Inzerce

Problemy ohledne pouzivani Dricloru

Cau lidi,potrebuju poradit-koupila jsem si v lekarne Driclor,vsechno v poho,prestala jsem se potit...ale!Kdyz si ho vecer,hodinu po koupani, namazu do podpazdi,pali to jako prase taky to hrozne stipe.....Prosim,poradte...Dik y

Inzerce
Odpovědi
Eva

Ahoj!Pokud si holíš podpaží,musíš alespoň jeden počkat než Driclor naneseš.Ze začátku mě to taky pálilo,ale časem se vše spraví,věř mi.Nedávej ho tam příliš.:-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. listopadu 2005, 18:47:08

...

zkus se ten dany den nesprchovat a umyt se az rani jak se probudis..to pomuze

19. března 2006, 21:28:22

Lenka

Ahoj, Driclor takhle působí na citlivou nebo podrážděnou pokožku...Takže jestli se oholíš pod pažama a naneseš ho tak tě bude pálit...

11. května 2007, 16:20:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 321 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Torina (Nachlazení) 27. března 2017, 15:27:43

Nejlepší je snažit se vyhýbat nachlazení jak to jen jde. Babské recepty, čaje, bylinky,… Diskutovat

• Biba (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 22. března 2017, 19:15:31

Děkuji Lindo za odpověď. Četla jsem tu příspěvky vás všech a říkám si, jak se vám… Diskutovat

• lenka (Problém s nadměrným pocením v podpaží) 21. března 2017, 14:28:45

Já doporučuji vyzkoušet antiperspirant sweatstop aloe vera forte, už jej používám několik… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.