Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Problémy s krční páteří aneb také vás bolí za krkem?

Základním problémem bývá jednostranná zátěž - sedavé zaměstnání, celkově vadné držení těla, ale i špatná poloha při výkonu různých běžných činností. Stručně se dá říci, že za naprostou většinou funkčních poruch pohybového aparátu se skrývá nevhodný životní styl. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jiri korba
18x

prosim o radu,je mi 32 let a beru prasky na tlak slabe,jsem ridic a jeste vypomaham v mrzicim boxu,chodim k neurologovi uz pul roku davaji mi porad nejake masaze ale moc to nepomaha mota se mi hlava a pri chuzi me to tahne do prava mam pocit na omdleni citim to i v kolenou,tresou se mi.uz nevim ke komu mam jit aby mi pomohl boli me ramena a sije predem dekuji za odpoved.

Králová
7x

mam přesně ty samé příznaky a doktoři neléčí,pouze dávají prášky na utišení bolesti

aneta
4x

Mam přítele který od malička trpí bolesti hlavy krční páteře bolesti svalu a kloubů, v krvy mu zjistili chlamidii. Dostal léky Klacid a ted bere další antibiotika. Včera se projevila teplota 39. Bolest zad se zhoršila k tomu se přidali navali na zvracení. Prosím o pomoc. Doktor léky měnit nechce a dostal jen paralen plus

gabcova anna
5x

před 5 lety mi přepadly dceru,má 2 děti od té doby si neustále stěžuje na bolest šíje,rukou a závratě,avšak nechce navštívit neurologa,že nemá čas ,ten věnuje hlavně nedonošené Adélce která se narodila s váhou 970 gramů.Může mít po tom napadení něco s ploténkama i prasklé.Měla by co nejdříve k lékaři a nahlásit to co se ji stalo? Předem děkuji

gabcova anna
5x

Jsem 2 týdny po operaci krční páteře od té doby mě bolest přešla do bederní páteře je to normální nikdy mě to nebolelo,operace proběhla dobře a ulevilo se mi,ale ta bederní bolí i po tabletách poradte mi na koho se mám obrátit?Mám se obrátit na neurologa nebo to přejde.

Jan Spolek
3x

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na krční páteř, byl jsem na masáži a masérka mi oznámila, že mám vyhozený 1. a 2. obratel. Řekla mi že mi s tím nic neudělá, bylo vidět že se toho trošku bojí. Je mi 52 a s krční páteří mám problémy celý život, párkrát jsem docházel i na rehabilitace, na doporučení lékaře, ale nic to dlouhodobě neřešilo. Pracuji jako řidič z povolání, a to si myslím že mi také trochu škodí. Občas mi hodně hučí v uších, tak jsem se chtěl zeptat jestli to s tím souvisí a jestli se dá vůbec něco dělat s těmi obratli. Předem děkuji za odpověd.

Dryková Magda
3x

Dobrý den občas mám hlavu jak talkový balon.. prostě se mi uplně natlakuje jako by měla prasknout.. myslíte že je to od krční páteře..mám s ní problémy už od mala jeden obratel mi totiž vyskakuje.. Předem děkuji..

Kláris

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Andrea

Dobry den už mně boli 2 dny krk nemohu se otočit ani na jednu stranu ani na druhu a nevím si rady mám i ortézu v noci kvuli tomu nemohu spat nemohly by jste mi poradit předem děkuju´

Bjéťa

Mám stále stupňující se problémy s krční páteří a mám dojem, že v souvisloti s tím se zhoršují i další věci... rovnováha, aktivita, koncentrace, zrak, cit v rukou, dýchání. S tím zrakem konkrétně, když třeba čtu, tak mi najednou oči přeskočí o pár řádků jinam nebo se mi rozostří vidění a nedokážu se soustředit na jedno místo. Občas mám pocit, jako bych šilhala. Při každém náklonu do stranu nebo protažení lopatek mi celá krční páteř pokřupe. Je možné, že tohle všechno s tím může být spjaté a že vše se rehabilitací zlepší? Děkuji

Šárka

taky mívám problémy s bolestmi páteře..nejen krční. Doporučuji vyzkoušet nějaké příjemné relaxační koupele, někdy to pomůže. Třeba tyhle jsou úžasné http://www.lekarna.cz/herbaspa-bylinne-koupele-5-kusu/

Andrea

Dobrý den,už skoro měsíc tprim bolesti krcni patere.Bolest mi vystreluje az pod lopatku nemuzu ani poradne spat.Do toho me boli i rameno kloub.Byla jsem na ortopedii a dostala jsem jen leky ktere vubec nezabiraji bolesti jsou stejny.

Jean

léč si chlamydie a ostatní viry

anonym

Chlamydia pneumoniae Jedna z nejcastejších a zároven nejnebezpecnejších infekcí. Je to onemocnení napadající respiracní (tedy dýchací) cesty. Prenáší se tak, jako spousta jiných nemocí kapénkovým prenosem (kýcháním, kašláním apod.). Nebezpecná je zejména proto, že se težko rozpoznává. Vetšinou je lehce zamenitelná s jinými infekcemi. Lékari se casto v diagnostice mýlí, protože má podobné symptomy jako obycejné nachlazení, chripka, angína ci zánet prudušek aj. Vyšetrení na chlamydie je financne nákladné a zdlouhavé, proto se mnohdy odkládá do doby, kdy standardní lécba nezabírá. Je však možné, že akutní stadium prelécením nejakými antibiotiky potlací prvotní príznaky a nemoc prechází v mnohem komplikovanejší chronické onemocnení. Chlamydia pneumoniae (CPN), je nejrozšírenejší chlamydiovou nákazou. Každý clovek se s ní v živote setká a u vetšiny zustává v tzv. latentní forme. Dalo by se to laicky vyjádrit tak, že spí na nízkých hodnotách a ceká, na vhodný spouštec, kterým vetšinou bývá snížení imunity cloveka. Poté se opet probouzí k životu, množí se a pusobí napadenému jedinci znacné zdravotní problémy. Záleží tedy na individuálním stavu imunitního systému. Není-li lécba vcasná, radikální nebo správná, mohou se príznaky zhoršovat až po kruté bolesti a celkovou vycerpanost. Je to zpusobeno tím, že chlamydie napadají bunky zevnitr, a to velmi casto i imunitní bunky (markofágy). Clovek je oslabený a nemá prakticky žádnou šanci odolávat šírení infekce. Infekce postupne nicí všechny vnitrní orgány, svaly a jiné cásti tela.

aneta

Presnetohle nnašli mému pritelovi. Nasadili Klacid a ted další antibiotika, včera se projevila horečka 39 a zvýšené bolesti zad svalů a kloubů co dal jak podat.. první pomoc

Přidat nový komentář

Partner rubriky Bolesti zad a kloubů
Partner rubriky Bolesti zad a kloubů

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce