Inzerce

Prosím o radu

Dobrý den. Můj přítel má 25lez a RS má 8 let, děně bere léky a jednou týdně si aplikuje injekci AVONEX. Nedávno shodil 10kg a cítil se lépe. Bohužel teď mu posledních 14 dní je mu velmi špatně,má bolesti hlavy,břicha,motá se,má vysoký krevní tlak, je hodně zesláblý,... Ktomu teď lékaři zjístili že mu vynechává srdíčko /nepracuje jak by mělo/. Hodně mě to vše děsí a nevím co dál. Moc se všeho bojím!! Ráda bych mu pomohla,ale nevím si rady:( Je něco co by mu pomohlo? Copak není něco jak by se to vyléčilo? Mohl by se jeho zdravotní stav ještě nějak zhoršit?? Zkuste mi prosím odpovědět an email: Kacka.Halova@centrum.cz Za každou radu,odpověď budu velmi vděčná a předem děkuji!!

Inzerce
Přidat nový komentář

 Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

    Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:52:53

    nervové potíže působí toxiny a mikroparaziti, nedá se to léčit antidepresivami :-) Diskutovat

  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

    Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.