Inzerce

Erektylní dysfunkce

prosím o odborné vyjádření k přípravku VESCOR. Osobně jsem nezaznamenal žádný účinek.

Inzerce
Odpovědi
Pepíno

Tento přípravek je dle mého k ničemu .Připouštím možnost že někomu pomůže psychycky jako ....vždyť mam prášek musí to jít ale jinak škoda peněz. Zdar.

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. března 2009, 16:39:30

Jarda

Ano vescor někomu nemusí vyhovovat, ale máme produktů mnohem více. www.EREKCE.cz

15. října 2009, 17:04:11

Pepíno

Tento přípravek je dle mého k ničemu .Připouštím možnost že někomu pomůže psychycky jako ....vždyť mam prášek musí to jít ale jinak škoda peněz. Zdar.

29. března 2009, 16:39:32

Filip

Škoda peněz za tento přípravek, bral jsem ho poctivě celý měsíc a výsledek žádný. Co mi však pomohlo je InGel Boss, po týdnu začal výkon stoupat. Informace o přípravku a další rady lze získat csm-sunkins@seznam.cz , držím palce.

11. dubna 2009, 19:05:38

tom

Já mám výborné výsledky s Kotvičníkem, odebíral jsem jej na www.jikl.czt< /a>, teď na www.kotvicnik.cz

15. dubna 2009, 16:19:06

tom

www.kotvicnik.cz

15. dubna 2009, 16:21:09

Vašek

A nebo zkus Osculin, moje osobní zkušenost je výborná. http://www.osculin.cz/

13. února 2011, 23:01:01

Vlastík

Ahoj všem... Když jsme začal mít probémy s erekcí, byl jsem psychicky totálně v háji! Ne, že by za mé problémy mohla psychika, spíš mé problémy měly vliv na mou psychiku! Dlouho jsem hledal, co s tím :( Nakonec jsem po brouzdání na netu narazil na stránku supererekce a jejich ceny mi přišly ok :) Zkusil jsem Red Power a wou! Paráda! Účinky nastupují do hodiny a trvají až 24 hodin a lze opakovaně souložit ;)

14. března 2017, 08:55:40

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. července 2017, 23:57:03

Drahá Mária PŠ,...moc vám rozumím.Naučit se žít bez něj...,ale jak? Rozpláču se při… Diskutovat

• Broňa (Pocení rukou a nohou) 20. července 2017, 13:29:52

Pocení rukou mě dost omezovala a brzdila v mé profesi. pak jsem se zmínila při jedné kontrole… Diskutovat

• Mária PŠ (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 19. července 2017, 11:26:50

Milá JiB, ťažko sa hľadajú slová v tejto chvíli... Za pár dní to bude už 18 mesiacov, čo… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.