Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

rady

již od malička trpím na atopický exém... po 17letech konečně vyléčená. Ráda poradím

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pula

Shawi!ja bych se rada zeptala jak si s nim zkoncoval,me se objevuje atopicky ekzem na rukach vzdycky na zacatku zimy a pak pres leto je to jaks takas,ale ta zima to je ukrutny!

cancerka

Proč rady nenapíšeš přímo? Je to nějaké tajemství? Jestli máš nějaké užitečné rady, tak sem s nima. Mám AE od malička, teď je mi 27 pořád se s ním peru...nemám žádnou lehčí formu,mám ekzém opravdu děsnej po celém těle už mi nepomáhá vůbec nic. Dík.

baby

www.eczema-psoriasis.com

slavka

Ahoj aj ja mam exem a chcela by som vediet ci vam uz prezradila ako sa da pomoct pri tejto dig.dakujem

milada

prosím, prosím, pomozte, děsně trpím a nejvíc mi štve na obličeji.Bolí to a mám snad celé tělo zduřelé. Je mi 24 let a jsem holka, tak prosím kdo má nějakou radu, tak pomozte. Děkuji

Bára

Dobrý den,je mi 14 let a už od narození trpím atopickým ekzémem.Strašně mě to svědí a musím si to poškrábat ale když si to poškrábu tak mi z toho teče krev!S mojí maminkou už nevíme co máme dělat.Naši se snaží abychom jezdili k moři ale né vždy se jim to podaří.Moje maminka nechce abych šla ke kožnímu lékaři,protože nechce abych používala hormonální masti čky a krémy.Prosím pomozte mi jak se toho mám zbavit!Děkuji Vám moc!

Taky Atopik

Ahoj, Teď řeknu něco tvrdého. NIKDO ti neporadí a nepomůže. Je to handicap našich těl a je potřeba se s tím naučit žít. Je to o stravě, psychice, hormonech, ... o všem. Jednou tak a podruhý onak. Ale jakýsi řád v tom je. Musíš to zvládnout sama. Mamka má pravdu. Kortikosteroidy ti více ublíží než pomohou (dlouhodobě určitě). Moře je výborné. Ale dočasně může přinést zhorčení (podobně jako - u mne třeba - mast s olejem z konopí). Mě je přes třicet. Zjistíš že některé roky jsou lepší, některé horší. U mě třeba "ták-ňák" fungují známé 7-mi leté cykly. Přinejmenším jsem už měl tři více let trvající klidná období. Za tu dobu jsem se už naučil rychle uzdravit kůži rukou (třeba i přes noc) což je hodně důležité. Čím více to zanedbáš tím je to pak horší. Ale hodně důležité je vědět, že když se to někdy nebude lepšit - a takový okamžik určitě přijde - že se to nakonec spraví, určitě. Možná jsi na to už přišla. Ale hodně pomáhá být trochu prasátko. Dnešní doba (prostředí) nás příliž přetěžují a naše hůře vystavěná kůže to nezvládá. A ještě jedna věc hodně pomáhá. Klid, láska, vhodná strava. A doteky - třeba i bez té lásky. Opravdu, naše kůže přímo zázračně reaguje na různá pohlazení. Není to myšleno tak, že se má hladit přímo exem, ale prostě tak nějak (... ježíši já se nemůžu vymáčknout) jsme-li hlazení, cítíme dotek někoho druhého (nejlépe intimní dotek) kůže pracuje jinak. Promiň, ale líp to nedokážu popsat. Štastný život

Jana

Prosím o radu jak na AE, máho ho už od 15 let , pár přestávek sice bylo, ale teď je mi 44 let a AE se znovu ozval v plné parádě. Dělám v obchodě, kde je důležitý mít ruce v pořádku a já je mám celé oteklé . V noci spím v rukavicích, abych si ruce nedrápala do krve. Léčím se homeopatiky , vlákninou , která čistí organismus, a je mi to houby platný. Občas zajdu ke kožní lékařce, ale její kortikosteroidy už mi taky nepomáhají a hlavně se s tím nechci moc patlat, není to zrovna moc zdravé. Děkuji předem za každou dobrou radu.

slavka

mozte mi pomoct a poradit ako sa mam zbavit exemu co vam pomohlo???dakujem

Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

Rapušákovi z Olomouce

jestli je někdo schopen sdělit zkušenosti s úspěšnou léčbou a.e. budeme moc vděční. děkujeme.

Lukáš

Moje manželka trpí AE už cca 20 let. Kadým rokem se stupňuje do stále horšího stádia. Mohu vřele doporučit jako kosmetiku použít výrobky z www.canna derm.cz nebo jako alternativu www.zdravotnikosmetika.cz. Nepomohlo jí to sice od šíleného svědění a následného "škrábání" ale kůže jí konečně "zesílila". Předtím ji měla tenkou jako papír. Kdyby někdo mohl poradit jak jí pomoct od toho velice nepříjemného svědění ozvětě se. :)

helena

Prosím o radu, moje rok a půl stará holčička má na tvářičkách asi půl roku ekzem, nic jí zatím nepomohlo /už vyzkoušela od kožní lékařky několik mastiček/. Děkuji předem za radu. Helena

marketa

dobri den chtěla bych pomoct a poradit jak vyleičt atopicky exem.. prosim dejte nam nějakou radu děkují naslehdanou připadně napište i na meil : [email protected]

Leenka

Dobrý den, zkuste přírodní produkt Atopline, dá se sehnat na netu. Já používám jejich gel na akné a celulitidu, babička gel na bolavé koleno a jsme z jejich produktů nadšené!

Pavla Široká
1x

Dobrý den, už asi 5 let se intenzivně zabývám atopickým ekzémem a mám vyzkoušeno mnoho výrobků od různých mastiček až po diety a přírodní léčby. Po tak dlouhé době už se mi nasbíralo mnoho zkušeností a už delší dobu také dělám poradenství. Mám mnoho spokojených klientů, kteří neodchází s prázdnou peněženkou, protože si sami navrhnou kolik peněz chtějí investovat do léčby. Není problém vyléčit ani ekzém ve velkém rozsahu - někteří klienti jej měli na 70 - 90 % těla. Mohla bych tu napsat spoustu rad, ale to by se tu nevešlo. A navíc je to tak individuální, že se potřebuju podívat na jídelníček, na životní styl a rozsah ekzemu. V léčbě atopického ekzému se mi nejvíce osvědčila uprava stravy, zelené potraviny, vyčištění střev a posílení orgánů (především ledvin a jater) a doplnění potřebných chybějících látek. V hodně příspěvcích se tady píše o omega. Člověk si nemusí kupovat drahé oleje, když ví kde omega 3 a omega 6 mastné kyseliny najít v běžných olejích. Jen tomu člověk musí rozumět. Pokud chcete poradit, ozvěte se na: pavla.siroka(zavináč)lecbabanamiru.cz, www.lecbanamiru.cz

Fel

No já AE trpím už od dětství. :( Nicméně, poslední dobou nad ním vyhrávám solárkem (to mi teda fakt dělá dobře, pokaždý když cítím to známý pnutí, pálení a vidím začínající flíčky, šup do solárka a začne to hned mizet). No a pak jsem díky náhodě, zjistila, že mi na ložiska AE zabírají ušní kapky Otobacid (píše mi ho paní doktorka z ORL, naštěstí je s ní skvělá domluva!) Používám je hlavně na obličej a ruce, kam prostě s kortikoidníma sajrajtama nemůžu, protože mi v obličeji dělají bílé fleky. Na noc si jím lehče natřu flíčky (je v něm anestetikum, takže zmizí svědění) a ráno mám vetšinou hned pokoj.

Karel

poslední dva roky se u me projevila alergie na pyly - senná rýma...jak na ni? co vám pomáhá?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce