Inzerce

lehka mozkova dysfunkce

dobry den moje čtyřleta dcera trpi lehkou mozkovou dysfunkci je neklidna,nevydrži u jedne činnosti,je drza,neposlehne na slovo ma zachvaty řevu.Chodíme na pedopsychiatrii uživala medorisper ale stav je stale stejny poradte prosim co dal moc děkuji za odpovedi

Inzerce
Odpovědi
Markétka

Ahoj, a co nějaký kroužek, který by jí moc bavil? Co nejake vitaminy, nebo něco, co pomáhá zlepšovat koncentraci?

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. září 2009, 15:46:08

Mirka1981

ahojky, můj syn je také neklidný, nesoustředěný a hlavně neunavitelný. Poslední dobou se to ale výrazně zlepšilo. Udělali jsme mu zápřah od rána do večera a na radu kamarádky lékárnice začali dávat takové želatinové bonbónky na soustředění a koncentraci-jmenujou se hvězdíci.

1. října 2009, 10:16:01

Markétka

A co obsahují ty vitamínky? Myslím, že pro ty, který už si vážně nevědí rady, ikdyž své dítko uahávají pořád a pořád dokola by to byla opravdu velká pomoc :)

3. října 2009, 22:52:07

Mirka1981

Ahoj, obsahují omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají na soustředění, hyperaktivitu a celkově ke správnému vývoji mozku dítěte. Pak tam jsou, tuším, ještě nějaké vitamíny. Dyžtak se mrkni sem : www.hvezdi ci.cz , mají to tady trošku v sofistikovanější formě než píšu já:))))

7. října 2009, 14:02:57

Markétka

Díky moc za tip, určitě na to mrknu!!

8. října 2009, 11:26:35

Evik

Ahojky, můj syn ty hvězdíky bere a jsou fajn. Pomáhají a dokonce mu i chutnají. Ani nejsou moc drahé, 60ks asi za 350Kč

12. října 2009, 11:30:28

Zdenča

ahojky, tak nám třeba vůbec doplňky s omega 3 mastnými kyselinami nezabraly, myslím, že jako doplněk stravy je to dobré, ale na LMD to nestačí. Od včera jsme na medorisperu - syn má LMD, k tomu stavy melancholie (ve škole byl šikanován a dostal před měsícem z toho tiky)...tak snad nám to zabere. Hlavní je, mít dobrého psychiatra, i když se to v Čechách ještě až tak moc nenosí.

6. listopadu 2009, 08:16:23

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. listopadu 2016, 21:58:54

Pro Mona bo kdo má nějakou skušenost užívám už 7 měsícu Seroprám to je stejné jak… Diskutovat

• Pavlína (Po trhání osmiček) 2. prosince 2016, 16:56:57

Dnes jsem byla na stoma-chirurgii na vyříznutí a vytažení pravé dolní osmičky..sedim v… Diskutovat

• Lubomilka (Infekce močových cest) 29. listopadu 2016, 17:28:24

Doporučuji na močový měchýř Vitapixlu Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.