Inzerce

Problemy ohledne pouzivani Dricloru

Cau lidi,potrebuju poradit-koupila jsem si v lekarne Driclor,vsechno v poho,prestala jsem se potit...ale!Kdyz si ho vecer,hodinu po koupani, namazu do podpazdi,pali to jako prase taky to hrozne stipe.....Prosim,poradte...Dik y

Inzerce
Odpovědi
Eva

Ahoj!Pokud si holíš podpaží,musíš alespoň jeden počkat než Driclor naneseš.Ze začátku mě to taky pálilo,ale časem se vše spraví,věř mi.Nedávej ho tam příliš.:-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. listopadu 2005, 18:47:08

...

zkus se ten dany den nesprchovat a umyt se az rani jak se probudis..to pomuze

19. března 2006, 21:28:22

Lenka

Ahoj, Driclor takhle působí na citlivou nebo podrážděnou pokožku...Takže jestli se oholíš pod pažama a naneseš ho tak tě bude pálit...

11. května 2007, 16:20:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Staňka (bolesti kloubů) 14. listopadu 2017, 12:26:54

Za sebe jsem spokojená s tobolkama Flexiharpan  Diskutovat

• Liduška (Prsa) 15. listopadu 2017, 22:26:23

V Brně jsem podstoupila plastickou operaci v surgal clinic a jsem moc spokojená. Skvělý… Diskutovat

• Petr (čelistní kloub) 12. listopadu 2017, 12:26:48

Je neskutečné, kolik lidí píše "to mám taky", ale nikdo už se na toto fórum nevrátí, aby… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.