Inzerce

INTRA -imunitní systém-bylinky pro zdraví a kondici

INTRA je čistě přírodní produkt z 23 druhů bylin, kořenů a kůr rostlin z celého světa. Její základní úlohou je účinkem léčivých rostlin zbavit tělo toxických látek, regenerovat ho,dodat mu potřebnou energii, posílit imunitní systém a tím působit jako prevence proti civilizačním chorobám. Intra dokáže vyřešit spoustu zdravotních problémů a potíží.Více na : http://www.intra.prodejce.cz

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co je podle vás nejlepší na zánět močového měchýře?
Zatím hlasovalo 19 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sandra (Vysoký tlak - chcete se zbavit doživotního polykání léků ?) 17. srpna 2017, 21:59:31

Celý život jsem měla nízký tlak a v padesáti přišel vysokej. Nejdřív jsem bojovala… Diskutovat

• Adam (prostata) 23. srpna 2017, 16:21:22

ja myslim, ze trpis castecnou retrogradni ejakulaci - proto ta bolest v podbrisku. mrkni na tenhle… Diskutovat

• anonym (HIV reaktivita) 21. srpna 2017, 18:32:39

Dobry den, jsem tehotna 8+2 a vyslo mi hiv reaktivni. Je nadeje ze bude vse v poradku? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.