je mi 21 a Lezim doma kazd den jako nějaký senior :( B .

Nikol
1x

Dobry vecer, Chci se zeptat. Přibral nekdo z Vas z rivotrilu? Ted se mi rapidně zvýšila váha. Děkuji

Xxx
1x

Dobrý drn cca ve 2h odpoledne jsem měla 0,25 g neurolu a je 20:20 a dala jsě si 2 dvojky vina, co se může stát. ?? Díky

Iva

Neurol bude s chlastem reagovat jako TVRDÁ DROGA. Takže buďto chlastej :-(, nebo ber Neurol, ale nikdy ne dohromady, když už se chceš nějak ničit... :-(

Zuzka

Ahoj všichni, co máte problém se závislostí na benz., předepsaných na začátku od doktora, jen se chci zeptat, kdo z vás znáte způsob snižování podle profesorky Heather Ashton a jestli tento způsob znáte, jestli máte nějaký nápad, jak sehnat doktora, který by byl ochotný podle jejího protokolu postupovat, jelikož já jsem zatím narazila jedině na nepochopení, u nás nejsou doktoři moc otevření novým způsobům, přitom mě by např. nevadilo si předepsané léky zaplatit, pokud by to pojišťovna nechtěla uhradit, hlavně se z těch sr..ek nějak dostat, moc díky za příp. rady, Zuza

Lada
2x

Po několikaletém užívání neurol 3-4mg na noc, hypnogen 3-4 na noc, trittico jsem vše během velmi krátké několikadenní doby vysadila a nechala si pouze 1-2 mg hypnogenu. Teď je to sedm týdnů, z nejhoršího jsem venku, přežila jsem, ale nefunguju. nepřekonatelná vyčerpanost, nespavost, únava, vyrážka po celém těle. Jsem stále v posteli. Máte někdo představu, za jak dlouho se může organizmus vrátit do normálu? Jsem starší ročník navíc a prostě kráva

anonym

brala jsem rivotril 2 mg 5 let. A musím říct, že to je hrozný dryak. Je to chvíli co jsem vylezla z lečebny a odvykací kura je děsivá, je mi pořád špatně. Rivotril je strašná sračka co oblbne celé tělo. Ted jsem asi 14 dní bez něho a učím se zas novým věcem. Strašně tlumí a oblbne mozek. Ted čekám, kdy to odezní abych mohla zase žít. Takže ano, dá se odvyknout ale jak píšu, je to těžká cesta ven.

Anna

Děkuji Dr.Ogunze Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: ([email protected]) nebo ([email protected]) Jsem šťastný a on může vyléčit následující nemoci {1} HIV a AIDS {2} Diabetes {3} epilepsie {4} Rakovina krve {5} HPV {6} ALS {7} Hepatitida {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět {9} herpes virus {10} striže {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha {12} slabá erekce a mnohem víc

Ondra

Dobrý den všem, já jsem začal ve 14 letech vínem v 15 cigarka, travicka, od 17-20let, pervitin, extaze, kokain, Braun, kodein, lsd, lysohlavky, mochomurka červená atd. Pak už jsem nedával dojezdy a cca v 21 letech dal všemu stopku ze dne na den ale musel jsem to nahradit takže alkohol, takže 9 let sem jel 1 ligu nikdy sem neměl dost litr vodky a k tomu 7 12st piv nebyl problém. Ve 30 letech už sem musel přestat i pít alkohol slyšel jsem hlasy, silné úzkosti, nic mě nebavilo jen ležet, cca po půl roce co jse to zhorsovalo jsem navštívil psychiatrii moje denní dávka byla 15 MG RIVOTRILU, 9 MG LEXAURINU, DO TOHO TISERCIN, a vypadal jsem jak nalitej, z nicehoz nic sem upadl na zem komolil slova, zapominal a o nic neměl zájem, uvažoval jsem o detoxu ale představa 5 týdnu zavrenej téměř bez návštěv, mobilu atd mě odradila. Můžu říct že závislost na RIVOTRILU a NEUROLU je daleko silnější než závislost na drogách. Nyní jsem na 6MG RIVOTRILU, na spaní 3 MG NEUROLU, 250 MG SETRALINU, 30 MG CHLORPROTHIXENU, A 200 MG LAMOTRIXU. Po 18 letech kouření 30 cigaret denně sem ze dne na den přestal kouřit můžu říct, že pevnou vůli mám, ale tohle už není o vůli. Stáhl sem RIVOTRIL Z 15 MG DENNĚ NA 1,5MG DENE ZA CCA 6 MĚSÍCŮ A Byl sem šťastný a odhodlaný to ukončit ale začali se mi klepat ruce nechuť k jídlu strach z lidí pořád teplo atd, takže sem se dostal na nynějších 6MG denně a 3 NEUROLI 1Mg. Mám co se týče tehle věci dost zkušenosti. Kdyztak můj Email :[email protected]

emma

ahoj chci se zeptat, poslední dobou nemužu vubec usnoout, myslíte si, že mi pomužou prášky podobného typu?

market

no asi pomohou, ale rozhodně je lepší začít něčím přírodnějším a tohle si nechat až jako poslední možnost

emma

hmm to maš asi pravdu, ale teda vubec nevim, čím přirodnějším začít :(

Bylinky

Dobrý den, náhodou jsem se proklikala sem na diskuzi, nemám zkušenosti se závislostí na lécích, ale při dotazech na bylinky, některé mají zklidňující účinky, poměrně dobré jsou i běžně dostupné bylinkové tinktury, např. šišák bajkalský, kozlík. Na spaní meduňka, mučenka, chmel apod.

Patricie

Dobrý den jich od dectvi trpím depresemi Tetanii.. Sociální Syndrom.. Uzkostna porucha vnimavosti... Je toho dost Ale má otázka zní beru již víc než 3 roky Rivotril 0,5mg Neurol 0,5mg Antidepresiva Escitalopram 10mg Jsem už závislá Užívám dva krát až tři krát denně střídavě Zaslechla jsem že je menší pravděpodobnost k otěhotnění? A také Jsem dosáhla váhou příliš už mám nad 90kg nikdy jsem tak moc Nechlupatila ale poslední dobou jsem si toho začala všímat co my můžete poradit předem moc děkuji

riky

Dobrý den,chtěl bych poradit jak postupovat dál v léčběpanické poruchy s psychosomatickýma příznakama.Cca 10 let se léčím a bral jsem mnoho léku které mi psychiatr předepisoval arketis,mirtazapin,lyricu,neurol ,questax,coaxil až setralin a xanax sr 0,5mg mě trochu dostal možnost fungovat.nyní beru asi posledních 5 let ráno xanax sr 0,5mg+ sertralin 50mg večer xanax sr 0,5mg+trittico 0,25mg.Psychiatr mi naordinoval vyšší dávku sertralinu ale to jsem byl strašně roztěkaný,neklidný,podrážděný tak jsem se vrátil na 50mg.Nyní poslední rok jsou stavy mnohem horší a řemýšlím o hospitalizaci.Zkoušel jsem postupně vysadit ten xanax sr 0,5mg ale nedokázal jsem to strašné záchvaty apod.Vím že kdybych zvednul dávky xanaxu sr tak mi bude líp ale to nechci protože to bude zase jen na nějaký čas a pak nastane ta samá situce.CHtěl bych se dostat jen na nějaké antidepresiva bez benzáku ale nevím jak dál.Nemá někdo zkušenosti s podobným stavem a léčbou jak se dostat do alespon trochu lepšího stavu fungovat?psychiatr mi řekl že mě nikde nevezmou jen na to aby mi postupně naordinovali jinou léčbu s AD bez benzaku s pomocí postupného přechodu na jiné léky.Nevím jak dál je mi 47 let rád jsem sportoval poslední 4 roky to docela šlo ale ten poslední rok už po zátěži mi bylo zle.Děkuji moc za každou radu jak s tím bojovat dál s pozdravem Riky

anonym

Je potřeba vyčistit tělo od virů a toxinů v těle a léčit nervy ale AD to neléčí, zadej do PC složitá bakterie a studuj to.

riky
1x

Děkuji za odpověd ale ted co dál když jsem závislý na těchto lécích........

Katka

Beru Neurol na spaní 20 let a z 1.0 jsem ho snížila na 05 bez problémů. Navyšovat nepotrebuji ale bez toho prostě neusnu.Zavislost neřeším.

Andrea

Ahoj. Zmenili mi Neurol 1 mg na Rivotril 0,2. Ako dlho potrvá kým si telo na to zvykne. Užívam ho 2 deň. Prosím poraďte mi

Stefan

Na začátku své psycho kariéry asi v roce 2008 jsem si myslel, že jsem pokusným králíkem naší po. doktorky. Měl jsem za sebou Rivotril, zoloft, welbutrin, xanax a mnoho dalšího. Střídala mi to po měsíci. Po jednom jsem extrémně spal, po druhém jsem byl netečný, po třetím agresivní...každý měsíc že mě byl někdo jiný. Teď mi moje paní doktorka ( naštěstí já pryč z Moravy ) napsala brintelix, po kterém jsem již 4 roky v pohodě. Občas zobnu Neurol, ale jen opravdu někdy. Nechci sem psát důvody, proč tomu tak bylo, jen se chci podělit o zkušenost. Přeji všem, aby si našli ten svůj úpravny lék. Jako se to povedlo mě..i když mě to stalo dekádu života.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce